خروج

نحوه تزئین کادو با کاغذ کرافت


اگر تصمیم گرفته‌اید که از کاغذ کرافت به‌عنوان کاغذ کادو استفاده کنید یا دنبال ایده‌های جدید برای بسته بندی می‌گردید این مقاله برای شما است. کاغذ کرافت ساده یک انتخاب زیبا با جلوه‌ای طبیعی و چشم‌نواز است که بسته بندی محصولات و کادو کردن هدیه را چند برابر زیباتر از حالت معمولی می‌کند. اگر آموزش های کادو کردن و ایده‌های خلاقانه ای که همه‌جا می‌بیند انجامش برایتان سخت است یا نمی‌توانید این بسته بندی را در تعداد بالا برای بسته بندی درست کنید نگران نباشید. ایده‌های ساده‌تر و کاربردی‌تری هم هستند که با صرفه‌جویی در وقت همچنان می‌توانند محصولات شما را متمایز کنند. شما می‌توانید از این ایده برای انواع بسته بندی در شکل‌های مختلف استفاده کنید و تنها برای کادوپیچی لوازم مستطیلی کاربردی نیست بلکه می‌توانید از آن روی انواع پاکت های بسته بندی هم استفاده کنید.

آموزش ساده تزئین کادو و بسته بندی در خانه

 

لوازم موردنیاز

کاغذ کرافت

نخ کنفی

قیچی

چسب نواری

گل گیاه واقعی یا مصنوعی

 

آموزش تزئین بسته بندی

برای شروع یک دایره در اندازه دلخواه روی کاغذ کرافت بکشید و آن را ببرید. اگر می‌خواهید دایره‌هایی در تعداد بالاتر داشته باشید می‌توانید یک لیوان یا کاسه با اندازه موردنیازتان انتخاب کنید و با استفاده از آن تعداد زیادی دایره روی کاغذ کرافت در کمترین زمان بکشید. سعی کنید اندازه دایره‌ها از کادو یا محصولی که می‌خواهید بسته بندی کنید کوچک‌تر باشد تا جلوه بهتری داشته باشد. بعدازاینکه دایره آماده شد گل و گیاهی که انتخاب کرده‌اید را در بالای دایره بزارید و کاغذ را دورش بپیچید، می‌توانید از عکس زیر کمک بگیرید تا متوجه شوید دقیقاً باید چه‌کار کنید. همچنین در فروشگاه اینترنتی تورنگ انواع لوازم تزئین بسته بندی از جمله کاغذ گیپوری، نخ کنفی و گیفت تگ موجود است که با قیمت بسیار مناسبی می‌توانید تهیه کنید.

خرید آنلاین لوازم تزئین بسته بندی

آموزش تزئین جعبه کادو و بسته بندی با کاغذ کرافت

حالا که دسته‌گل آماده‌شده است با نخ کنفی آن را محکم کنید. از زیاد محکم بستن نخ کنفی نگران نباشید، زیاد محکم بودن بهتر از هم باز شدن تزئینات است. حالا هدیه را با کاغذ کرافت بسته بندی کنید و دسته‌گل را روی آن بزارید و با استفاده از مقدار بیشتری از نخ کنفی آن‌ها را به هم وصل کنید.

خرید آنلاین کاغذ قهوه ای کرافت

نحوه تزئین کادو و جعبه بسته بندی مرحله به مرحله

 

 

برای دانلود این مقاله بر روی لینک زیر کلیک کنید.

نحوه تزئین جعبه کادو با کاغذ کرافت


کلمات کلیدی : کاغذ کرافت،


علاقه مند به یادگرفتن زبان ها و فرهنگ های مختلف دنیا.

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1401/03/03
در این مقاله به چگونگی بسته بندی ظروف حساس و شکستنی با کمترین آسیب برای پست و اسباب کشی پرداخته ایم...
1400/01/14
روش های خلاقانه زیادی وجود دارند که کاغذ کرافت قهوه ای را از سادگی در میاورد، شما با کمک این روش ها می توانید با هزینه کم کاغذ کادو های خودتان را درست کنید.
1400/01/10
ساخت دکوری برای تزئین خانه با کاغذ کرافت تنها با 4 وسیله ارزان درست می شود و