خروج

آموزش بسته بندی کادو با کاغذ کرافت


آموزش کادو کردن با کاغذ کرافت، تزئین کادو با گل ها

یادگرفتن بسته بندی کادو برای هدیه دادن در مواقع خاص مثل هدیه ولنتاین یا کادو تولد می‌تواند بسیار کمک‌کننده باشد. حتماً نیازی نیست که از جعبه های کادویی گران قیمت یا شلوغ استفاده کنید. با یک کاغذ کرافت ساده، کاغذ کاهی یا هر رول کاغذ قهوه ای می‌توانید یک کادو پیچی زیبا انجام دهید. روش‌های کادو کردن زیادی با کاغذ کرافت وجود دارد اما همیشه ایده های جدید ارزش یادگرفتن را دارند مخصوصاً اگر به‌اندازه روش زیر راحت و زیبا باشند. با دیدن عکس های این جعبه کادو شاید فکر کنید نمی‌توانید آن را خودتان انجام دهید اما بسیار ساده تر از آن چیزی است که فکر می‌کنید.

 

لوازم موردنیاز کادوپیچی با کاغذ کرافت

رول کاغذ کرافت

گل (می‌توانید از گل های تازه، خشک شده یا مصنوعی استفاده کنید)

ماژیک مشکی

چسب نواری

نحوه کادوپیچی با کاغذ کرافت مرحله به مرحله

همان‌طور که مشاهده می‌کنید لوازم اولیه این روش کادوپیچی خلاقانه بسیار ساده و در دسترس است.

 

 

آموزش کادوپیچی با کاغذ کرافت

اول از همه با صورت همیشگی که کادو می‌کنید، وسیله موردنظر را با کاغذ کرافت بپیچید. و بعد نقاشی یک گلدان، شیشه یا کوزه را با استفاده از ماژیک مشکی رویش بکشید. برای کشیدن نقاشی می‌توانید از تصاویر گوگل کمک بگیرید، از روی یک گلدان واقعی نقاشی کنید یا به‌راحتی طرح زیر را کپی کنید و همان را بکشید. نیازی نیست که حتماً نقاشی را عالی بکشید. در این بسته بندی هرچه نقاشی قدیمی‌تر به نظر برسد تا به سبک کاغذ کرافت بخورد بهتر است.

بسته بندی کادو با کاغذ کرافت

در این مرحله نوبت به گذاشتن گل ها روی کاغذ کادو است. اول گل ها را روی طرحی که کشیدید بزارید تا بفهمید گل ها باید به چه اندازه ای باشند بعد که روی تعداد گل ها و اندازه به نتیجه رسیدید آن را قیچی کند و با یک تکه چسب نواری بچسبانید. گل ها نباید از بغل های گلدان بیرون بزنند تا این تصویر که در داخل گلدان قرار دارند به‌راحتی به چشم بیاید.

ایده کادو کردن با کاغذ کرافت

همان‌طور که می‌بینید این روش کادو کردن در دو مرحله تمام می‌شود و یکی از زیباترین بسته بندی های کادویی است که می‌توانید در مناسبت های خاص به دیگران هدیه دهید. اگر همچنان با نقاشی کردن مشکل دارید یا می‌ترسید نتیجه نهایی خوب از آب درنیاید همیشه می‌توانید گل ها را با نخ کنفی مثل عکس زیر روی بسته بندی کادو بپیچید.

بسته بندی هدیه، کادو کردن، آموزش کادوپیچی

 

 

برای دانلود این مقاله بر روی لینک زیر کلیک کنید

آموزش بسته بندی کادو با کاغذ کرافت


کلمات کلیدی : کادو، کادوپیچی، بسته بندی، کاغذ کرافت، هدیه، کاغذ کرافت، آموزش کادوپیچی، تزئین کادو،


علاقه مند به یادگرفتن زبان ها و فرهنگ های مختلف دنیا.

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1401/03/03
بسته بندی ظروف حساس و شکستنی همیشه از دغدغه های افراد بوده، در این مقاله به چگونگی بسته بندی ظروف حساس با کمترین آسیب پرداخته ایم...
1400/01/14
روش های خلاقانه زیادی وجود دارند که کاغذ کرافت قهوه ای را از سادگی در میاورد، شما با کمک این روش ها می توانید با هزینه کم کاغذ کادو های خودتان را درست کنید.
1400/01/10
ساخت دکوری برای تزئین خانه با کاغذ کرافت تنها با 4 وسیله ارزان درست می شود و