خروج

آموزش تزئین دسته گل با کاغذ کرافت


یکی از روش های جدیدی پیچیدن دسته گل استفاده از کاغذ کرافت است. کاغذ کرافت با زیبایی طبیعی و رنگ خنثی باعث بیشتر به چشم آمدن گل ها می شود. همینطور استفاده از کاغذ کرافت یکی از جدیدترین ترند های کاغذ پیچی دسته گل است. این روش تزئین و پیچیدن دسته گل انقدر راحت  است که خودتان در خانه هم می توانید آن را انجام دهید. در ادامه این کاغذ کشی دسته گل با کرافت را آموزش می دهیم.

 

لوازم موردنیاز

کاغذ کرافت مربعی

یک تکه پارچه در اندازه کاغذ کرافت

ربان یا نخ کنفی

قیچی

دستمال کاغذی

کش

 

آموزش تزئین دسته گل با کاغذ کرافت

قبل از هرچیزی انتهای شاخه های گل را با قیچی به صورت زاویه دار ببرید. این نکته کمک می کند تا گل ها بهتر آب جذب کنند. سپس گل های مورد نظر را به ترتیب دلخواه بچینید و انتهای شاخه ها را با یک کش محکم کنید تا ترتیب چینش به هم نخورد. دستمال کاغذی را نم دار کنید و به صورت زیر دور شاخه ها بپیچید تا دسته گل شما به مدت طولانی تری تازه بماند.

تزئین دسته گل با کاغذکشی

 

در این مرحله یک مربع بر اساس طول دسته گل (یا کمی بلندتر) ببرید. بریدگی های کوچکی روی پارچه بر اساس اندازه کاغذ کرافت ایجاد کنید و بعد با دست پارچه را پاره کنید.

پیچیدن دسته گل با کاغذ

 

حالا اول پارچه را روی یک سطح صاف پهن کنید و بعد کاغذ کرافت را روی آن بزارید. کاغذ کرافت و پارچه از پایین باید در یک انتها باشند. اول به خوبی مثل عکس زیر دسته گل را در کاغذ کرافت بپیچید و بعد همین کار را با پارچه تکرار کنید. اگر دوست داشتید می توانید قسمت پارچه ای تزئین دسته گل را حذف کنید.

آموزش پیچیدن دسته گل با کاغذ کرافت

 

بعد از پیچیدن دسته گل با کاغذ کرافت و پارچه می توانید آن را با روبان، کاموا، نخ کنفی و... تزئین کنید.

آموزش تزئین دسته گل با روبان

 

و حالا شما یک دسته گل زیبا تزئین شده با کاغذ کرافت، پارچه و روبان دارید.

ایده تزئین دسته گل، ایده پیچیدن دسته گل

 

 

برای دانلود این مقاله بر روی لینک زیر کلیک کنید

آموزش تزئین دسته گل با کاغذ کرافت


کلمات کلیدی : دسته گل، پیچیدن، تزئین، کاغذکشی، کاغذ کرافت، پارچه، روبان، طرز پیچیدن،


علاقه مند به یادگرفتن زبان ها و فرهنگ های مختلف دنیا.

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1399/11/21
اگر تصمیم گرفته اید که از کاغذ کرافت به عنوان کاغذ کادو استفاده کنید یا دنبال ایده های جدید برای بسته بندی می گردید این مقاله برای شما است.
1399/11/20
روش های کادو کردن خلاقانه ساده‌تر از آن چیزی هستند که فکر می‌کنید و با لوازم ارزان قیمت و ساده می‌توان این ایده ها را به‌راحتی پیاده کرد
1399/11/19
کسب و کار هایی که لوازم کوچک مثل پیکسل، برچسب، استیکر، بدلیجات و... تولید می کنند یا می‌فروشند همیشه با چالش بسته بندی رو به روی هستند اما...
فروشگاه اینترنتی تورنگ شاپ