خروج

ساک خرید پارچه ای، شاپینگ بگ


ساک خرید پارچه ای یا شاپینگ بگ

ساک خرید (شاپینگ بگ) که توسط مشتریان برای حمل اجناس خریداری شده استفاده می‌شود اغلب از جنس پلاستیک و یکبار مصرف می‌باشند. ازآنجایی‌که هرساله آسیب‌های زیست‌محیطی مثل تولید بی‌رویه زباله توسط انسان موجب گرم‌شدن کره زمین و ازبین‌رفتن منابع طبیعی می‌شود اکثر تولید کنندگان سعی دارند تا با تولیدات و محصولاتی که قابلیت بازیافت داشته باشند از پیشرفت این نوع آسیب‌ها جلوگیری کنند. یکی از این محصولات موثر ساک دستی پارچه ای است که چندین بار قابل مصرف است و تجدیدپذیر نیز می‌باشد.

مشاهده و خريد انواع ساک دستی تبلیغاتی و فروشگاهی

استفاده از این ساک خرید پارچه ای در ابتدا کار ساده‌ای نبود و صاحبان کسب و کار به‌سختی آن را می‌پذیرفتند چون تصور آنها این بود که استفاده از ساک خرید پارچه ای در برابر نایلون، از نظر اقتصادی مقرون به صرفه نیست در حالی که برخلاف تفکر آنها ارائه ساک خرید پارچه ای به دلیل اینکه چندین بار قابل استفاده است، بسیار ماندگار و مقرون به صرفه تر از  نایلون می‌باشد. علاوه بر آن قابلیت چاپ پذیری پارچه های اسپان باند که برای دوخت ساک خرید پارچه ای استفاده می شود راهی جدید برای تبلیغات به وجود آورده است.

 ساک دستی پارچه ای یا شاپینگ بگ

در برخی کشورها برای اینکه صاحبان کسب و کار و در پی آن مردم عادی مجاب به استفاده از ساک خرید پارچه ای شوند، برای استفاده از نایلون مبلغی مالیات در نظر گرفتند. با این کار قطعا فروشنده ترجیح می‌داد به جای استفاده از نایلون از ساک دستی تبلیغاتی استفاده کند که هم از طریق مشتریان خود برند خود را تبلیغ کند و هم مالیات اضافه پرداخت نکند.

کاهش استفاده از نایلون یکبار مصرف آنقدر در روند حفظ محیط زیست تاثیرگذار است که در برخی از شهرها قانونی وضع شده که به ازای استفاده از مصرف یک عدد نایلون یکبار مصرف مبلغی به عنوان جریمه پرداخت شود. برای ترویج استفاده از ساک خرید پارچه ای از آن به نام "کیسه هایی برای زندگی" یا "کیسه های سبز" یاد می‌کنند و در برخی از فروشگاه ها این ساک خرید ها را جهت حمل کالا در قسمتی از فروشگاه ها قرار می دهند و برای مشتریانی که از آن استفاده کنند تخفیف قائل می‌شوند.

ساک دستی پارچه ای

ساک دستی پارچه ای یک وسیله بسیار پراهمیت برای تبلیغات محصول و برند است که سازگار با محیط‌زیست و چند بار مصرف است و فروشگاه‌ های بی‌شماری وجود دارند که با چاپ و طراحی ساک دستی پارچه ای به‌صورت سفارشی و منحصر به‌ فرد، برند خود را از سایر رقبا متمایز می‌کنند. معمولا جنس ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی و فروشگاهی از اسپان باند یا سوزنی است.
معمولا در مناسبت‌های مختلف و در نمایشگاه ها و سمینارها برای بسته بندی هدایای تبلیغاتی از ساک دستی پارچه ای استفاده می‌شود ولی اگر هدایایی هستند که وزن زیادی دارند بهتر است تا از ساک دستی متقال استفاده شود زیرا ساک دستی اسپان تحمل وزن بالا را ندارد ساک دستی متقال قابل شستشو و بسیار کاربردی‌تر است و عمر بیشتری نسبت به ساک دستی اسپان دارد.

جهت دانلود فایل مقاله "ساک خرید پارچه ای، شاپینگ بگ " روی لینک زیر کلیک کنید:


کلمات کلیدی : چاپ، ساک دستی، ساک خرید پارچه ای ، ساک تبلیغاتی ، شاپینگ بگ، طراحی، تولید، تولیدی، ساک پارچه ای، بگ


مهسا در بخش IT فعالیت دارد، علاقمند به استفاده از تکنولوژی است و راجع به هر چیزی که ممکن باشد جستجو و تحقیق می کند تا بیشتر بداند.

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1400/02/18
ساک دستی متقال یکی از محبوب ترین کیسه های پارچه ای است و این مسئله بی‌دلیل نیست...
1399/02/14
تکنسین­های اورژانس و یا پزشکان، عموما در محیط­های عمومی و بعضا خطرناک، مراقبت­های پزشکی را به مصدومان یا بیماران ارائه می دهند که ممکن است دارای آلودگی با عواملی بدون علامت یا حتی بیماری مسری باشند.
1397/04/12
تا به حال فکر کرده اید که یک کیسه پلاستیکی کوچک تا چه اندازه می تواند برای محیط زیست ما مضر باشد؟