خروج

طراحی آگهی تبلیغاتی در Word


یکی از ساده ترین راه ها برای داشتن یک آگهی تبلیغاتی خوب در مدت زمان کوتاه استفاده از قالب های آماده در برنامه Microsoft Word 2010 است که با ایجاد برخی تغییرات می توانید آن را شخصی سازی کنید.

استفاده از این روش برای مبتدیان بسیار ساده و مفید است چون با استفاده از این قالب های آماده می توان به سادگی اِلِمان های طراحی را ویرایش کرده و تغییر داد و پروژه تبلیغاتی را به سرعت پیش برد و یک آگهی تبلیغاتی با کیفیت را چاپ کرد.

در اینجا می خواهیم با استفاده از یک قالب آماده در Microsoft Word 2010 یک آگهی تبلیغاتی ساده را طراحی کنیم.

در ابتدا برنامه را از مسیر Start>Programs>Microsoft Word باز کنید و برای ایجاد قالب طراحی آگهی از مسیر File>New>Blank Document>Flyers>Marketing Flyers استفاده کنید. در صفحه باز شده لیستی از قالب های آماده را مشاهده می کنید که با توجه به موضوع آگهی خود و طرحی که در نهایت می خواهید می توانید یکی از این قالب ها را انتخاب کنید. با انتخاب قالب مورد نظر پیش نمایش آن را ببینید و برای استفاده از آن قالب را دانلود کنید.

 

طراحی آگهی

 

برای این آموزش ما از قالب General Consulting design استفاده کرده ایم اما روش ویرایش آن برای همه قالب ها به یک شکل می باشد.

برای تغییر متن در طرح آگهی مورد نظر فقط کافی است روی هر قسمتی که متن نمونه نوشته شده کلیک کنید، متن نمونه را پاک کنید و نوشته تبلیغاتی مورد نظر خود را با هر سایز و فونتی که دوست دارید جایگزین کنید.

جهت ایجاد تغییرات و شخصی سازی قالب آماده آگهی تبلیغاتی، هر قسمت از این قالب به صورت جداگانه قابل تغییر است. با دابل کلیک روی هر قسمت می توانید تغییرات را در طرح کلی آن قسمت (مثل تغییر رنگ یا اضافه کردن عکس مورد نظر) اعمال کنید.

تغییر تصویر در این کار به این صورت است که با کلیک روی تصویر پیشفرض و انتخاب گزینه Change Pictures می توانید از منوی Format تصویر مورد نظر خود را آپلود و جایگزین کنید. فقط توجه داشته عکس هایی که در طراحی آگهی تبلیغاتی خود استفاده می کنید مرتبط با موضوع آگهی و با کیفیت باشند زیرا مهمترین چیزی که یک آگهی را چشم نواز می کند عکس بکار برده شده در آن است.

در آخر لوگو مربوط به کسب و کار خود که نقش مهمی در معرفی شما به مخاطب ایفا می کند را به آگهی تبلیغاتی خود اضافه کنید. روی لوگویی که برای نمونه قرار داده شده است کلیک کرده، آن را پاک کنید و لوگو خود را که قبلا به صورت فایل PNG در آورده اید اضافه کنید.
 

آگهی تبلیغاتی

 

طرح شما آماده ذخیره سازی و انجام عملیات چاپ است. بهتر است طرح خود را به صورت PDF ذخیره کنید تا از به هم ریختن طرح جلوگیری شود.

 

جهت دانلود فایل مقاله "طراحی آگهی تبلیغاتی در Word" روی لینک زیر کلیک کنید:
طراحی آگهی تبلیغاتی.pdf


کلمات کلیدی : چاپ ، چاپ دیجیتال ، آگهی تبلیغاتی ، طراحی


مهسا در بخش IT فعالیت دارد، علاقمند به استفاده از تکنولوژی است و راجع به هر چیزی که ممکن باشد جستجو و تحقیق می کند تا بیشتر بداند.

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (2)
       

مریم 1396/03/18 8:57:11

با تشکر ، مفید بود.

مدیر سایت پاسخ داده شده در تاریخ 1396/03/18 ,

مرسی از شما


مقاله بعدی

1399/10/02
نمی‌توان منکر شد که فرانسوی ها صاحب سبک مخصوص در تمام بخش های هنری هستند و طراحی گرافیک هم یک ابزار هنری برای انتقال یک مفهوم است. طراحی گرافیک فرانسوی...
1399/10/01
طراحی گرافیک فرانسوی از ترند های تبلیغاتی پیروی نمی کند و همیشه به ارزش های خودش پایبند است. طراحی فرانسوی بسیار هنرمندانه است و مخاطبان را از لحاظ بصری و احساسی به چالش می کشد.
1399/09/21
فرهنگ چینی ارزش زیادی برای داشتن یک رابطه هارمونیک با طبیعت اطرافش قائل است. سبک زندگی چینی با ارزش هایی مثل آرامش و تعادل خو گرفته است. فلسفه این طرز فکر طراحان سراسر دنیا را تحت تأثیر قرار داده است و حتی فرهنگ غربی...