خروج

کاغذ کادو


 

در آینده ای نه چندان دور وقتی به روزهای گذشته خود نگاه می کنیم می بینیم چه حجمی از درختان را ما به سادگی از بین برده ایم!

بله ما در بسیاری از موارد با بی خیالی و انتخاب نکردن یک جایگزین مناسب برای کاغذ موجب از بین رفتن بخش زیادی از درخت ها و طبیعت شده ایم.

در بسیاری از موارد به دلیل رعایت مسائل بهداشتی لازم است از بسته بندی هایی استفاده کنیم که کمترین آسیب و آلودگی را به مواد مورد نظر منتقل کند، مثل بسته بندی مواد غذایی و دارویی. در این موارد با استفاده از انواع بسته بندی سلفون که می توان با استفاده از دستگاه های پیشرفته چاپ فلکسو برند و لوگو شرکت مربوطه را روی آن چاپ کرد. هرچند که با استفاده درست و به جا و رعایت مسائل مربوط به بازیافت این محصولات نیز، می توان در راه حفاظت از محیط زیست گام برداشت.

اما گاهی اوقات در مواردی دیگری که حق انتخاب داریم و می توانیم کاری برای طبیعت انجام دهیم، سهل انگاری می کنیم. فکر می کنید تا به حال برای تزئینات و دکوراسیون چقدر از سرمایه های طبیعی هدر رفته و کاغذ دور ریخته شده است؟؟
 

انواع کاغذ کادو

 

در نتیجه برخی تحقیقات گفته شده کاغذهای بسته بندی (شامل کاغذ کادویی و...) و کیسه های نایلونی خرید به تنهایی باعث ایجاد 4 میلیون تن زباله می شود!

تحقیقاتی که در بریتانیا انجام شده نیز نشان می دهد در تعطیلات سال نو به طور تقریبی حدود 226800 مایل (تقریبا 364998.312 کیلومتر) کاغذ کادو و تزئینات بسته بندی دور ریخته شده است. این رقم یعنی 9 بار دور تا دور دنیا را توسط این کاغذ کادوهای دور ریخته بپوشانید.

کاغذ کادو و سایر لوازم تزئینی مانند آن علاوه بر اینکه بسیار زیبا و هنرمندانه است، با استفاده از آن می توانید هدیه های خود را رسمی تر و خاص تر کنید، حتی می توانید برای تبلیغات و گسترش کسب و کار خود نیز از آن استفاده کنید. به این صورت که لوگو یا شعار تبلیغاتی خود را روی آن چاپ کرده و هدایای تبلیغاتی را در آن پیچیده و به مشتریان خود ارائه دهید. بی شک علاوه بر اینکه هدیه شما حالت رسمی تری به خود می گیرد.

به شرطی که موجب آسیب و تخریب محیط زیست نشود. باید توجه داشته باشید که با انتخاب درست می توانید علاوه بر اینکه هدیه ای با ماندگاری بیشتر به مشتریان خود ارائه می دهید می توانید در حفاظت از محیط زیست نیز نقش مهمی را ایفا کنید.

مثلا اگر جنسی که برای نایلکس تبلیغاتی، کاغذ کادو و ساک تبلیغاتی کاغذی خود انتخاب می کنید مرغوب باشد، به طوری که بتوان از آن چند بار استفاده کرد هم برای شما صرفه اقتصادی داشته و با قیمت مناسب ارائه می شود و هم چند بار مصرف بودن آن می تواند کمک به سزایی به حفظ محیط زیست کند.
 

چاپ ساک تبلیغاتی پارچه ای

 

اگر به جای نوع کاغذی هدایای تبلیغاتی مثل ساک خرید و کاغذ کادو، نوع پارچه ای آن را انتخاب کنید که شایسته تقدیر هستید. چون قطعا انواع ساک خرید پارچه ای و کادو پیچ های پارچه ای بهترین راه برای جلوگیری از قطع درختان هستند.

 

 

جهت دانلود فایل مقاله "کاغذ کادو" روی لینک زیر کلیک کنید:کاغذ کادو.pdf


کلمات کلیدی : چاپ، کاغذ کادو، هدایای تبلیغاتی، ساک خرید، ساک تبلیغاتی


مهسا در بخش IT فعالیت دارد، علاقمند به استفاده از تکنولوژی است و راجع به هر چیزی که ممکن باشد جستجو و تحقیق می کند تا بیشتر بداند.

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1401/02/10
در این مقاله به معرفی یکسری از لوازمی که برای کادوپیچی و بسته بندی هدیه مورد نیاز هستند پرداخته‌ایم...
1397/12/05
برای شروع سال نو هر کدام از ما مشتاق به داشتن یک تقویم از سال جدید هستیم تا مناسبت ها مهم را برای خودمان داشته باشیم. داشتن یک تقویم خاص به شما این امکان را می دهد که...
1396/11/10
امروزه تبلیغات به معنای تحت تأثیر قرار دادن نگرش‌ها و اعمال دیگران برای تحقق یک هدف خاص است...