خروج

4 فایده‌ی چاپ طلاکوب برای برندینگ و فروش کالا


چاپ طلاکوب

چاپ طلاکوب نوعی چاپ است که با انتقال یک فویل طلایی یا نقره ای با گرما روی صفحه نتیجه‌ی متالیک را به جا می‌زارد. اگر از چاپ طلاکوب روی بسته بندی درست استفاده شود باعث می‌شود محصولات به‌طور خاصی به چشم بیایند و مشتری‌ها ازلحاظ بصری درگیر کالا شوند. در ادامه به فواید استفاده از چاپ طلاکوب اشاره می‌کنیم.

چاپ طلاکوب

 

چاپ طلاکوب روش خوبی برای بهتر کردن بسته بندی است

چاپ داغی طلاکوب تنها با سه عامل اصلی گرما، فشار و فویل مناسب انجام می‌شود. شیوه‌ی طلاکوبی از زمان صحافی کتاب‌ها تا به امروز پیشرفت زیادی کرده است و می‌توان از آن روی کارت ویزیت و بسته بندی استفاده کرد.
بااینکه فویل نقره و طلایی پرطرفدارترین رنگ‌های استفاده‌شده در دستگاه طلاکوب هستند (به علت اینکه انتخاب امنی برای چاپ هستند) رنگ‌های دیگری هم در چاپ طلاکوب استفاده می‌شوند. امروزه فویل های گلاسه، براق، مات، پورسلین و هولوگرافیک در بسیاری از چاپخانه ها در بسته بندی استفاده می‌شوند.
چاپ طلاکوب به‌تنهایی باعث بهتر به نظر آمدن بسته بندی نمی‌شود بلکه باید به طراحی خوب و مواد بسته بندی باکیفیت ترکیب شود تا توجه خریداران را جلب کند. ترکیب کاغذ کرافت با چاپ فویلی یکی از جدیدترین ترند های چاپ داغی است.

چاپ طلاکوب

 

طلاکوبی می‌تواند با روش‌های دیگر چاپ استفاده شود

چاپ طلاکوب می‌تواند برجسته یا غیربرجسته چاپ شود. چاپ برجسته طلاکوب به بسته بندی حالت سه‌بعدی براق می‌دهد. از چاپ طلاکوب می‌توان روی کاغذهای مختلف مثل کاغذ کرافت، کاغذ گلاسه، کارتن و... استفاده کرد.
بسیاری از برندهای لوکس از این روش چاپ برای بسته بندی استفاده می‌کنند. برند لباس رالف اند روسو از یک بسته بندی خاکستری با چاپ برجسته‌ی رز گلد استفاده می‌کند.

چاپ طلاکوب

 

چاپ طلاکوب به بسته بندی جلوه‌ای لوکس می‌دهد

استفاده از چاپ طلاکوب گزینه‌ی خوبی برای متمایز شدن بسته بندی و به یادماندن برند توسط مصرف‌کننده است. تأثیر اولیه بسته بندی روی خریدار اهمیت ویژه‌ای دارد و یک طراحی بسته بندی زیبا با استفاده از رنگ‌های براق فویلی و متالیک باعث می‌شود کالا ارزشمند و باکیفیت به نظر بیاید.

چاپ طلاکوب

 

چاپ طلاکوب با محیط‌زیست سازگار است

چاپ طلاکوب بسیار سریع، تمیز و سازگار با محیط‌ زیست است و هیچ‌کدام از مراحل چاپ تأثیر بدی روی محیط زیست ندارند. کاغذ هایی که فویل روی آن‌ها چاپ شده کاملاً قابل بازیافت است.

چاپ طلاکوب

برای دانلود این مقاله بر روی لینک زیر کلیک کنید

 

4 فایده‌ی چاپ طلاکوب برای برندینگ و فروش کالا


کلمات کلیدی : چاپ طلاکوب، طلا کوب، طلاکوبی، دستگاه طلاکوب، طلایی، چاپ طلایی، فویل طلا،


علاقه مند به یادگرفتن زبان ها و فرهنگ های مختلف دنیا.

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1399/07/28
چاپ طلاکوب یکی از روش‌های خاص چاپ است که از رنگ‌های متالیک، فویل طلایی و گرما استفاده می‌کند. احتمالاً چاپ طلاکوب را در بسیاری از دعوت‌نامه‌های عروسی یا کارت ویزیت دیده‌اید.
1399/07/09
چاپ پوستر یکی دیگر از ابزارهای بازاریابی است که توسط کسب‌ و کار های بزرگ و کوچک استفاده می‌شود.
1399/07/08
نیازی نیست مبلغ زیادی را صرف طراحی تراکت کنید تا توجه مردم جلب شود، کافی است انتخاب‌های درستی در طراحی تراکت انجام دهید و ...