خروج

چاپ اتیکت لباس چگونه فروش را بیشتر می کند؟


چاپ اتیکت لباس

هنگام ساخت یک برند لباس بسیاری از کسب و کار ها بیشتر روی طراحی یک لوگوی چشمگیر تمرکز می‌کنند تا توجه مردم را جلب کنند. البته طراحی لوگو قسمت مهمی از ساختن یک برند لباس است اما شهرت یک برند وابسته به عوامل دیگری هم هست.

سفارش چاپ مارک لباس

بر اساس مجله‌ی فوربز تنها 7 ثانیه طول می‌کشد تا تأثیر اولیه در ذهن انسان‌ها شکل بگیرد و تحقیقات نشان می‌دهد که مرم در عرض چند ثانیه نظری راجع به بقیه شکل می‌دهد و تنها در 10 ثانیه تصمیم می‌گیرند که آیا شخصی قابل‌اعتماد هست یا نه. حالا فکر کنید که چقدر نظر دادن راجع به برند شما حتی با ندیدن یک چهره‌ی مشخص برای مردم ساده و سریع خواهد بود.

 

چاپ اتیکت لباس
برای همین شما باید برندتان را طوری طراحی کنید که بدون دیدن چهره‌ی خاصی و تنها با بر اساس محتوایی که تولید می‌کنید با مخاطبان ارتباط برقرار کند. برای گسترش شهرت برندتان یا شهرتی که دوست دارید روزی به آن برسید مسلماً می‌خواهید مردم با شنیدن اسم برندتان حس خوبی بگیرند و برای رسیدن به این حس خوب باید چند مورد را رعایت کنید.

چاپ اتیکت لباس
اگر شما یک مغازه‌ی لباس فروشی یا یک فروشگاه لباس آنلاین دارید حتماً باید دنبال تولید کننده اتیکت لباس باشید که بتواند کارت آویز هایی چاپ کند که نماینده زیبایی و کیفیت برند شما باشند. یکی از راه‌های تصویرسازی مثبت برند در فروشگاه آنلاین یا واقعی چاپ اتیکت لباس یا چاپ لیبل لباس است. مردم اسم برندها را به یاد می‌سپارند و به برندهای باکیفیت وفادار می‌ماند با گذاشتن تگ آویز لباس مطمئن خواهید شد هر جا لباس‌های شما برای فروش گذاشته شود توسط مشتری‌های وفادار با دیدن مارک لباس شناخته و خریداری می‌شود.

چاپ اتیکت لباس
چاپ اتیکت لباس می‌تواند به فروش شما هم کمک کند. فرض کنید برند شما یک پیراهن جین تولید کرده که در یک فروشگاه برای فروش گذاشته‌شده است و از طرفی در میان دو پیراهن تقریباً یک‌شکل جین از برندهای دیگر قرار دارد. وقتی مشتری به مارک های مختلف لباس جین نگاه می‌کند احتمالاً از روی تگ قیمت تصمیم می‌گیرد کدام را خریداری کند.
اگر قیمت‌ها هم شبیه هم باشند به نظر شما مشتری از روی چه چیزی تصمیم به خرید می‌گیرد؟ در اینجا نوع چاپ اتیکت لباس، کیفیت اتیکت لباس و طراحی اتیکت لباس نقش مهمی دارند. خریدار با دیدن لیبل لباس برند شما را ازلحاظ سطح و کیفیت قضاوت می‌کند. در بعضی مواقع فروش شما کاملاً به اتیکت لباس بستگی دارد.

چاپ اتیکت لباس
گاهی اوقات برندها آن‌قدر درگیر مارکتینگ و تبلیغات می‌شوند که جزئیات کوچک و مهمی مثل اتیکت آویز را فراموش می‌کنند. ممکن است شما هم فکر کنید چاپ لیبل لباس آن‌قدر هم مهم نیست اما باید به اتیکت آویز به چشم کارت ویزیت نگاه کنید که همراه هر لباس برند شما را به مشتری معرفی می‌کند مخصوصاً وقتی محصولاتتان را در مغازه‌های مختلفی می‌فروشید به این معرفی‌نامه نیاز دارید.

چاپ اتیکت لباس
در چاپ اتیکت لباس می‌توانید هرچقدر می‌خواهید خلاقیت خرج دهید و اتیکت مقوایی، اتیکت کرافت، اتیکت فلزی، اتیکت طلاکوب، اتیکت گلاسه یا مات چاپ کنید.برای دانلود این مقاله بر روی لینک زیر کلیک کنید

چاپ اتیکت لباس چگونه فروش را بیشتر می کند؟


کلمات کلیدی : اتیکت لباس، لیبل لباس، تگ لباس، اتیکت آویز، مارک لباس


علاقه مند به یادگرفتن زبان ها و فرهنگ های مختلف دنیا.

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1399/08/03
لیبل ضدآب یک نیاز اساسی برای محصولاتی که در محیط‌های خیس و مرطوب قرار می‌گیرند است. لیبل یا برچسب ضدآب علاوه بر اینکه باید دوام بالایی داشته باشد و...
1399/08/02
چاپ لیبل گرد پر استفاده ترین لیبل برای بسته بندی، بطری شیشه ای، تبلیغات، معرفی کالا، لوگو و... است. چاپ لیبل کاغذی روی کاغذ گلاسه، کاغذ چسب دار و کاغذ شیشه ای، طلایی و متالایز انجام می‌شود.
1399/07/29
چاپ طلاکوب نوعی چاپ است که با انتقال یک فویل طلایی یا نقره ای با گرما روی صفحه نتیجه‌ی متالیک را به جا می‌زارد. اگر از چاپ طلاکوب روی بسته بندی درست استفاده شود...