خروج

کیسه برنج پلاستیکی چه کاربرد هایی در خانه دارد؟


کیسه برنج پلاستیکی چه کاربردهایی در خانه دارد؟

گرچه همواره به تحلیل و توصیه  استفاده از کیسه و گونی برنج پارچه ای پرداخته‌ایم، اما به این دلیل روشن و مبرهن که هنوز کیسه برنج پلاستیکی و نایلون و نایلکس هایی که برای بسته بندی و حمل برنج به‌کار می‌روند، به‌طور کامل حذف نشده‌اند و همچنین (گرچه به میزانی کم‌تر از گذشته)، مورداستفاده قرار می‌گیرند، این یادداشت، مرور و بازنگری بر کاربرد و دیگر مصارف سازنده  نایلون، نایلکس و کیسه برنج پلاستیکی دارد.

مشاهده و خريد آنلاين کیسه برنج پلاستیکی

کاربرد های کیسه برنج پلاستیکی در خانه

کیسه برنج پلاستیکی، نایلون و نایلکس چه کاربرد های مفیدی دارند؟

استفاده از کیسه نایلونی برای بسته بندی ظرف و ابزارهای غیر قابل استفاده

لازم نیست کیسه های پلاستیکی و نایلونی خود را پس‌از استفاده دور بریزید. اگر آنها را نگه دارید، می‌توانید از آن‌ها برای بسته بندی و نگهداری ظرف‌های استیل، قاشق و چنگال و دیگر ابزارهای آشپرخانه و خانگی مشابه، استفاده کنید.

می‌توانید از کیسه پلاستیکی، به‌عنوان روکش و ابزار بسته بندی وسیله‌های خانگی مختلف مثل کفش، سیم، کابل، یراق آلات، لوازم آهنی و برنده، لوازمی که به صورت فصلی به‌کار می‌روند و دیگر ابزارهای مشابه، استفاده کنید. فرهنگ استفاده از نایلون و کیسه پلاستیکی مصرف شده به‌عنوان ابزار و روکشی برای بسته بندی کالاهای مختلف، از جمله روش‌های پسندیده‌ای است که نه‌تنها در کشورهای توسعه‌یافته، که در کشورهای درحال‌توسعه نیز دیده می‌شود و نشان می‌دهد که مردم و مصرف‌کننده‌های نایلون، نایلکس و کیسه پلاستیکی، بیش‌ازپیش به سلامت جامعه، محیط زیست و البته سلامت خود اهمیت می‌دهند.

 کاربردهای کیسه برنج نایلونی

استفاده از نایلون و نایلکس برای پوشاندن دریچه‌های مختلف در خانه

شما می‌توانید با استفاده از نایلون، نایلکس و کیسه های پلاستیکی مصرف شده که دیگر کاربرد چندانی ندارند، برای پوشاندن منافذ و دریچه‌های مختلف منزلتان استفاده نمایید.

استفاده از کیسه پلاستیکی برای خرید و به عنوان ساک دستی

استفاده از کیسه پلاستیکی به‌عنوان ساک خرید و حمل و نقل، از جمله کاربردهای مناسب و متعارفی است که نه‌تنها بر سلامت جامعه و محیط زیست، که بر اقتصاد خانه نیز اثرگذار است. برای نمونه شما می‌توانید یک نایلون و یا نایلکس بزرگ و با دوام خریداری و از آن برای خریدهای دیگر خود استفاده نمایید. به این ترتیب نه‌تنها در مصرف پلاستیک، نایلون و نایلکس صرفه‌جویی خواهید داشت که هر بار برای تهیه و مصرف نایلون و نایلکس به زحمت نخواهید افتاد و از طرفی، جای کمتری را در خانه به نگهداری نایلون و نایلکس و کیسه پلاستیکی بدون‌استفاده، اختصاص خواهید داد.

کیسه برنج نایلونی

استفاده از کیسه و نایلون های پلاستیکی به عنوان کیسه زباله و برای اسباب کشی:

از نایلون و نایلکس‌ها همچنین می‌توانید به‌عنوان کیسه زباله استفاده کنید. به‌این‌ترتیب، نه‌تنها برای خرید کیسه زباله به زحمت نخواهید افتاد بلکه کیسه های پلاستیکی و نایلون و نایلکس را دور نمی‌اندازید و از آن‌ها برای مصرف متعارف و به صرفه استفاده می‌کنید. همچنین خیالتان راحت است که هر زمان که خواستید، به کیسه و نایلون کافی برای بیرون ریختن زباله، دسترسی خواهید داشت. همچنین از کیسه های پلاستیکی و نایلون می‌توانید برای قرار دادن ابزار و وسیله‌های مختلف خود برای اسباب کشی نیز استفاده کنید.

کیسه برنج پلاستیکی

در پایان پیشنهاد می‌شود که اگر خوب به اطراف و محیط پیرامون بنگریم، درمی‌یابیم که کاربردها و استفاده های مختلفی می‌توان برای ابزار، وسیله و موادی چون کیسه های پلاستیکی، نایلون و نایلکس یافت که نه‌تنها به حفظ و نگهداری محیط زیست منتهی می‌گردد که می‌تواند بر اقتصاد خانوار نیز اثرگذار باشد.

برای دانلود فایل مقاله «کیسه های برنج پلاستیکی و کاربرد این کیسه های برنج در خانه»، بر لینک زیر کلیک کنید.

فایل مقاله ی «کیسه برنج پلاستیکی چه کاربردهایی در خانه دارد؟».


کلمات کلیدی : بسته بندی، کیسه، برنج، کیسه برنج پلاستیکی، نایلون، نایلکس،


لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1400/02/11
دانشمندان راه پختی را کشف کرده اند که میتواند کالری برنج را تا 50 الی 60 درصد کاهش دهد. طرز تهیه برنج کم کالری مناسب رژیم لاغری و بیماری های قند و دیابت است.
1400/02/06
زینب ایزدیار طراح ایرانی ساکن بروکلین با استفاده کیسه برنج روزمره لباس های زیبایی طراحی می کند که توجه مجله ووگ را به خودش جلب کرده است.
1400/01/23
انتخاب طرح کیسه برنج به همین سادگی ها نیست و انتخاب اشتباه تنها باعث ضرر مالی و پایین آمدن آمار فروش می‌شود. می‌توان گفت طراحی و چاپ کیسه برنج بیشتر از کیفیت برنج روی فروش محصول تاثیرگذار است.