خروج

چند ترفند ساده برای تمیز کردن کیسه برنج


تمیز کردن انواع کیسه برنج

تمیز کردن کیسه برنج

در مقاله های پیشین، به تحلیل فایده ها و کاربرد های انواع کیسه برنج صنعتی، از جمله کیسه  پلی پروپیلن و پارچه ای پرداختیم. دانستیم که این کیسه ها، برخلاف کیسه پلاستیکی:

 • از دوام و ماندگاری بیشتری برخوردار هستند.

 • هیچ آسیبی برای محیط زیست ندارند و به عبارتی دوست محیط زیست به شمار می‌روند.

 • مقرون به صرفه هستند.

 • امکان سفارشی‌ سازی دارند.

 • طرح، اندازه و جنس های مختلفی و متنوعی دارند.

 • هزینه ی مارکتینگ و بازاریابی را کاهش می‌د‌هند.

 • حمل و نگهداری ساده ای دارند.

 • در جذب مشتری و راضی نگه داشتن او موثر هستند.

 • پس از مصرف دور انداخته نمی‌شوند و می‌توان در موارد مصرفی دیگری آن ها را به کار برد.

خرید اینترنتی انواع کیسه برنج

تمیز کردن کیسه برنج

بااین‌حال، این تمام ماجرا نیست. هم‌چون هر کالا و ابزار دیگری، این کیسه ها هم به مراقبت و نظافت نیاز دارند بخشی از این مقاله به نگهداری و تمیز کردن انواع کیسه برنج  صنعتی و پارچه ای اختصاص داده شده است.

شستشوی انواع کیسه برنج

پیش‌از هرچیز لازم است به یاد داشته باشید که گرچه کیسه های برنج صنعتی، بهتر از کیسه های پلاستیکی و رایج هستند، اما بااین‌حال نباید فراموش کنیم که روی این کیسه با رنگ های صنعتی طراحی و پرداخته شده است به همین جهت لازم است که دقت زیادی در شستشوی آن داشته باشیم. در ادامه به نکته های مهم در این رابطه می‌پردازیم:

شستشو کیسه برنج

 • اطمینان حاصل کنید که کیسه از هر ماده، ابزار و هر چیزی که درون آن یا بیرون آن قرار گرفته است، خالی شود.
 • گرچه روشن است، ولی یادآوری آن بی‌ضرر نیست. توصیه می‌شود کیسه برنج را به صورت جداگانه و بدون هیچ گونه تماسی با دیگر لباس ها و پارچه ها شستشو دهید. با این روش از رنگ دادن کیسه به لباس و لباس به کیسه پیشگیری خواهید کرد.
 • بهتر است هر کیسه را به صورت جداگانه شستشو دهید. اگر چند کیسه برنج پارچه ای دارید، توصیه می‌شود که هر یک را به صورت جدا شستشو دهید تا هم از تمیزی و شستشوی مناسب آن اطمینان پیدا کنید و هم از ترکیب شدن آلاینده و انتقال میکروب به کیسه ها، پیشگیری نمایید.
 • اطمینان داشته باشید که آب، دمای مناسبی دارد. دمای بیش از اندازه آب، سبب آسیب زدن به طراحی روی کیسه، پخش شدن رنگ، ذوب شدن ماده‌های به‌کاررفته در رنگ‌آمیزی کیسه و مهم‌تر از همه، فرسوده شدن بافت کیسه می‌شود. دمای سرد و بیش از اندازه کم نیز سبب می‌شود تا کیسه به خوبی شسته نشود و میکروب‌ها درون آن باقی بمانند. پس توصیه می‌شود که دمای مناسبی را برای شستشوی کیسه پارچه ای در نظر بگیرید.
 • آب کشی و خشک کردن از مرحله‌هایی هستند که دست کمی از شستن کیسه ها ندارند. سعی کنید فرآیند آب‌کشی را دقیق و کامل انجام دهید و از خارج شدن آب‌های چرک اطمینان حاصل نمایید. همچنین توصیه می‌شود کیسه را پس از آب‌کشی و برای خشک کردن، در محلی تمیز و عاری از هر گونه گردوغبار، حشره‌های موذی و آلاینده قرار دهید. کیسه ی مرطوب پتانسیل بالایی برای جذب هر گونه آلاینده ای دارد.

 تمیز کردن انواع کیسه برنج

سفارش چاپ انواع کیسه برنج

برخلاف آن چه که عموم مردم باور دارند، کیسه برنج پارچه ای و صنعتی هم می‌تواند به میزانی آلودگی جذب کند و همین امر سبب می‌شود تا هر از گاهی نیاز به شستشو و نظافت داشته باشد. بااین‌حال، شستشوی این کیسه ها نیز روش خاص خود را می‌خواهد که اگر به‌درستی انجام نگیرد، آسیب‌های جدی برای سلامتی افراد خواهد داشت.

برای دانلود فایل مقاله ی «چند ترفند ساده برای تمیز کردن کیسه برنج»، بر لینک زیر کلیک کنید.

فایل مقاله ی «چند ترفند ساده برای تمیز کردن کیسه برنج»

تمیز کردن کیسه برنج


کلمات کلیدی : انواع کیسه برنج، تمیز، کیسه، کیسه برنج، نگهداری،


لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1400/02/11
دانشمندان راه پختی را کشف کرده اند که میتواند کالری برنج را تا 50 الی 60 درصد کاهش دهد. طرز تهیه برنج کم کالری مناسب رژیم لاغری و بیماری های قند و دیابت است.
1400/02/06
زینب ایزدیار طراح ایرانی ساکن بروکلین با استفاده کیسه برنج روزمره لباس های زیبایی طراحی می کند که توجه مجله ووگ را به خودش جلب کرده است.
1400/01/23
انتخاب طرح کیسه برنج به همین سادگی ها نیست و انتخاب اشتباه تنها باعث ضرر مالی و پایین آمدن آمار فروش می‌شود. می‌توان گفت طراحی و چاپ کیسه برنج بیشتر از کیفیت برنج روی فروش محصول تاثیرگذار است.