خروج

معرفی 5 روش بسته بندی آرد و کاربردی که دارند


ازآنجایی‌که آرد در زندگی روزمره همه مردم دنیا نقش پررنگی دارد، بسته بندی آرد از اهمیت زیادی برخوردار است. آرد باید در طی مراحل خاصی و دستگاه بسته بندی اتوماتیک بسته بندی شود تا از ورود هرگونه ماده خارجی به آن جلوگیری شود. حتی ورود مقدار کمی گردوخاک یا رطوبت به آرد کیفیت آن را تحت تأثیر میزارد. به همین دلیل در بسته بندی آرد باید دقت زیادی اعمال شود و نوع بسته بندی هم بر اساس کاربرد و نیاز انتخاب شود. در ادامه انواع بسته بندی آرد با جنس‌های مختلف را معرفی می‌کنیم تا با آن‌ها آشنا شوید. 

 

پاکت کارتنی بسته بندی آرد

این پاکت های بسته بندی آرد را باید در سوپر مارکت ها و فروشگاه‌ها زیاد دیده باشید. این پاکت های کارتنی معمولاً حاوی آرد قنادی و پودر می‌شوند یا پودر سوخاری که همیشه در مقدار کم خریداری می‌شود. آرد به‌طور مستقیم در این بسته بندی ها ریخته نمی‌شود و اول در یک کیسه پلاستیکی ریخته می‌شود.

پاکت کارتنی، بسته بندی کارتنی آرد، کارتن بسته بندی

 

پاکت زیپ دار بسته بندی آرد 

این پاکت ها در حجم‌های بسیار کمی و برای آرد پودری مخصوص مثل آرد برنج، آرد نودل، آرد جو دو سر و...  استفاده می‌شود. این پاکت های زیپ دار کاملاً مناسب فروشگاه‌های اینترنی هستند که در زمینه تولید و فروش آردهای خاص کار می کنند.

پاکت زیپدار بسته بندی، پاکت ایستاده، پاکت ایستاده بسته بندی آرد

 

بسته بندی پلاستیکی آرد

کیسه پلاستیکی یکی از بهترین بسته بندی ها برای انواع مواد غذایی است که آرد یکی از آن‌ها است. کیسه نایلونی و پلاستیکی بسته بندی آرد هم در ابعاد بزرگ‌تر برای بسته بندی آرد فله استفاده می‌شود و هم در ابعاد کوچک‌تر برای بسته بندی آرد سوخاری، آرد گندم، سبوس و... در فروشگاه‌ها پیدا می‌شود. 

بسته بندی پلاستیکی، بسته بندی پلاستیکی آرد، بسته بندی پلاستیکی کوچک

 

بسته بندی آرد کرافت

کیسه های کرافت و پاکت های بزرگ کرافت تبدیل به یکی از بسته بندی های محبوب این روزها برای تولیدکنندگان آرد شده اند. این کیسه ها و پاکت های کرافت یک لایه لمینیت داخلشان دارند تا از ورود رطوبت به آرد جلوگیری کنند. کیسه آرد کرافت معمولاً برای بسته بندی آرد در سایز متوسط استفاده می‌شود.

مشاهده و خرید آنلاین انواع بسته بندی کرافت

کیسه آرد کرافت، کیسه بسته بندی کرافت، کیسه لمینیت کرافت

 

کیسه بسته بندی آرد

کیسه بسته بندی آرد در شکل های متفاوتی مثل کیسه لمینیت، کیسه نایلونی، کیسه متقال، کیسه اسپان باند و... وجود دارد. این کیسه ها برای بسته بندی آرد فله و برای انبار کردن و استفاده طولانی مدت از آرد استفاده می‌شوند. آرد علاوه بر مصارف خانگی در نانوایی ها و قنادی ها برای پخت نان، شیرینی و کیک استفاده می‌شود و در کارخانه های تولید مواد غذایی به عنوان مواد اولیه ساخت پاستا، ماکارونی، بیسکوییت و... استفاده می‌شود. کیسه بسته بندی در ابعاد بزرگ معمولاً برای پاسخگویی به نیازهای این نوع کسب‌وکارها تولید می‌شود.
 

مشاهده و خرید آنلاین انوع کیسه بسته بندی

کیسه بزرگ بسته بندی آرد، کیسه بسته بندی چاپ شده آرذ، بسته بندی فله آرد

 

 

 

برای دانلود این مقاله بر روی لینک زیر کلیک کنید

معرفی 5 روش بسته بندی آرد و کاربردی که دارند


کلمات کلیدی : آرد، بسته بندی آرد، پاکت آرد، پاکت بسته بندی آرد، آرد گندم، آرد سوخاری، آرد پودری، آرد کیک، آرد قنادی، کیسه آرد، کیسه بسته بندی آرد،


علاقه مند به یادگرفتن زبان ها و فرهنگ های مختلف دنیا.

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1399/12/06
بسته بندی آرد به صورتی انجام می‌شود تا هیچ‌گونه هوا یا رطوبت وارد کیسه نشود. بااین‌حال اگر به هر دلیلی مقداری رطوبت وارد کیسه شد، بسته بندی...