خروج

کاور کالای خواب

هر کاور کالای خواب علاوه بر محافظ بودن برای محصولاتی مثل پتو، روتختی، بالش و... باید طوری طراحی شود که طرح و جنس آن ها را به نمایش بگذارد تا شرکت های تولید کننده اطمینان داشته باشند محصولات به بهترین نحو به مشتری عرضه شده و همچنین مصرف کننده تجربه خرید خوبی داشته باشد. کیفیت دوخت، پارچه، زیپ و... هم اهمیت زیادی دارد زیرا بسته بندی در نگاه مشتری نماینده کیفیت محصول است و هرگونه خطا در این موارد کالا را ارزان قیمت و بی کیفیت نشان می‌دهد.

انواع کاور کالای خواب

کاور ها انواع مختلفی دارند که شامل کاور لباس، کاور فرش، کاور مبل و... است اما کاور کالای خواب بر اساس سایز طبقه بندی می‌شود و می‌توان آن را در دو دسته قرار داد.

کاور لحاف:

به طور کلی کاور رو تختی، پتو، تشک، ملحفه، سرویس خوشخواب و... در این زیرمجموعه قرار می‌گیرند. تمام این محصولات فضای بیشتری اشغال می‌کنند به همین دلیل بسته بندی بزرگتری برای آنها طراحی شده است.

 

کاور بالش:

این بسته بندی مناسب انواع بالش و کوسن است که نیاز به کاور کوچک تری دارند.

 

ویژگی های کاور کالای خواب

•    کاور کالای خواب شرکت تورنگ از دو قسمت پارچه ای و پلاستیکی شفاف ساخته می‌شود. قسمت پارچه ای کمک می‌کند تا مشتری بتواند میزان نرمی و سفتی محصول را تا حدودی متوجه شود و قسمت پلاستیکی به این علت قرار داده شده است تا طرح روبالشتی یا پارچه روتختی به نمایش گذاشته شود.
•    کاور سرویس خواب زیپ دار و دسته دار شرکت تورنگ به‌صورت یک ساک دستی یا کیف بزرگ طراحی شده است تا حمل و بسته بندی را راحت تر کند. همچنین مشتری ها می‌توانند از این ساک ها تا مدت زیادی استفاده کنند که یکی از هدف‌های تبلیغاتی هر بسته بندی است.
•    یکی از نکاتی که در تولید این کاور به آن دقت شده است داشتن قابلیت چاپ است که تولید کننده ها بتوانند اسم، لوگو و اطلاعاتی که می‌خواهند را به هر شکلی روی بسته بندی چاپ کنند. همچنین شرکت تورنگ این مسئله را در نظر گرفته است که بعضی از کسب و کار ها به هر دلیلی نیاز به چاپ ندارند و مطمئن شده است طراحی تمیز و با کیفیتی داشته باشد تا خرید کاور کالای خواب خام انتخابی مناسب و اقتصادی برای آن‌ها باشد.

 

سفارش چاپ روی کاور کالای خواب

شرکت تورنگ چاپ با بیش از بیست سال تجربه در زمینه بسته بندی و چاپ بهترین خدمات را به شما ارائه می‌دهد و این محصول را طوری طراحی کرده است که پاسخگوی تمام نیاز های چاپ تولید کننده ها باشد. شما می‌توانید طرح مورد نظر خودتان را به هر طریقی که می‌خواهید با مشورت با تیم طراحی ما روی کاور لحاف و بالش چاپ کنید.

 

خرید کاور کالای خواب

این ساک دستی در ابعاد مختلف تولید می‌شود و به عنوان کاور لحاف، بالشت، متکا، تشک، روتختی، پتو، سرویس خوشخواب و... استفاده می‌شود شما می‌توانید انواع دیگر کاور را از فروشگاه ما خریداری کنید. برای سفارش چاپ و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تا در هر زمینه ای راهنمایی شوید.