خروج

محصولات و خدمات

استفاده از یک کارت ویزیت ایده آل در روابط اجتماعی و کاری بسیار کارآمد و تاثیرگذار بوده و علی رغم ابعاد و فضای کوچک  خود، می تواند معرف شما و هویت سازمانی شما باشد. کارت ویزیت برخلاف آن که یک تبلیغ ساده به نظر می رسد، می تواند تاثیر مهمی روی مخاطبین شما بگذارد.

طراحی کارت ویزیت خاص و مناسب با هر کسب و کاری، از عوامل تاثیر گذار در ذهن مخاطب می باشد و انتخاب درست نوع کارت با  توجه به نوع فعالیت کاری شما از نکات اساسی شناساندن یک برند خوب می باشد. کارت ویزیت با توجه به انتخاب نوع کاغذ، رنگ، فونت، طرح و سایز به طور غیر مستقیم تاثیر زیادی در نگاه مخاطب شما خواهد داشت. البته برای طراحی و چاپ کارت ویزیت عموما از سایزهای متعارف و استاندارد استفاده می شود ولی با توجه به نوع کاربرد کارت می توان از سایزهای متفاوت و غیرمعمول دیگر نیز استفاده کرد.

باید در نظر داشته باشید، اگر مخاطبان شما افراد یا شرکت های خاص می باشند حتما از کارت ویزیت خاص و شکیل و جذاب با کیفیت عالی هم از نظر طرح و هم نوع جنس کارت ویزیت استفاده نمایید.

نوع کارت شما باعث ایجاد اولین تفکر از سوی مخاطبان نسبت به شما می باشد، پس بهتر است که این تفکر از همان لحظه اول به بهترین نحو باشد.

نمونه هایی از جنس های مرسوم که در چاپ کارت ویزیت خاص استفاده می شود عبارتند از: کارت ویزیت لمینیت (براق و مات)، کارت ویزیت کتان، کارت ویزیت با مقوایی، کارت ویزیت گلاسه (مات و براق) و کارت ویزیت PVC  می باشد.

در مجتمع تورنگ چاپ جهت سفارش کارت ویزیت مناسب خود علاوه بر تنوع در طراحی گرافیک، امکان انتخاب جنس های  مختلف کاغذ را نیز خواهید داشت .

ما در تلاشیم تا با ارائه قیمت چاپ مناسب و طراحی خلاقانه کارت ویزیت بیشترین تاثیر روی مخاطب را برای شما به ارمغان  آوریم.

فروشگاه اینترنتی تورنگ شاپ