خروج

چاپ کارت ویزیت

استفاده از یک کارت ویزیت ایده آل در روابط اجتماعی و کاری بسیار کارآمد و تأثیرگذار بوده و علی‌رغم ابعاد و فضای کوچک  خود، می‌تواند معرف شما و هویت‌سازمانی شما باشد. کارت ویزیت برخلاف آن‌که یک تبلیغ ساده به نظر می‌رسد، می‌تواند تأثیر مهمی روی مخاطبین شما بگذارد.

طراحی کارت ویزیت خاص و مناسب با هر کسب و کاری، از عوامل تأثیرگذار در ذهن مخاطب است و انتخاب درست نوع کارت با  توجه به نوع فعالیت کاری شما از نکات اساسی شناساندن یک برند خوب است. کارت ویزیت با توجه به انتخاب نوع کاغذ، رنگ، فونت، طرح و سایز به‌طور غیرمستقیم تأثیر زیادی در نگاه مخاطب شما خواهد داشت. البته برای طراحی و چاپ کارت ویزیت عموماً از سایزهای متعارف و استاندارد استفاده می‌شود ولی با توجه به نوع کاربرد کارت می‌توان از سایزهای متفاوت و غیرمعمول دیگر نیز استفاده کرد.

چاپ لیبل بسته بندی

باید در نظر داشته باشید، اگر مخاطبان شما افراد یا شرکت‌های خاص می‌باشند حتماً از کارت ویزیت خاص و شکیل و جذاب باکیفیت عالی هم ازنظر طرح و هم نوع جنس کارت ویزیت استفاده نمایید.

نوع کارت شما باعث ایجاد اولین تفکر از سوی مخاطبان نسبت به شما می‌باشد، پس بهتر است که این تفکر از همان لحظه اول به بهترین نحو باشد.

نمونه‌هایی از جنس‌های مرسوم که در چاپ کارت ویزیت خاص استفاده می‌شود عبارت‌اند از: کارت ویزیت لمینیت (براق و مات)، کارت ویزیت کتان، کارت ویزیت با مقوایی، کارت ویزیت گلاسه (مات و براق) و کارت ویزیت PVC می‌باشد.

در مجتمع تورنگ چاپ جهت سفارش کارت ویزیت مناسب خود علاوه بر تنوع در طراحی گرافیک، امکان انتخاب جنس‌های  مختلف کاغذ را نیز خواهید داشت .

ما در تلاشیم تا با ارائه قیمت چاپ مناسب و طراحی خلاقانه کارت ویزیت بیشترین تأثیر روی مخاطب را برای شما به ارمغان  آوریم.