خروج

چاپ ساک تبلیغاتی

یکی از مهم‌‌ترین و پرکاربردترین ابزارهای تبلیغاتی، چاپ ساک خرید دستی (شاپینگ بگ کاغذی) است. ساک دستی جنبه‌ی تبلیغاتی بالایی را برای کارفرمایان فراهم می‌کند به‌گونه‌ای که از آن به‌عنوان بیلبورد همراه نیز یاد می‌شود.

ساک‌های تبلیغاتی جهت حمل هدایای تبلیغاتی، ارائه کاتالوگ‌ها و بروشور‌ها و  قرار دادن اجناس خریداری‌شده توسط مشتری استفاده می‌گردند. مجموعه تورنگ چاپ با تجربه چندین ساله‌ی خود و نیروهای کارآزموده و متخصص، با دقت و کیفیت بالای ساخت، مفتخر است یکی از مراکز ساخت تخصصی چاپ و طراحی انواع ساک دستی تبلیغاتی (ساک تبلیغاتی پارچه ای و کاغذی) باشد.
ساک تبلیغاتی پارچه ای از پارچه‌ های نانوون تهیه شده و آسیبی به محیط‌زیست وارد نمی‌کند. این محصول قابلیت چندین بار استفاده را دارد و در تمامی فروشگاه هایی که کالای قابل‌حمل برای مشتری عرضه می‌کنند (مثل لباس‌ فروشی‌ ها، هایپر مارکت ها و...) قابل‌ استفاده و مقرون به صرفه است.
جهت چاپ شاپینگ بگ تبلیغاتی کاغذی نیز از مرغوب‌ ترین مواد اولیه، طرح‌ های دلخواه شما و ماشین‌آلات چاپی با کیفیت چاپ بالا استفاده خواهیم کرد تا بهترین طراحي ساك دستي را به شما ارائه دهیم. انتخاب کیف دستی تبلیغاتی به‌عنوان ابزار تبلیغاتی امری است بسیار خلاقانه که در سراسر جهان بازار تبلیغاتی بزرگی را دربرمی‌گیرد و همین مسئله منجر به ایجاد انگیزه‌ی ساخت و طراحی ماشین‌آلات اختصاصی برای تولید ساک دستی شده است. ما با بهره‌مندی از سال‌ها تجربه درزمینه تولید و طراحي ساك دستي تبلیغاتی و تجربه‌اندوزی در این زمینه، کار با کیفیت، شکیل و درخور شغل شما را با قیمت مناسب ارائه می‌دهیم. لازم‌به‌ذکر است قيمت ساك دستي تبليغاتي هر روز به‌روزرسانی شده و سفارش ساک خرید چاپ شده به تعداد 3000 عدد و 5000 عدد دارای تخفیف و کاهش قیمت است.

مشاهده و خريد آنلاين ساک دستی کاغذی خام

مزیت کیسه تبلیغاتی برای برند شما

احتمالاً شما هم بارها و بارها ساک دستی تبلیغاتی دریافت کرده‌اید و دیگر فرق یک ساک دستی با کیفیت  را از کیف دستی تبلیغاتی بی کیفیت تشخیص می‌دهید. مسلماً از یک شاپینگ بگ تبلیغاتی پارچه ای دسته دار و خوشرنگ بیشتر استفاده خواهید کرد و یک کیسه تبلیغاتی پلاستیکی یا نایلون را دور خواهید انداخت. توزیع و چاپ ساک دستی تبلیغاتی یکی از ساده ترین روش‌های بازاریابی است که برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ مناسب است. ساک دستی تبلیغاتی فواید زیادی دارد که تعدادی از آن ها را در زیر بررسی خواهیم کرد.

ساک دستی تبلیغاتی، کیسه خرید

هرکسی با کمی تجربه در زمینه فروش می داند که دادن یک اشانتیون می‌تواند دلیل خرید کالایی برای مصرف کننده ها باشد زیرا مردم واقعاً عاشق هدیه گرفتن مجانی هستند. با دادن یک ساک تبلیغاتی خوشرنگ و خوش دوخت به مشتری ها نه تنها آن ها را خوشحال می‌کند و حس مثبتی نسبت به برند شما پیدا می‌کنند بلکه ساک تبلیغاتی را بارها استفاده خواهند کرد و آگاهی برند شما افزایش پیدا می‌کند. مشتری هایی که از ساک تبلیغاتی شما استفاده خواهند کرد تبدیل به بیلبورد های متحرک برند شما خواهند شد.

افزایش آگاهی از برند با چاپ ساک تبلیغاتی

شما می‌توانید برای هر کمپین تبلیغاتی یک کیسه تبلیغاتی یا ساک دستی تبلیغاتی جدید طراحی کنید که با بقیه متفاوت است. این روش به شناخته شدن کمپینی که رویش سرمایه گذاری کرده‌اید و پخش شدن خبرش کمک می‌کند همچنین آگاهی از برند شما را به طور کلی افزایش می دهد. به عنوان مثال شما می‌توانید ساک دستی تبلیغاتی مخصوص یک خیریه یا گروه خاصی طراحی کنید و آن ها را در همایش های مختلف پخش کنید در نتیجه افرادی که ممکن است تا به حال اسم برند شما را هم نشنیده باشند آن را همیشه به عنوان برندی که هدیه های زیبا می دهد به یاد خواهند آورد.

تبلیغات مجانی با کیسه تبلیغاتی

 ساک دستی تبلیغاتی، هدیه تبلیغاتی

از آنجایی که شما در هر صورت باید روی ساک های دستی و بسته بندی سرمایه گذاری کنید، جایگزین کردن آن ها با کیسه تبلیغاتی اختصاصی روشی مجانی برای تبلیغات برند شما است. سرمایه گذاری روی ساک دستی تبلیغاتی برخلاف روش‌های دیگر تبلیغات نتیجه بلند مدتی دارد زیرا مشتری ها از آن تا مدت ها در زندگی روزانه استفاده خواهند کرد.

مقرون به صرفه بودن قیمت شاپینگ بگ تبلیغاتی

به طور متوسط هزینه تولید ساک دستی تبلیغاتی و چاپ ساک دستی نسبت به دیگر ابزار تبلیغاتی پایین تر است. از طرفی ساک دستی می‌توانید با جنس دلخواه شما تولید شود پس بر اساس بودجه شما تطبیق پیدا می‌کند. به عنوان مثال ساک های دستی کرباس (که از الیاف کتان، کنف، پنبه و... ساخته می شود) بسیار محبوب، ترندی و مقرون به صرفه هستند. به طور کلی ساک های تبلیغاتی در حین سادگی و ارزان بودن، استراتژی خیلی خوبی برای تبلیغات هستند.

شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت ساک دستی تبلیغاتی، شاپینگ بگ  تبلیغاتی پارچه ای، ساک تبلیغاتی کاغذی، ساک تبلیغاتی اسپان باند و چاپ روی ساک دستی با مجتمع چاپ تورنگ تماس بگیرید.

یکی از مهم ترین و پر کاربرد ترین روش های تبلیغ، چاپ بر روی ساک دستی تبلیغاتی یا همان کیسه تبلیغاتی است.

تاریخچه ساک دستی تبلیغاتی

در آخرین سال های قرن هفدهم کیسه خرید وجود نداشت و خریداران لوازمی را که خرید می کردند، داخل سبد حمل می‌کردند و سبد هم به دلیل سنگین بودن و حجیم بودن، مشکلاتی در پی داشت در نتیجه نیاز به کیسه خرید نان و کیسه خرید میوه و سایر کالاها همیشه احساس می‌شد.  در اواسط قرن نوزدهم شخصی به نام فرانسیس وول که یک معلم در مدرسه‌ای در پنسیلوانیا بود، یک ماشینی اختراع کرد که از آن برای تولید کیسه‌ خرید سبک وزن و پاکتی شبیه به کاغذ استفاده می‌شد. در سال 1871 شخص دیگری به نام مارگارت نایت یک ماشین دیگری طراحی کند که هدف آن از اختراع این بود که به جای تولید کیسه‌ خرید های مسطح، کیسه‌ خرید هایی تولید شود که قابلیت ایستادن داشته باشند. با این حال، این کیسه‌ خرید ها قادر به ایستادن نبودند. در سال 1883 چارلز استیلول توانست کیسه‌ خرید های کاغذی قهوه‌ای طراحی کند که این کیسه خرید ها شبیه به کیسه‌های پلاستیکی ای بوده اند که امروزه در سوپر مارکت‌ها می‌بینیم. و سرانجام در دهه 1960 یک شرکت سوئدی توانست نوعی از کیسه خرید پلاستیکی را تولید کند که با معیار های آن زمان کاملا استاندارد بود. این کیسه ها برای "تی شرت" تولید شده بودند و از آن پس کیسه‌ خرید های پلاستیکی به محبوبیت رسیدند. و این شروع داستان ساک تبلیغاتی بود.

انواع ساک دستی تبلیغاتی

ساک تبلیغاتی معمولا بر اساس جنسی که دارند، به سه دسته عمده تقسیم می شوند.

ساک دستی تبلیغاتی پلاستیکی، ساک دستی تبلیغاتی  کاغذی، ساک دستی تبلیغاتی پارچه ای که در ادامه به اختصار هر کدام از آن ها معرفی می کنیم.

شاپینگ بگ تبلیغاتی پلاستیکی

شاپینگ بگ تبلیغاتی پلاستیکی که شروع شان از همان سال 1960 بود و تا مدت ها محبوب بود و استفاده بسیاری داشت. اما امروزه به دلیل آسیبی که به محیط زیست می رساند، خیلی کمتر از آن استفاده می شود. روی این ساک شما می توانید هر چیزی که برای تبلیغات تان می خواهید، چاپ کنید و چون مشتری آن را در بیشتر جاها همراه خود می برد، یک راه ارزان برای تبلیغات گسترده شماست.

ساک دستی تیلیغاتی

مشاهده و خريد آنلاين نایلون و نایلکس خام

ساک خرید تبلیغاتی

ساک تبلیغاتی

کیسه تبلیغاتی

ساک تبلیغاتی کاغذی

ساک تبلیغاتی کاغذی که در بین ساک دستی های تبلیغاتی دیگر یکی از پرکاربرد ترین ها می باشد، در طی چند سال اخیر جایگاه خاصی در بین مردم داشته و به عنوان یکی از بهترین تبلیغات در مکان های عمومی شده است. ولی به دلیل جنسی که دارد بیشتر برای اجناس سبک می توان از آن استفاده کرد. کاغذ کرافت یکی از پر کاربردترین کاغذ ها در تولید ساک دستی کاغذی ست.

ساک تبلیغاتی

کیسه تبلیغاتی

ساک تبلیغاتی پارچه ای

شاپینگ بگ تبلیغاتی پارچه ای از پارچه های ناوون تهیه شده و آسیبی به محیط زیست وارد نمی کند. این محصول قابلیت چندین بار استفاده را دارد و در تمامی فروشگاه هایی که کالای قابل حمل برای مشتری عرضه می کنند (مثل لباس فروشی ها، هایپر مارکت ها و...) قابل استفاده بوده و کاملا مقرون به صرفه است. جنس این ساک ها از پارچه های اسپان باند است و قابلیت تحمل وزن تا 25 کیلوگرم را دارد.

ساک خرید تبلیغاتی

مشاهده و خريد آنلاين ساک پارچه ای

مجموعه تورنگ چاپ با چاپ روی ساک دستی تبلیغاتی که از جنس پارچه های اسپان باند (پارچه های بافته نشده) هستند، توانسته است به موفقیت های زیادی در این زمینه دست یابد. به این پارچه ها اصطلاحا پارچه سوزنی گفته می شود. نمونه های چاپ روی پارچه اسپان باند را که توسط تورنگ چاپ، طراحی و چاپ شده است، می توانید در تصاویر زیر ببینید. شما هم برای ثبت سفارش می توانید از طریق راه های ارتباطی با ما تماس بگیرید.

ساک تبلیغاتی

شاپینگ بگ تبلیغاتی، کاربردهای متنوعی دارد اما بیشتر برای حمل کالاهایی که توسط مشتری خریداری می‌شود، استفاده می‌شود. بهتر است تا در تولید ساک تبلیغاتی از متریالی استفاده شود که چند بار مصرف و سازگار با محیط‌زیست باشد؛ زیرا مصرف ساک تبلیغاتی به‌صورت انبوه است چون ما بابت همه خرید هایی که از بازار و فروشگاه ها می‌کنیم برای حمل کالاهایی که خریداری کردیم از ساک خرید استفاده می‌کنیم. شاپینگ بگ تبلیغاتی در نمایشگاه ها، همایش ها و سمینارها نیز جهت تبلیغ و حمل بروشور و تراکت های تبلیغاتی مورداستفاده قرار می‌گیرد.

انواع ساک دستی تبلیغاتی

ساک دستی های تبلیغاتی موجود در بازار، به‌طورمعمول از جنس کاغذ، پلاستیک و پارچه هستند. ساک دستی تبلیغاتی پلاستیکی یکبار مصرف است و استفاده بیش‌ازحد از آن، موجب تخریب محیط‌زیست خواهد شد. ساک دستی تبلیغاتی کاغذی نیز یکبار مصرف است اما کاملا سازگار با محیط‌زیست است. ساک دستی تبلیغاتی کاغذی باکیفیت توسط شرکت تورنگ چاپ تولید و ارائه می‌گردد. ساک دستی تبلیغاتی پارچه ای چند بار مصرف و سازگار با محیط‌زیست است و معمولا از پارچه متقال و پارچه سوزنی دوخته می‌شود. ساک دستی تبلیغاتی پارچه ای متقال و ساک دستی تبلیغاتی پارچه ای سوزنی اسپان توسط شرکت تورنگ چاپ با بهترین کیفیت ارائه می‌گردد.

ساک تبلیغاتی کاغذی

ساک تبلیغاتی کاغذی برای حمل هدایا و کالاهای سبک مانند لباس مناسب است که توسط شرکت تورنگ چاپ تولید و چاپ اختصاصی بر روی آن انجام می‌شود. جهت ثبت سفارش تماس بگیرید. همچنین می‌توانید انواع ساک دستی کاغذی را به صورت آنلاین از فروشگاه تورنگ خریداری نمایید.

ساک تبلیغاتی پارچه ای متقال

ساک تبلیغاتی پارچه ای متقال برای حمل و ارائه کالاهای سنگین‌تر مانند کتاب مناسب‌تر است که توسط شرکت تورنگ چاپ تولید و چاپ اختصاصی بر روی آن انجام می‌شود. جهت ثبت سفارش تماس بگیرید.

شاپینگ بگ تبلیغاتی

ساک تبلیغاتی پارچه ای سوزنی اسپان

ساک تبلیغاتی پارچه ای سوزنی اسپان یک شاپینگ بگ تبلیغاتی محبوب برای حمل انواع کالاهای سبک و سنگین است که توسط شرکت تورنگ چاپ تولید و چاپ اختصاصی بر روی آن انجام می‌شود. جهت ثبت سفارش تماس بگیرید.

چاپ ساک تبلیغاتی

از پرکاربردترین ملزومات فروشگاه ها و تولیدی ها و سازمان ها و شرکت ها، ساک تبلیغاتی است زیرا برای ارائه محصولات خود به یک ساک تبلیغاتی نیاز دارند. چاپ ساک تبلیغاتی اختصاصی به شناخته شدن و در ذهن ماندن برند شما بسیار تأثیرگذار است؛ زیرا در هنگام حمل کالای خریداری شده و استفاده مجدد از شاپینگ بگ تبلیغاتی، ساک خرید مانند یک بیلبورد تبلیغاتی عمل خواهد کرد و در ذهن ماندگار خواهد شد. با چاپ نام و لوگوی برندتان بر روی ساک تبلیغاتی برند سازی کنید. شرکت تورنگ چاپ با مهروموم‌ها تجربه درزمینهٔ چاپ، چاپ ساک تبلیغاتی را با بهترین کیفیت و طراحی انجام می‌دهد. جهت سفارش چاپ بر روی ساک دستی تبلیغاتی با ما تماس بگیرید. اگر محصولی برای ارائه دارید بهترین گزینه برای توزیع آن ساک تبلیغاتی کاغذی، ساک تبلیغاتی متقال و ساک تبلیغاتی سوزنی تورنگ چاپ است. این ساک های خرید در طرح ها و رنگ های متنوع قابل سفارش است. ساک تبلیغاتی، یکی از بهترین هدیه تبلیغاتی است.

حداقل تیراژ سفارش چاپ ساک تبلیغاتی چه تعداد است؟

حداقل تیراژ برای سفارش چاپ اختصاصی ساک متقال 100 عدد می‌باشد. جهت سفارش چاپ می‌توانید با مجموعه ما تماس بگیرید.

کاربرد شاپینگ بگ تبلیغاتی

ساک دستی تبلیغاتی از کاربردی‌ترین هدایای تبلیغاتی است. ساک دستی در فروشگاه ها، بوتیک ها، فست فود ها و همه مراکزی که محصولی را ارائه می‌دهند به کار می‌رود می‌توان به کمک آن به معرفی کالا و خدمات خود پرداخت و یک بستر تبلیغاتی مناسب و موثر است. از ساک تبلیغاتی برای عرضه انواع پوشاک، زیورآلات، کتاب، بروشور، کاتالوگ، سررسید، لوازم بهداشتی آرایشی، کالاهای الکترونیکی و انواع کالاهای دیگر استفاده کرد.

ساک خرید

همه‌ی ما در طول روز خرید یک سری کالا موردنیاز از بازار، مانند مواد غذایی، لباس و تنقلات و احتیاجات دیگر، نیاز داریم. جهت راحت‌تر شدن خرید از بازار و استفاده کمتر از کیسه پلاستیکی، شاپینگ بگ تبلیغاتی می‌تواند انتخاب مناسبی باشد.
استفاده از ساک خرید پارچه ای در هنگام خرید از بازار، کمک بزرگی به محیط‌زیست خواهد کرد زیرا از مصرف بی‌رویه کیسه پلاستیکی جلوگیری خواهد کرد ازآنجاکه کیسه خرید پلاستیکی سازگار با محیط‌زیست نیست استفاده بیش‌ازحد از آن به کره زمین و محیط‌زیست آسیب می‌زند، درنتیجه ساک خرید پارچه ای یک جایگزین بسیار مناسب برای انواع پلاستیک خرید و بدون پسماند است.

 ساک خرید پارچه ای

ساک خرید پارچه ای موجود در تورنگ چاپ از جنس  و از جنس سوزنی اسپان است. از گذشته تا امروز ساک پارچه ای، طرفداران خاص خود را داشته است و قبل از به وجود آمدن ساک خرید پلاستیکی مورداستفاده قرار می‌گرفت. شاپینگ بگ پارچه ای یک شاپینگ بگ پارچه ای شیک و کاربردی و راحت است. این محصول بسیار سبک است و مقاومت بالایی در تحمل وزن زیاد دارد و یک ساک کار راه‌انداز است، یعنی می‌توان ساک خرید پارچه ای را به‌عنوان کیف در استفاده روزمره به کار برد. ساک خرید قابل شستشو است و می‌توان سال‌ها از آن استفاده کرد. ساک خرید و سوزنی در مقایسه با انواع ساک پلاستیکی مزیت قابل‌توجهی دارند و آن مزیت این است که ساک خرید  تغییر شکل نمی‌دهد و تا مدت‌ها ظاهر خود را حفظ می‌کند. ساک خرید پارچه ای به این دلیل که از جنس طبیعت است حس خوبی را به مصرف‌کننده منتقل می‌کند. مجموعه تورنگ چاپ جهت کاهش مصرف پلاستیک و کمک به محیط‌زیست اقدام به تولید ساک خرید پارچه ای نموده است. برخلاف پلاستیک‌های یکبار مصرف، از شاپینگ بگ پارچه ای بارها و بارها و به مدت طولانی می‌توان استفاده کرد، به این دلیل که مانند پلاستیک مچاله نمی‌شود و شکل ظاهری خود را از دست نمی‌دهد. شاپینگ بگ پارچه ای  مثل کیسه های نایلونی حالت زشتی ندارد و برعکس بسیار شیک‌تر از کیسه های پلاستیکی موجود در بازار است. از ویژگی بارز ساک خرید پارچه ای سبک بودن آن است. این ساک را می‌توان تا کرد و در کیف قرار داد و در موارد ضروری از آن استفاده کرد. این ساک تاشو بسیار جادار است. برای حمل اشیای ریز نیز مناسب است. این ساک خرید پارچه ای زیپ ندارد. می‌توان برای شستشوی این ساک پارچه ای از دست و لباسشویی استفاده کرد. می‌توان از شاپینگ بگ پارچه ای  علاوه بر خرید روزانه به‌عنوان ساک ساحلی یا کیف ساحلی برای حمل حوله و کرم ضد آفتاب استفاده کرد و حتی می‌توان آن را در مکان‌های ورزشی نیز به کار برد و ازآنجاکه این شاپینگ بگ پارچه ای  دسته‌های مقاومی دارد، می‌توان انواع اقلام موردنیاز مانند انواع خرید، کتاب، میوه، نان را به کمک آن حمل کرد.

 

سفارش و قیمت ساک دستی تبلیغاتی

خرید ساک خرید پارچه ای 

فروشگاه اینترنتی تورنگ چاپ امکانی را فراهم کرده است تا بتوانید خرید ساک خرید پارچه ای را به هر تعداد با قیمت ارزان انجام دهید و خرید راحت و به‌صرفه‌ای را تجربه کنید. قیمت ساک خرید پارچه ای به‌صورت پلکانی محاسبه می‌شود یعنی هرچه تعداد بیشتری ساک خرید پارچه ای را خریداری کنید قیمت کمتری محاسبه می‌شود.

بهترین ساک تبلیغاتی کدام است؟

همیشه این سؤال برای کسب و کار ها وجود دارد که بهترین ساک تبلیغاتی کدام است؟ حقیقت این است که هرکدام از ساک های تبلیغاتی فواید و معایب خودشان را دارند و اینکه بهترین بین آن‌ها کدام است بستگی به نیازهای شما دارد. برای انتخاب بهترین ساک تبلیغاتی مناسب نیازهایتان باید با فواید و معایب تمام آن‌ها آشنا شوید. در ادامه لیست کاملی جمع‌آوری کرده‌ایم تا این انتخاب برای شما راحت‌تر شود.

ساک تبلیغاتی پارچه ای نخ پنبه

ساک هایی که با نخ پنبه ساخته می‌شوند در انواع مختلف در بازار موجود هستند و این هم به خاطر تنوع بالای پارچه های پنبه ای است. پارچه های پنبه از الیاف طبیعی ساخته می‌شوند و برای برندهایی که می‌خواهند صد در صد ارگانیک و دوست دار محیط‌زیست باشند مناسب است. ساک تبلیغاتی نخ پنبه به‌راحتی قابل شست‌وشو است.

فواید ساک تبلیغاتی نخ پنبه

•    قابل‌تجزیه است و از الیاف طبیعی ساخته می‌شود.
•    محکم و بادوام است.
•    نرم و صاف است و زیر دست حس خوبی دارد.
•    به‌راحتی قابل‌دسترسی است.
•    قابلیت شست‌وشو  دارد.
•    در رنگ‌ها و طرح‌های مختلف موجود است.
•    قابلیت چاپ دارد.

معایب ساک تبلیغاتی نخ پنبه

•    ضد آب نیست.
•    پارچه سنگین‌وزنی است و حمل‌ونقلش هزینه‌بر است.
•    پارچه‌های 100 نخ پنبه قابلیت چروک شدن و آب رفتن دارند.

ساک تبلیغاتی کنفی

گیاه کنف بدون نیاز به آفت‌کش و سموم شیمیایی رشد می‌کند و گیاه بسیار بادوامی است. گیاه کنف یکی از قوی‌ترین، بادوام‌ترین و بلندترین الیاف طبیعی را تولید می‌کند که بسیار محکم‌تر از الیاف پنبه هستند. پارچه کنفی بسیار ارزان‌قیمت است زیرا در گیاه کنف نسبت به فضایی که در آن رشد می‌کند محصول زیادی می‌دهد.

فواید ساک تبلیغاتی کنفی

•    گیاه کنف می‌تواند در شرایط سخت و کم آب رشد کند.
•    پارچه کنفی بعد از آماده شدن نرم و صاف است.
•    بسیاری از ساک‌های کنفی قابل شست‌وشو هستند و سریع خشک می‌شوند.
•    الیاف کنف بعد از گذر زمان محکم‌تر می‌شوند.
•    پارچه کنفی می‌تواند با مواد دیگر مخلوط شود تا بادوام‌تر، ضد آب و نرم شود.

معایب ساک تبلیغاتی کنفی

•    کنف تنها در نقاط خاصی رشد می‌کند و همه‌جا یافت نمی‌شود.
•    اگر پارچه کنفی آماده‌سازی نشود زبر و سخت است.
•    پارچه کنفی بر اساس شرایط ممکن است هزینه‌بر باشد.

ساک تبلیغاتی پلی‌استر

پلی‌استر یک نوع پلاستیک است و پارچه های بدون بافت پلی پروپلین یکی از بهترین پارچه های موجود در بازار برای کیسه های خرید و ساک تبلیغاتی هستند. پارچه های پلی استری مثل اسپان باند قیمت کمی دارند، بسیار بادوام و ضدآب هستند.

فواید ساک تبلیغاتی اسپان باند

  • قابل بازیافت است.
  • محکم است.
  •  در رنگ‌های مختلف تولید می‌شود.
  • همه انواع چاپ می‌تواند روی آن انجام شود.

معایب ساک تبلیغاتی اسپان باند

•    قابل‌تجزیه در طبیعت نیست.
•    با مواد شیمیایی ساخته می‌شود.
•    نباید در ماشین لباسشویی شسته شود و تنها با دست قابل شست‌وشو است.

ساک تبلیغاتی پارچه‌ای، ساک تبلیغاتی اسپان باند (پلی استری) و ساک تبلیغاتی کنفی 3 تا از محبوب‌ترین و بادوام‌ترین ساک دستی هستند. انتخاب بین آن‌ها کاملاً بستگی به کسب‌وکار و سلیقه شخصی شما دارد. برای سفارش چاپ ساک دستی تبلیغاتی می‌توانید با ما تماس بگیرید.

تبلیغات با ساک خرید

کالاها و هدایای تبلیغاتی می‌تواند نقش مهمی در بدست آوردن مشتریان جدید ایفا کند، یکی از هدایای تبلیغاتی که معمولا مشتری ها از دریافت رایگان آن لذت می برند ساک تبلیغاتی است. حتی زمانی که در یک نمایشگاه یا همایش می خواهید اطلاعات بیشتری راجع به کسب و کار خود در اختیار مخاطب بگذارید می توانید بروشور تبلیغاتی خود را در این نوع ساک های تبلیغاتی قرار داده و علاوه بر تبلیغ و معرفی برند خود، ساک خرید هم به مشتریان خود هدیه دهید. این روش قابل انعطاف برای هدایای تبلیغاتی می تواند تجارت پرمنفعتی باشد زیرا شما با یک تیر، دو نشان را زده اید. در واقع با این کار علاوه بر تبلیغات، به مشتری این حس را منتقل می کنید که جزئی از شماست و این احساس ارتباط صمیمی با یک برند معتبر مشتری را نسبت به شما وفادار می کند. حتما شنیده اید که به ساک تبلیغاتی اصطلاحا "بیلبورد همراه" نیز گفته می‌شود. این اصطلاح بدین معناست که شما با چاپ برند خود و تبلیغات روی ساک تبلیغاتی پارچه ای می‌توانید با صرف هزینه‌ای مقرون‌به‌صرفه و از طریق مشتریان وفادار خود تبلیغات گسترده‌ای را داشته باشید.
ساک های تبلیغاتی پارچه ای قابلیت چندین بار استفاده را دارند جایگزین مناسبی برای ساک‌های کاغذی و نایلونی می‌باشند. با توجه به تغییرات نگران‌کننده گرمایش زمین یکی از مزایای خوب این نوع ساک تبلیغاتی پارچه ای این است که دوست دار محیط‌زیست است و تجدید پذیر است. ساک خرید تبلیغاتی بسیار بادوام و استاندارد بوده و قابلیت استفاده در موارد بسیار زیادی ازجمله در سوپر مارکت ها، هایپرمارکت ها، لباس فروشی ها و تمامی فروشگاه هایی که  کالای قابل حمل  برای  مشتری را عرضه کنند دارد. برای چاپ روی ساک پارچه ای اول‌ازهمه باید توجه داشته باشید که این کالای قابل‌حمل که بسیار کاربردی نیز است در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت و طرح تبلیغاتی شما روی آن اولین چیزی است که مخاطب از شما می‌بیند، پس انتخاب یک طرح جذاب و عالی گامی بسیار موثر است. 

سفارش ساک تبلیغاتی پارچه ای 

یکی از مهم‌ترین و پرکاربردترین ابزارهای تبلیغاتی، چاپ ساک خرید دستی (شاپینگ بگ) است. ساک دستی جنبه‌ی تبلیغاتی بالایی را برای کارفرمایان فراهم می‌کند به‌گونه‌ای که از آن به‌عنوان  بیلبورد همراه  نیز یاد می‌شود. ساک های تبلیغاتی جهت حمل هدایای تبلیغاتی، ارائه کاتالوگ‌ها و بروشور‌ها و قرار دادن اجناس خریداری‌شده توسط مشتری استفاده می‌گردند.
مجموعه تورنگ چاپ  با تجربه چندین ساله‌ی خود و نیروهای کارآزموده و متخصص و در اختیار داشتن ماشین‌آلات با دقت و کیفیت بالای چاپ، مفتخر است یکی از مراکز تخصصی تولید انواع ساک دستی تبلیغاتی، اعم از ساک تبلیغاتی کاغذی و ساک تبلیغاتی پارچه ای است. ساک تبلیغاتی پارچه ای از پارچه های  نانوون  تهیه شده و آسیبی به محیط زیست وارد نمی‌کند، این محصول قابلیت چندین بار استفاده را دارد و در تمامی فروشگاه‌هایی که کالای قابل حمل برای مشتری عرضه می‌کنند (مثل لباس فروشی ها، هایپر مارکت ها و...) قابل‌استفاده بوده و کاملا مقرون‌به‌صرفه  است. ما، در شرکت تورنگ چاپ با بهره‌مندی از سال‌ها تجربه درزمینهٔ  چاپ و تولید ساک دستی تبلیغاتی و تجربه‌اندوزی در این زمینه، کار باکیفیت، شکیل و درخور شغل شمارا با  قیمت مناسب  ارائه می‌دهیم. لازم به ذکر است قیمت ها هر روز به روز رسانی شده و سفارش ساک خرید چاپ شده  با تیراژ بالا دارای تخفیف و کاهش قیمت است.

آیا چاپ ساک تبلیغاتی برای بازاریابی و فروش بیشتر کاربردی است؟

برای بازاریابی و تبلیغات هر کسب و کار و کالایی انتخاب های زیادی وجود دارد. شما می‌توانید بودجه تبلیغاتی خودتان را به هر روشی که دوست دارید خرج کنید. مهم‌ترین نکته در انتخاب نوع تبلیغات توجه به این نکته است که تأثیر آن روی مخاطبان شما چقدر خواهد بود. تا سرمایه گذاری شما بازگشت خوبی داشته باشد. چاپ ساک تبلیغاتی با هزینه کمی می‌تواند به تعداد زیادی از مردم دسترسی پیدا کند.

مشاهده و خريد آنلاين ساک متقال

شما می‌توانید برای چاپ انواع ساک تبلیغاتی مثل ساک پارچه ای، ساک اسپان باند، ساک دستی سوزنی، ساک دستی کاغذی و... با مجتمع چاپ تورنگ تماس بگیرید.

بازاریابی با ساک تبلیغاتی، چاپ ساک تبلیغاتی، مارکتینک با ساک تبلیغاتی

ساک خرید تبلیغاتی