خروج

محصولات و خدمات

یکی از مهم‌ ترین و پر کاربرد ترین ابزارهای تبلیغاتی، چاپ ساک خرید دستی (شاپینگ بگ) است. ساک دستی جنبه‌ی تبلیغاتی بالایی را برای کارفرمایان فراهم می‌کند به‌گونه‌ای که از آن به‌عنوان بیلبورد همراه نیز یاد می‌شود.
ساک‌های تبلیغاتی جهت حمل هدایای تبلیغاتی، ارائه کاتالوگ‌ها و بروشور‌ها و  قرار دادن اجناس خریداری‌شده توسط مشتری استفاده می‌گردند.
مجموعه تورنگ چاپ با تجربه چندین ساله‌ی خود و نیروهای کارآزموده و متخصص، با دقت و کیفیت بالای ساخت، مفتخر است یکی از مراکز ساخت تخصصی انواع ساک دستی تبلیغاتی (ساک تبلیغاتی پارچه ای و کاغذی) باشد.
ساک تبلیغاتی پارچه ای از پارچه‌ های نانوون تهیه شده و آسیبی به محیط‌زیست وارد نمی‌کند. این محصول قابلیت چندین بار استفاده را دارد و در تمامی فروشگاه هایی که کالای قابل‌حمل برای مشتری عرضه می‌کنند (مثل لباس‌ فروشی‌ ها، هایپر مارکت ها و...) قابل‌ استفاده و مقرون به صرفه می‌باشد.
جهت چاپ ساک تبلیغاتی کاغذی نیز از مرغوب‌ ترین مواد اولیه، طرح‌ های دلخواه شما و ماشین‌آلات چاپی با کیفیت چاپ بالا استفاده خواهیم کرد تا بهترین را به شما ارائه دهیم.
انتخاب ساک دستی به‌عنوان ابزار تبلیغاتی امری است بسیار خلاقانه که در سراسر جهان بازار تبلیغاتی بزرگی را دربرمی‌گیرد و همین مسئله منجر به ایجاد انگیزه‌ی ساخت و طراحی ماشین‌آلات اختصاصی برای تولید ساک دستی شده است.
ما با بهره‌مندی از سال‌ها تجربه درزمینه تولید ساک دستی تبلیغاتی و تجربه‌اندوزی در این زمینه، کار با کیفیت، شکیل و درخور شغل شما را با قیمت مناسب ارائه می‌دهیم.

لازم‌به‌ذکر است قیمت‌ ها هر روز به‌روزرسانی شده و سفارش ساک خرید چاپ شده به تعداد 3000 عدد و 5000 عدد دارای تخفیف و کاهش قیمت می‌باشد.