خروج

طراحی و چاپ لیبل و برچسب

طراحی و چاپ لیبل و برچسب

یکی از راه های شخصی سازی پکیجینگ و بسته بندی محصولات، چاپ لیبل و برچسب می‌باشد.
چاپ لیبل می‌تواند به عنوان شناسنامه برند و روشی مناسب برای معرفی محصول و یا خدمات شما باشد. چاپ لیبل می‌تواند به سازمان، نهاد و خدمات شما اعتباری دوچندان ببخشد و تاثیر بسزایی در فروش و معرفی برند شما باشد. پس بسیار مهم است که در طراحی و چاپ لیبل و برچسب نهایت دقت را داشته باشید. طراحی لیبل بسته بندی یکی از موارد مهم در جذب مشتری است که باید به صورت حرفه ای و با دقت فراوان انجام شود.

طراحی و چاپ لیبل بسته بندی و محصول

اگر طراحی لیبل محصولاتتان را به درستی انجام دهید باعث می‌شود تا نسبت به رقبایتان متفاوت شوید و نام برند خود را در ذهن ها ماندگار کنید. در دنیای امروز چاپ لیبل و برچسب محصول یکی از موارد مهم و ضروری برای ایجاد آگاهی از برند می‌باشد، مجموعه تورنگ چاپ با 30 سال سابقه فعالیت در زمینه چاپ و بسته بندی و تبلیغات آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز در زمینه طراحی و چاپ انواع لیبل و استیکر می‌باشد.

 

انواع لیبل کدام اند؟

از انواع لیبل می‌توان به لیبل های پشت چسب دار، لیبل های استرچ، لیبل های دورپیچ، لیبل های قابل الصاق با چسب سرد، لیبل های پوشش درب، لیبل های IML، لیبل های حرارتی، لیبل متال، لیبل شفاف، لیبل چسبی، لیبل کاغذی، لیبل تبلیغاتی، لیبل گرد و... اشاره کرد. هرکدام از این لیبل‌ها کارکرد مخصوص خود را دارند که باتوجه به نوع کسب‌وکار، نوع محصول، حجم و اندازه محصول، نوع بسته‌بندی محصول، نوع انتقال محصول به بازار و … انتخاب شده و فرآیند طراحی و چاپ آن آغاز می‌گردد.

تاثیر چاپ لیبل و برچسب بر برندینگ

داشتن لیبل و یا برچسب اختصاصی برای هر برندی ضروری است و این روزها جزو یک امر بدیهی شده است و تمامی کسب وکارها برای معرفی محصولات و خدمات خود و ایجاد راه‌های ارتباطی از چاپ برچسب و لیبل استفاده می‌کنند. چاپ برچسب و لیبل به طور غیر مستقیم باعث افزایش آگاهی از برند و تبلیغ برند شما می‌شود. برندهای محبوب همیشه به‌واسطه طراحی منحصربه‌فرد بسته بندی و لیبل از دیگر برندها قابل تشخیص هستند و مشتریان را به خود جذب می‌کنند. گاهی اوقات یک طراحی حرفه‌ای می‌تواند لیبل را به عامل اصلی فروش محصولات و برندینگ حرفه‌ای تبدیل کند. مدیران و کارآفرینان هوشمند و آینده‌نگر، چاپ لیبل را دست‌کم نمی‌گیرند و برای طراحی آن وقت و هزینه صرف می‌کنند; زیرا می‌دانند که طراحی و چاپ لیبل در گسترش کسب‌وکار و افزایش فروش چه تاثیر به‌سزایی دارد.

طراحی و چاپ لیبل بسته بندی و محصول

طراحی و چاپ لیبل گرد

یکی از رایج ترین و محبوب ترین مدل های لیبل، لیبل گرد است. از آنجاییکه امروزه اکثر کسب و کارهای کوچک و بزرگ از اهمیت بسته بندی کالا مطلع هستند، اکثر آن‌ها از لیبل بسته بندی محصول استفاده می‌کنند. طراحی لیبل گرد در انواع مختلفی انجام می‌شود و در جنس های گوناگون انجام می‌شود. مجموعه تورنگ چاپ با 30 سال سابقه فعالیت در حوزه صنعت چاپ و بسته بندی، طراحی و چاپ لیبل گرد را انجام می‌دهد. لیبل چسبی گرد را می‌توانید بر روی جعبه، پاکت وانواع کاغذ بسته بندی خود بچسبانید و بسته بندی زیبا و شیکی داشته باشید.

چاپ برچسب و استیکر محصول

 

همچنین شما باید در طراحی لیبل نیاز مخاطب را درک کنید و با هدف خاصی آن را طراحی و پیاده سازی کنید. طراحی و چاپ لیبل بسته بندی می‌بایست با برند شما ارتباط ذهنی داشته باشد. می‌بایست تمامی موارد مهم از جمله نوع فونت استفاده شده در آن علاوه‌بر شکیل بودن; نسبت مناسبی با اندازه کلی لیبل داشته باشد و مهم‌تر از همه برای مشتری خوانا و روان باشد. پس از طراحی، مرحله چاپ لیبل است. چاپ لیبل نیز به‌اندازه طراحی از اهمیت بالایی برخوردار است. درصورتی که از کاغذهای مرغوب و چاپ برچسب مناسبی استفاده نکنید; در فرآیند انتقال محصول به بازار، لیبل‌ها آسیب خواهد دید و مشتری با دیدن لیبل‌های وارفته، خراب، بی‌کیفیت و از شکل افتاده، رغبتی برای خرید محصولات شما پیدا نمی‌کند; حتی اگر بهترین و باکیفیت‌ترین محصولات را تولید کنید. در واقع چاپ لیبل محصول باکیفیت و حرفه‌ای معرف اصلی محصول شماست، زیرا در معرض دید مشتری قرار دارد و مهم‌ترین عامل برای قضاوت محصول است.

طراحی و چاپ لیبل بسته بندی و محصول

چگونه یک لیبل تبلیغاتی طراحی کنیم؟

هر شرکتی برای تهیه و طراحی لیبل تبلیغاتی روش مشخص خود را دارد. کیفیت کلی لیبل‌هایی که قرار است چاپ شوند، انتخاب مواد و ویژگی‌های ماشین‌های چاپ می‌تواند فرآیند طراحی لیبل را کاملاً تغییر دهد. در فرآیند طراحی لیبل تبلیغاتی برای جذب مشتریان برند، رعایت معیارهای زیر مفید است:

• کیفیت چاپ لیبل
• انتخاب مواد برای تولید لیبل
• انتخاب رنگ لیبل 
• کیفیت دستگاه چاپ و ویژگی های تکنولوژیکی آن

شرایط چاپ لیبل در تورنگ چاپ به چه صورت است؟

جهت خرید لیبل بسته بندی با چاپ عمومی به فروشگاه اینترنتی تورنگ که لینک آن در بالای این صفحه قرار داده شده است مراجعه کنید اما چنانچه بخواهید سفارش چاپ اختصاصی دهید به موارد زیر توجه کنید. حداقل سفارش چاپ لیبل در تورنگ چاپ 1000 عدد می‌باشد که به دو صورت مستطیلی ویزیتی و قالبدار دایره ای قابل سفارش است. تیم چاپ و طراحی تورنگ با بیش از 30 سال سابقه در زمینه طراحی و چاپ بسته بندی با بررسی دقیق محصولات شما و ایجاد اتاق فکرهای تخصصی، بهترین طراحی را برای برند شما انجام داده و بهترین لیبل‌ها را با کیفیت بالا در کوتاه‌ترین زمان ممکن در اختیار شما قرار خواهد داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا با ما تماس بگیرید تا همکاران ما به طور کامل شما را راهنمایی کنند.

طراحی و چاپ لیبل بسته بندی و محصول

 

تصاویر مرتبط با این محصول


شما می توانید این محصول را سفارش دهید