خروج

چاپ کاغذ مومی

چاپ کاغذ مومی

برای اینکه بتوان کاغذ را ضد آب کرد آن را با لایه‌ای از موم می‌پوشانند و آن را کاغذ مومی یا کاغذ وکس یا کاغذ پارافین می‌نامند. ورقه مومی نازک، غیر سمی، بی بو، ضخیم، شفاف، براق و روغنی است و به‌راحتی شکسته نمی‌شود و در برابر آب و روغنی مقاوم است.  ازآنجاکه ورق مومی یک کاغذ مقاوم و غیرقابل نشت است از کاغذ های مناسب برای چاپ است چاپ بر روی کاغذ مومی ازنظر هزینه و قیمت نیز به صرفه است. کیفیت چاپ کاغذ مومی بسیار قابل‌توجه است. می‌توان چاپ کاغذ مومی را در طرح های مختلف انجام داد. ازآنجاکه ورقه مومی ارزان قیمت است برای بسته بندی مواد غذایی مانند گوشت، ساندویچ و انواع فست فود استفاده می‌شود. در ضمن ورق مومی به‌راحتی پاره نمی‌شود و برای مصارف مختلف کاربردی است.

سفارش چاپ کاغذ مومی با چاپ اختصاصی

کاغذ مومی با چاپ اختصاصی در بازاریابی و برندینگ تاثیر زیادی دارد. مجموعه تورنگ چاپ با سال‌ها سابقه درزمینهٔ طراحی و چاپ، چاپ کاغذ مومی را با کیفیت بالا انجام می‌دهد زیرا جوهر استفاده‌شده در چاپ کاغذ مومی کاملا بر پایه آب است و به‌راحتی می‌توان آن را در مصارف غذایی و رستورانی به کاربرد. درصورتی‌که تمایل دارید تا ورق مومی را با طرح دلخواه سفارش دهید و جهت اطلاع از قیمت چاپ کاغذ مومی با ما تماس بگیرید اما چنانچه مایل هستید تا خرید کاغذ مومی را به‌صورت خام در ابعاد مختلف انجام دهید به فروشگاه اینترنتی تورنگ چاپ مراجعه کنید. فروشگاه اینترنتی تورنگ چاپ فروش عمده کاغذ مومی را به‌صورت کیلویی در ابعاد مختلف انجام می‌دهد.

از کاربردهای چاپ کاغذ مومی

با چاپ طرح های مختلف بر روی کاغذ مومی می‌توان آن را در مصارف مختلف به کاربرد مثلا با چاپ شکل‌های مربوط به مواد غذایی می‌توان آن را به‌عنوان کاغذ ساندویچ، کاغذ زیر پیتزا، سینی فست فود، کاغذ برگر، کاغذ روغنی شیرینی پزی، کاغذ قالب کیک و... به کاربرد. ورق مومی به علت داشتن سطح روغنی به ظرف کیک و سینی شیرینی پزی نمی‌چسبد و برای این موارد نیز استفاده می‌شود. به علت ضد رطوبت بودن در بسته بندی شکلات نیز استفاده می‌شود. از کاربردهای چاپ کاغذ مومی می‌توان به کاغذ بسته بندی هم اشاره کرد. با چاپ لوگو و برند خود بر روی ورقه مومی می‌توان آن را به کاغذ کادو اختصاصی و یا کاغذ بسته بندی اختصاصی یا کاغذ روغنی طرح دار تبدیل کرد.

چاپ کاغذ مومی ساندویچ و فست فود

اگر در کافه، رستوران یا ساندویچی فعالیت دارید جهت سرو پیتزا، فست فود و دور پیچ ساندویچ، سرو سیب زمینی سرخ کرده، مرغ سوخاری حتما به کاغذ احتیاج خواهید داشت، چه خوب است که ورق مومی را انتخاب کنید و آن را مطابق میل خود سفارش چاپ اختصاصی دهید. چاپ کاغذ فست فود و کاغذ ساندویچ مومی شمارا از رقبایتان متفاوت خواهد کرد و حس خوبی را به مشتریان شما القا خواهد کرد. با استفاده از ورقه مومی می‌توان غذا را در ظروفی با جنس مختلف مانند ظروف یکبار مصرف، پلاستیکی، چوبی و... سرو کرد زیرا غذا تماسی با ظرف نخواهد داشت و همچنین شستشوی ظروف هم آسان تر خواهد بود.

چاپ کاغذ بسته بندی مومی

به این دلیل که ورقه مومی کاملا ضد آب و ضد رطوبت است گزینه بسیار خوبی برای بسته بندی محسوب می‌شود همچنین بسته بندی کاغذی یک بسته بندی شکیل و جذابی محسوب می‌شود ازآنجاکه برگه مومی یک کاغذ انعطاف‌پذیری است که جنس نرمی دارد و مقاوم است می‌توانید از آن به‌عنوان کاغذ بسته بندی استفاده کنید. همچنین در هنگام باز و بسته کردن برگه مومی صدایی ایجاد نمی‌شود. با سفارش چاپ کاغذ مومی بسته بندی در صنایع مختلف منحصربه‌فرد شوید. چاپ کاغذ مومی لباس و کفش و چاپ کاغذ مومی ساندویچ و فست فود با بهترین طراحی و با بالاترین کیفیت توسط تیم حرفه ای تورنگ چاپ انجام خواهد شد.

تصاویر مرتبط با این محصول


شما می توانید این محصول را سفارش دهید