خروج

چاپ کاغذ کرافت

چاپ روی کاغذ کرافت

کاغذ کرافت از ضایعات چوب تهیه می‌شود و یک کاغذ قابل بازیافت و سازگار با محیط زیست است که قابلیت چاپ پذیری بسیار بالایی دارد. قابلیت چاپ کاغذ کرافت و تولید کاغذ کرافت با گرماژ و ضخامت متفاوت سبب شده تا در مصارف گوناگون مورداستفاده قرار گیرد. کیفیت چاپ کاغذ کرافت بسیار بالا است زیرا این کاغذ به‌خوبی جوهر را جذب می‌کند. چاپ روی کاغذ کرافت موجب صرفه‌جویی در هزینه نیز خواهد شد زیرا کاغذ یا مقوا کرافت جزو کاغذهای نسبتا ارزان قیمت محسوب می‌شود. ازآنجاکه کاغذ کرافت یک کاغذ منعطف، مستحکم، مقاوم و کم هزینه است از آن برای ساخت انواع ساک خرید یا شاپینگ بگ، برای کاغذ بسته بندی و کاغذ کادو، چاپ تراکت، چاپ کارت ویزیت، چاپ منو رستوران، کاغذ زیر پیتزا، چاپ سینی زیر فست فود، چاپ کاغذ ساندویچ و همبرگر، چاپ انواع پاکت، جعبه فست فود و... استفاده می‌شود.

چاپ كارت ويزيت كرافت

رنگ قهوه ای یا نخودی کاغذ کرافت از گذشته تا امروز جز رنگ های جذاب و محبوب برای انتقال حس بهتر به مشتری در مکان‌های مختلف بوده است زیرا یک حس نوستالژیک خاصی را به مشتری القا می‌کند همچنین چاپ کارت ویزیت یک‌راه تبلیغاتی ریشه‌دار و یک روش مناسب جهت ماندگاری در ذهن مشتری بوده است بنابراین استفاده از کاغذ کرافت جهت چاپ کارت ویزیت یک گزینه اثربخش و مناسب و همیشگی است. مجموعه تورنگ چاپ، چاپ کارت ویزیت کرافت را با طراحی جذاب و با کیفیت بالا در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌دهد. جهت ثبت سفارش کارت ویزیت با کاغذ کرافت تماس بگیرید.

چاپ کاغذ کرافت جهت بسته بندی و کاغذ کادو

رنگ خاص و جذاب کاغذ کرافت سبب شده که اگر محصولی را با کاغذ کرافت بسته بندی کنید و این محصول کنار سایر محصولات با بسته بندی های متفاوت قرار گیرد احتمال اینکه محصول بسته بندی شده با کاغذ کرافت گوی رقابت رو از سایرین برباید بسیار زیاد است زیرا بسته بندی با کاغذ کرافت بسیار جذاب و محبوب است. می‌توانید با چاپ لوگو بر روی کاغذ کرافت یک کاغذ کادو و کاغذ بسته بندی اختصاصی و منحصربه‌فرد داشته باشید جهت ثبت سفارش چاپ کاغذ کرافت بسته بندی با تورنگ چاپ تماس بگیرید و برند خود را حرفه ای و جذاب جلوه دهید.

چاپ کاغذ کرافت ساندویچ

جهت رعایت بهداشت، جلوگیری از تماس دست با ساندویچ، چرب نشدن دست و حفظ شکل ساندویچ می‌توانید کاغذ کرافت را جهت دور پیچ ساندویچ انتخاب کنید و حتی می‌توانید از کاغذ کرافت ساندویچ جهت تبلیغ فست فود، رستوران، ساندویچی یا کافه خود بهره ببرید یعنی کاغذ ساندویچ کرافت را با آرم و لوگوی برند خود سفارش چاپ دهید.

چاپ کرافت برای تراكت تبلیغاتی و بروشور

از مزیت تراکت کرافت جنس و بافت جذاب کاغذ کرافت است که جلوه خاصی را به تراکت می‌دهد. جهت چاپ تراکت کرافت و بروشور کرافت با طراحی جذاب و دلخواه شما با ما تماس بگیرید. چاپ کاغذ کرافت جهت منوی کلاسیک رستوران و کافه برای ایجاد یک منوی کلاسیک در رستوران، کافه، فست فودی ها و غیره می‌توان از چاپ بر روی کاغذ کرافت بهره جست. داشتن یک منوی خاص در جذابیت فضای کافه، رستوران و... تاثیر به سزایی دارد.

چاپ مقوا کرافت

منظور از مقوا کرافت همان کاغذ کرافت ضخیم است. کاغذ کرافت نازک اغلب جهت چاپ تراکت، چاپ بروشور، چاپ کاغذ ساندویچ، چاپ کاغذ پیتزا، چاپ کاغذ فست فود و... استفاده می‌شود به کاغذ کرافت کاغذ گراف هم می‌گویند؛ اما کاغذ کرافت ضخیم یا مقوای کرافت بیشتر جهت تولید اتیکت لباس، کارت ویزیت، جعبه ها و شاپینگ بگ یا ساک خرید یا ساک تبلیغاتی استفاده می‌شود. اهمیت نحوه چاپ کاغذ کرافت در تولید ساک تبلیغاتی جهت تبلیغ فروشگاه ها بر کسی پوشیده نیست یعنی چاپ کاغذ کرافت با بهترین دستگاه چاپ روی کاغذ کرافت انجام شود و رنگ‌ها طوری انتخاب شوند که چاپ کاغذ کرافت به بهترین شکل و جذاب‌ترین حالت و بدون ایراد انجام شود تا تاثیر زیادی در ذهن مخاطب بگذارد. مثلا چاپ بر روی کاغذ کرافت با رنگ مشکی جلوه بهتری به متن و طرح می‌دهد. پس چاپ کاغذ کرافت را به متخصصین این امر بسپارید. تورنگ چاپ با سال‌ها تخصص و تجربه شمارا در راه رسیدن به هدف تبلیغاتی‌تان یاری می‌کند.

قیمت چاپ کاغذ کرافت

جهت استعلام قیمت چاپ کاغذ کرافت برای مصارف گوناگون و کسب اطلاع و راهنمایی‌های لازم برای هر چه بهتر جلوه دادن کسب و کار و برند شما با تبلیغ و چاپ بر روی کاغذ کرافت از راه‌های ارتباطی ذکرشده در سایت با مجموعه تورنگ چاپ تماس حاصل فرمایید. چنانچه تمایل دارید تا خرید کاغذ کرافت عمده را به‌صورت خام یا چاپ نشده و یا چاپ شده با طرح عمومی در ابعاد متفاوت انجام دهید به فروشگاه اینترنتی تورنگ چاپ مراجعه کنید. در فروشگاه اینترنتی تورنگ چاپ کاغذ کرافت طرح دار در چند سایز موجود است.

تصاویر مرتبط با این محصول


شما می توانید این محصول را سفارش دهید