خروج

چاپ مارک لباس

سفارش چاپ مارک لباس

شرکت تورنگ چاپ، باسابقه طولانی و درخشان درزمینه چاپ، به  تولید مارک لباس، با کیفیت بالای چاپ می‌پردازد. چاپ مارک لباس باید به‌صورت حرفه ای انجام شود تا در هنگام شستشوی لباس، رنگ محتوای برچسب لباس ثابت بماند و پاک نشود. مارک ها و اتیکت های ما برای اهداف تجاری و شخصی تولید می‌شوند. در مجموعه تورنگ چاپ، چاپ مارک لباس به‌صورت اتیکت آویز کاغذی و مارک پارچه ای تولید می‌شود. اتیکت آویز با جنس کاغذ کاهی و کاغذ کرافت با طراحی منحصر به فرد تولید می‌شود. چاپ اتیکت بر روی کاغذ کرافت و چاپ اتیکت بر روی کاغذ کاهی کالای شمارا حرفه ای جلوه می‌دهد. مارک پارچه ای بیشتر به‌عنوان مارک پشت یقه لباس، مارک داخل کفش، مارک شال و روسری، مارک عروسک استفاده می‌شود. مدل مارک لباس و طرح مارک لباس در صنعت پوشاک اهمیت ویژه‌ای دارد. در تولید لباس قیمت برچسب لباس یا همان لیبل لباس باید مقرون به صرفه باشد. تمام سعی ما در تورنگ چاپ این است تا لیبل لباس را با قیمت مناسب و با طراحی جذاب به مشتری عرضه کنیم. هدف ما جلب رضایت مشتری است. در مجموعه تورنگ چاپ، مارک لباس مردانه، مارک لباس زنانه، مارک لباس نوزاد و بچه گانه، مارک لباس ورزشی و انواع مارک های دیگر با طراحی دلخواه شما تولید می‌شود.

طراحی اتیکت لباس

لیبل لباس چیست؟

لیبل لباس پارچه کوچکی است که مشخصات شرکت یا تولیدی یا مشخصات شخصی شما با طراحی خاص و منحصر به فرد بر روی آن چاپ شده است که به آن مارک لباس و اتیکت لباس یا تگ لباس نیز گفته می‌شود. در بعضی مواقع جزئیاتی که شامل موارد ساده مانند مارک تجاری، آرم، لوگو یا یک عنوان ، دستورالعمل‌های ساده شستشو، سایز لباس به‌صورت عدد یا به‌صورت حروف L، XL و دستورالعمل‌هایی برای مراقبت از لباس و ... یا موارد دیگر نیز است بر روی مارک، اتیکت یا تگ لباس چاپ می‌شود. همه این برچسب ها بیانگر هویت منحصر به فرد و برجسته ساختن یک محصول در میان مردم است. مارک ها و اتیکت ها و مارک تجاری برای شرکت ‌ها و تولیدی هایی که می‌خواهند هویت برند خود را بشناسانند، بسیار مناسب و موثر است. در لیبل لباس طرح روی پارچه چاپ می‌شود. لیبل لباس علاوه بر قیمت به صرفه، دوام و کیفیت مناسبی هم دارد که پاره نمی‌شود. همچنین چاپ روی لیبل ماندگار بوده و در استفاده و شستشوی مکرر از بین نمی‌رود. دوخت مارک لباس به لباس بهتر از مارک چسبی است زیرا دوام بیشتری دارد. مارک لباس معمولا در پشت یقه لباس و یا درز کناری لباس دوخته می‌شوند. معمولا مارک هایی که مربوط به برند هستند در پشت یقه و مارک های دستورالعمل برای مراقبت از لباس در درز کناری قرار می‌گیرند.

چاپ تگ آویز لباس

اتیکت لباس چیست؟

اتیکت لباس سفارشی به محصول شما هویت می‌بخشد و آن را از سایر محصولات موجود در بازار متمایز می‌کند و تمام ویژگی‌های محصول را شرح می‌دهد. هویت برند شما مهم‌ترین نکته‌ای است که باید هنگام طراحی محصولات خود در نظر بگیرید. شما کی هستید؟ چه‌کار می‌کنید؟ اخلاق تجاری شما چیست؟ مخاطبان شما چه کسانی هستند؟ پاسخ این سوالات را می‌توان در آرم و توضیحات مارک تجاری خود در قالب اتیکت لباس بیان کنید. هویت برند شما همان چیزی است که مشتری را متقاعد می‌کند محصول شما همان کالایی است که او می‌خواهد. بهترین روش برای بیان بصری هویت برند خود، داشتن اتیکت برند است. بدون برچسب تجاری، مارک یا اتیکت، محصولات و کالاهای شما حرفه ای به نظر نمی‌رسند. طراحی هدفمند مارک لباس آویز و اتیکت یا کارت آویز لباس فواید زیادی برای برند شما به‌حساب می‌آید زیرا به شما کمک می‌کند تا برند شما در میان مردم متمایز و برجسته شود و یک ارزش در کنار سایر رقبا محسوب می‌شود. درهرصورت، ما تضمین می‌کنیم اگر از مارک های سفارشی برای نام تجاری خود استفاده کنید، محصولی را ایجاد خواهید کرد که به نظر حرفه ای و با کیفیت بالا به نظر برسد و مصرف‌کنندگان را ترغیب کند تا در آینده برند شمارا به‌راحتی تشخیص دهند و در صورت رضایت، مشتری دائم شما شوند.

برند سازی با مارک لباس، مارک کیف و کفش، مارک شال و روسری

با مارک ها، لیبل ها و کارت آویز های زیبا برند سازی کنید. مارک لباس، برند شمارا از سایر رقبا متمایز می‌کند و یک طراحی منحصر به فرد بر روی مارک لباس، برند شمارا برجسته‌تر جلوه می‌دهد و سبب افزایش فروش می‌شود.
برای تولیدی های  بزرگ و کوچک لباس، شال و روسری و کیف و کفش استفاده از لیبل و اتیکت جنبه تبلیغاتی موثری دارد و به شخصی سازی برند، کمک شایانی می‌کند. از لیبل ها و اتیکت ها در عروسک سازی نیز استفاده می‌شود.

چاپ اتیکت لباس

سایز لیبل لباس

در مجموعه تورنگ چاپ، مارک لباس پارچه ای چاپی در عرض‎ های 1، 2، 3، 4، 5، 6.5 سانت و در طول 3 تا 10 سانت تولید و چاپ می‌شود. اگر در مورد اندازه لیبل به راهنمایی نیاز دارید از ما بپرسید. 
در تورنگ چاپ، چاپ مارک لباس با کیفیت عالی انجام می‌شود.

حداقل تعداد سفارش چاپ مارک لباس 2000 عدد است.

تصاویر مرتبط با این محصول


شما می توانید این محصول را سفارش دهید