خروج

نایلون و نایلکس تبلیغاتی

تولید نایلون و نایلکس تبلیغاتی

شرکت تورنگ چاپ به عنوان یکی از برترین تولید کننده های نایلون تبلیغاتی و نایلکس فروشگاهی شناخته شده است و از آنجایی که کار تولید و چاپ نایلکس تبلیغاتی و کیسه نایلونی را بدون واسطه انجام می‌دهد، این قابلیت را دارد که این محصولات را با قیمت ارزان و رقابتی پخش و عرضه کند. همچنین به عنوان یک تولیدی با بیش از بیست سال سابقه در زمینه بسته بندی و چاپ، کنترل و نظارت کامل بر کیفیت محصولات، مواد اولیه، زمان تولید و تحویل دارد که تضمینی بر تغییر نکردن کیفیت و نداشتن نوسانات قیمت هنگام خرید نایلون و نایلکس تبلیغاتی و فروشگاهی است. شرکت تورنگ چاپ پخش نایلکس تبلیغاتی و فروش نایلون تبلیغاتی عمده را به صورت آنلاین و حضوری انجام می‌دهد و امکان ارسال به سراسر کشور با تضمین سلامت کالا را دارا است.

طراحی نایلون و نایلکس تبلیغاتی

برای سفارش طراحی نایلون تبلیغاتی یا طراحی نایلکس تبلیغاتی می‌توانید طرح مورد نظر خود را برای ما ارسال کنید یا در صورت نداشتن طرح مشخص، تیم طراحی گرافیک شرکت تورنگ چاپ این مرحله را برای شما انجام می‌دهد. طرح نایلون تبلیغاتی و نایلون فروشگاهی بر اساس نوع کسب و کار، سلیقه و نیاز کاری شما طراحی می‌شود. کافی است نگاهی به نمونه چاپ نایلون تبلیغاتی و چاپ نایلکس تیلیغاتی در شرکت تورنگ چاپ بیندازید تا با سبک کاری ما بیشتر آشنا شوید. برای سفارش طراحی و خرید نایلون و خرید نایلکس تبلیغاتی لطفا از راه‌های ارتباطی که در اختیار شما قرار داده‌ایم با ما تماس بگیرید.

چاپ نایلون و نایلکس تبلیغاتی

همانطور که قبلا گفته شد مجموعه ما تولید و چاپ نایلون تبلیغاتی و نایلکس را بدون واسطه انجام می‌دهد. شرکت تورنگ چاپ باداشتن یک چاپخانه مجهز قابلیت انجام چاپ سیلک، فلکسو، دیجیتال، آفست و هیلو را دارا است و چاپ روی پلاستیک، پاکت، کاغذ، پارچه و... را انجام می‌دهد. اما تنها از چاپ فلکسو برای چاپ نایلون و چاپ نایلکس استفاده می‌کند زیرا این روش اتوماتیک است و نسبت به چاپ های دستی (مثل چاپ سیلک) احتمال خطای کمتری در آن وجود دارد، سرعت چاپ فلکسوگرافی بالا است، امکان چاپ در تیتراژ پایین یا بالا وجود دارد و بدون محدودیت است و روی سطوحی مثل انواع پلاستیک دسته دار، سلفون، مشما، کیسه و... چاپ می‌شود.

قیمت نایلون و نایلکس تبلیغاتی

به دلایلی که در بخش های بالا توضیح دادیم، در مجموعه ما قیمت چاپ نایلون تبلیغاتی ارزان و به صرفه است. شما برای اطلاع از قیمت کیسه پلاستیکی، نایلونی و نایلکس خام و ساده می‌توانید به فروشگاه تورنگ شاپ مراجعه کنید که قیمت ها به صورت کیلویی حساب می‌شوند و امکان سفارش این کیسه ها در ابعاد مختلف وجود دارد. هرچند قیمت نایلکس تبلیغاتی بر اساس نوع، اندازه، تعداد و طرحی که انتخاب می‌کنید تعیین می‌شود. قیمت نایلون هم با همین شرایط حساب می‌شود. از انواع مختلف نایلون دسته داری که می‌توانید از بین آن ها انتخاب کنید می‌توان به نایلون دسته موزی، نایلون دسته رکابی، نایلون دسته بندی و نایلون دسته تقویت اشاره کرد. به طور کلی قیمت نایلکس و نایلون تبلیغاتی کیلویی حساب می‌شود. برای اطلاع از هزینه ها و محاسبه قیمت دقیق سفارش لطفا با ما تماس بگیرید یا به صورت حضوری به شرکت تورنگ چاپ مراجعه کنید.

خرید نایلون و نایلکس تبلیغاتی

بعد از اینکه سایز، نوع نایلون و نایلکس، تعداد و طرح توسط شما تایید و چاپ شد، شرکت تورنگ چاپ محصولات را برای شما ارسال خواهد کرد و امکان پرداخت در محل تحویل بعد از سفارش دوم وجود دارد. در صورتی که نیازی به کار چاپی ندارید، امکان خرید نایلون و خرید نایلکس خام و بدون طرح از فروشگاه تورنگ شاپ امکان‌پذیر است. در صورت داشتن هر سوالی یا نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با از طریق راه های ارتباطی با ما تماس بگیرید تا بخش امور مشتریان شما را راهنمایی کند.

چاپ پلاستیک دسته دار

شرکت تورنگ چاپ با بیش از بیست سال تجربه در زمینه بسته بندی تمام سفارش های تبلیغات و چاپ روی نایلون و نایلکس را انجام می‌دهد. شما می‌توانید برای دیدن نمونه ها کارهای مجموعه ما به وب‌سایت تورنگ مراجعه کنید. اگر در انتخاب طرح مطمئن نیستید، تیم طراحی حرفه‌ای شرکت تورنگ شما را راهنمایی خواهد کرد. برای اطلاعات بیشتر و سفارش چاپ روی نایلون لطفا با ما تماس بگیرید.

تصاویر مرتبط با این محصول


شما می توانید این محصول را سفارش دهید