خروج

کاور لحاف

شرکت تورنگ چاپ همیشه در تلاش بوده است تا راهی پیدا کند که کسب و کارهای مختلف بتوانند کار بسته بندی و چاپ را با صرفه جویی در وقت و هزینه انجام دهند. به همین دلیل محصولاتی عرضه می‌کند که بدون چاپ هم قابل استفاده و خاص هستند و هم‌زمان طوری طراحی شده اند که فضای کافی برای خلاقیت، چاپ لوگو یا اطلاعات مورد نیاز را داشته باشند.

کاور پلاستیکی و پارچه ای لحاف

کاور پلاستیکی با تلفیقی از پارچه سوزنی یا اسپان باند شرکت تورنگ در ابعاد بزرگ و مناسب بسته بندی لحاف، پتو، روتختی و ست خوشخواب یک نفره و دو نفره تولید شده است. در ساخت این کاور لحاف از پارچه سوزنی و پلاستیک شفاف استفاده شده است تا علاوه بر مقاوم بودن ظاهری شیک و تمیز داشته باشد.

کاور پتو، روتختی، تشک

قسمت پارچه ای باعث انعطاف پذیر بودن این کاور می‌شود تا محصولات متفاوتی از لحاظ اندازه، حجم و تعداد را در خودش جا دهد. قسمت پلاستیکی شفاف در جلوی کاور قرار داده شده است تا طرح و رنگ کالا را به نمایش بگذارد و مشتری بتواند با وضوح کامل آن را ببیند و محصول مورد علاقه خودش را انتخاب کند. هنگام خرید محصولاتی مثل کالای خواب، مصرف کننده ها تنها به یک عکس روی بسته بندی اعتماد نمی‌کنند و اگر از شکل و طرح کالا مطمئن نباشند احتمال خرید بسیار پایین می‌آید.

کاور لحاف زیپ دار

همچنین این کاور به صورت ساک زیپ دار و دسته دار طراحی شده تا تجربه حمل و بسته بندی را راحت تر کند. دوخت، دور دوزی و نصب زیپ این بسته بندی با دقت زیادی انجام شده است تا محصول را با کیفیت و لوکس نشان دهد. ما در مجموعه تورنگ چاپ بیشتر از هرکسی می‌دانیم که یک بسته بندی بی کیفیت چقدر به فروش و نگاه مشتری به محصول ضربه می‌زند.

سفارش طراحی و چاپ روی کاور لحاف

یکی دیگر از نکاتی که در ساخت این کاور ملحفه به آن دقت شده است قابلیت چاپ روی قسمت پارچه ای است. شما می‌توانید براساس سلیقه و علاقه خودتان اطلاعات مورد نیاز محصول را چاپ کنید. اگر در مورد چاپ روی بسته بندی مطمئن نیستید و طرح خاصی در ذهن ندارید می‌توانید از تیم طراحی شرکت تورنگ کمک بگیرید که با ایده های خلاقانه در تمام مراحل شما را راهنمایی می‌کنند تا بتوانید کار و بسته بندی خاص و متمایزی داشته باشید. علاوه بر این ما این را هم درنظر گرفته‌ایم تا بسته بندی به اندازه کافی با کیفیت و خوش دوخت باشد که با چاپ یک طرح یا لوگو ساده هم زیبا باشد و شما با خیال راحت آن‌ها را خریداری کنید. شرکت تورنگ چاپ با بیش از بیست سال تجربه در زمینه بسته بندی و چاپ در تلاش است تا با تولید محصولاتی با کیفیت که قیمت مناسبی هم دارند تجربه خرید رضایت بخشی را برای شما ایجاد کند.

خرید کاور لحاف

خرید کاور ملافه و ملحفه برای بسته بندی کالای خواب و سرویس روتختی در تعداد دلخواه مقدور است. شما می توانید با خریداری این کاور محصولاتی مثل، پتو، روتختی، تشک، لحاف، زیرانداز و... را بسته بندی کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در هر زمینه ای لطفا با ما تماس بگیرید.

تصاویر مرتبط با این محصول


شما می توانید این محصول را سفارش دهید