خروج

کاور بالشت

شرکت تورنگ چاپ همیشه در تلاش بوده تا راهی پیدا کند که کسب و کارهای مختلف بتوانند کار بسته بندی و چاپ را با صرفه جویی در وقت و هزینه انجام دهند. به همین دلیل محصولاتی عرضه می‌کند که بدون چاپ هم قابل استفاده و خاص هستند و هم‌زمان طوری طراحی شده اند که فضای کافی برای خلاقیت، چاپ لوگو یا اطلاعات مورد نیاز را داشته باشند.

 

کاور بالش

کاور بالش یکی از محصولات جدید شرکت تورنگ چاپ است که در اندازه های اختصاصی و مناسب برای بسته بندی بالشت تولید می‌شود. در ساخت این کاور از پارچه سوزنی و پلاستیک شفاف استفاده شده است. ترکیب این دو مورد اجازه می‌دهد بسته بندی علاوه بر انعطاف پذیری و قابلیت جا دادن بالش با سایز و حجم های مختلف می‌تواند آن ها را به خوبی به نمایش بگذارد . همچنین شما می‌توانید با سفارش چاپ روی قسمت پارچه ای اسم و لوگو شرکت و اطلاعاتی که می‌خواهید را چاپ کنید تا در دید مردم قرار داشته باشد. این محصول شبیه به یک کیف یا ساک دستی شیک و با کیفیت است که با استفاده های متعدد و شست‌شو خراب نمی‌شود. در ساخت کاور بالش این نکته در نظر گرفته شده است تا به تنهایی و بدون چاپ هم زیبا و تمیز باشد. یکی از مراحل مهم ساخت این کاور بالش توجه ویژه به دوخت درزها و کیفیت دسته و زیپ بوده تا به اندازه کافی محکم باشند و تحمل حمل بالشت و کوسن های سنگین تر را داشته باشند و به راحتی پاره نشوند. بسته بندی ضعیف و بی کیفیت به فروش ضربه می‌زند و دید مصرف کننده نسبت به محصول را بد می‌کند.

 

کاور پلاستیکی بالش

قسمت شفاف این ساک دستی در جلوی کاور قرار داده شده تا طرح رو بالشتی بهتر دیده شود و مشتری با اطمینان کامل خرید کند که در نتیجه باعث رضایت بیشتر از محصول و تجربه خرید بهتری می‌شود. اگر در مورد طراحی و چاپ مطمئن نیستید می‌توانید با تیم طراحی ما مشورت کنید تا اطلاعات لازم در این زمینه در اختیار شما قرار گیرد.

 

سفارش چاپ کاور بالش

شرکت تورنگ چاپ با بیش از بیست سال تجربه در زمینه بسته بندی و چاپ در تمام مراحل همراه شما خواهد بود تا نتیجه نهایی مورد رضایت شما قرار داشته باشد. رضایت مشتری و تولید محصولات با کیفیت و کاربردی که قیمت مناسبی داشته باشند از اهداف اصلی مجموعه ما است.

 

خرید کاور بالش

شما می‌توانید کاور بالش شرکت تورنگ چاپ را خریداری کنید تا با استفاده از آن انواع بالش، متکا، کوسن و حتی لحاف، تشک و پتو را بسته بندی کنید. برای سفارش این محصول و کسب اطلاعات بیشتر در هر زمینه ای لطفا با ما تماس بگیرید.

تصاویر مرتبط با این محصول


شما می توانید این محصول را سفارش دهید