خروج

هدرست (Headrest)

 

کاور یا هدرست ماشین و هواپیما یکی از جالب‌ ترین و راحت‌ ترین راه برای نمایش دادن در بازار کار و تجارت محسوب می‌شود. (شما می‌توانید اسم یا لوگوی شرکت یا سمبلی از کار خودتان را روی هدرست چاپ کنید) هدرست از موادی با پوشش پلاستیکی باکیفیت بسیار بالا تولید می‌شود و به‌راحتی به‌وسیله موردنظر شما وصل می‌گردد. با این مزیت که برند و اطلاعات شرکت شما را به‌صورت کاملاً بی‌نقص به نمایش می‌گذارد.

شرکت‌های مسافربری امروزه برای بالا بردن کیفیت خدمات و انجام تبلیغات موثر و با کیفیت، راه‌های مختلفی را انتخاب می‌کنند. یکی از گزینه‌هایی که بسیار موردتوجه و استقبال شرکت‌ها و همچنین استفاده‌کنندگان از این خدمت قرارگرفته است، استفاده از هدرست های هواپیما است که به‌عنوان کاور پشت‌ سری صندلی‌های هواپیما ها و قطارهاست و امکان چاپ آرم تجاری شرکت‌ ها بر روی آن وجود دارد .

کاور یا هدرست از جنس پارچه یا الیاف بافته نشده یا همان  non-woven است که صندلی‌ ها را پوشش می‌دهد و اغلب در پشت صندلی قرار می‌گیرد. این الیاف ترجیحا به‌صورت اریب و به‌صورت قابل‌ملاحظه ای موازی با یکدیگر هستند. سایز هدرست باید حداقل 325mm در 275mm  باشد. سایز متداول هدرست با فضای تبلیغات باید 250mm در 400mm  باشد.

شرکت تورنگ چاپ به‌عنوان یکی از فعالان در این زمینه آمادگی دارد تا چاپ و تولید کاورهای پشت‌ سری صندلی هواپیمایی (هدرست) را با بهترین کیفیت و کمترین قیمت ممکن عرضه نماید.

رزومه کاری موفق و رضایت مشتریان گواه صداقت در کار و گفتار ما می‌باشد.

تصاویر مرتبط با این محصول


شما می توانید این محصول را سفارش دهید