خروج

چاپ و بسته بندی

مجموعه تورنگ چاپ در طی سالیان گذشته با استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا، به دستاوردهای بزرگی در‌ زمینه طراحی چاپ و بسته بندی محصولات دست ‌یافته است و به یکی از برند های قابل‌اعتماد در زمینه طراحی چاپ و بسته بندی محصولات بدل شده است.

چاپ و بسته بندی

اهمیت نوع طراحی چاپ و بسته بندی

یکی از قدم‌های اولیه و اساسی برای ورود کالای شما به بازار، طراحی چاپ و بسته بندی مناسب و زیبا است. شاید اگر متوجه شوید بر اساس تحقیقاتی که صورت گرفته است، چاپ و بسته بندی محصولات می‌تواند باعث فروش بیشتر یا شکست محصول شود، تعجب نکنید! اما حقیقت دارد. بسته بندی درست یک محصول ازجمله  بسته بندی مواد غذایی، بسته بندی نمک، بسته بندی چای، بسته بندی برنج و بسته بندی حبوبات می‌تواند  خطرات احتمالی در حین حمل و نقل از محل تولید تا رسیدن به دست مشتری را به میزان زیادی کاهش دهد یا از ورود آفات و حشرات به داخل محصول جلوگیری کند. پس توجه به آن امری حیاتی ست.

چاپ و بسته بندی

طراحی چاپ و بسته بندی هر محصول باید از محصول دیگر متفاوت باشد و بر اساس طرح و سایز محصول، می‌توان آن را تعیین کرد یعنی بسته بندی چای با بسته بندی نمک یا بسته بندی حبوبات طرح، رنگ و سایز متفاوتی دارد. بسته بندی یک محصول می‌تواند به جذابیت آن در هنگام خرید اضافه کند و مشتری را ترغیب کند تا از آن استفاده کند. پس در انتخاب طرح و نوع بسته بندی محصولتان باید نهایت دقت را داشته باشید.

 

 

ماموریت ما تمرکز بر عرضه محصولات با کیفیت به دست مصرف‌ کننده به‌وسیله طراحی بسته‌ بندی‌ های خلاقانه و بهره بردن از جدید ترین فناوری‌ها است . تداوم در سطح بالای کیفیت، ضامن همکاری مداوم ما با مشتریانمان است. پس اگر روزی با ما تماس گرفتید، خیالتان از بابت کیفیت و نوع بسته بندی محصولتان راحت باشد .
در ادامه می‌توانید نمونه کارهای تورنگ چاپ در زمینه طراحی چاپ  و بسته بندی برنج،  طراحی چاپ  و بسته بندی مواد غذایی و طراحی چاپ  و بسته بندی خشکبار و حبوبات و بسته بندی مواد صنعتی را مشاهده کنید.

چاپ و بسته بندی

    
ویدئو تست مقاومت کیسه های تولید و چاپ شده


برای ثبت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید 
شما می توانید این محصول را سفارش دهید