خروج

کارت ویزیت لمینیت

طراحی کارت ویزیت جالب و به یاد ماندنی که بتواند یادگاری از یک برند باشد، یکی از کلیدی‌ترین راه‌ها برای تبلیغ در بازار کار می‌باشد.

بافت یا کاغذی که کارت ویزیت شما روی آن چاپ می‌شود نقش بسیار مهمی دارد و می‌تواند تاثیرگذار باشد. برای مثال کارت ویزیت های ضخیم به مراتب بهتر از نمونه نازک آن می‌باشد، چون از دوام بیشتری برخوردار بوده و نشان دهنده این است که شما برای ابزار های حرفه ای خود ارزش قائل هستید.

برای داشتن کارت ویزیت ضخیم و ماندگار پیشنهاد ما کارت ویزیت لمینیت است. کارت ویزیت لمینت یکی از ماندگارترین و مقاوم‌ترین نوع کارت ویزیت می‌باشد.

 بعد از انتخاب جنس کارت براق یا مات بودن مدل آن مهم می‌باشد. می توانید از کارت ویزیت لمینیت مات برای زمانی که عدم انعکاس نور و قابلیت یادداشت روی تمام سطح کارت برایتان مهم است استفاده کنید، و در مواقعی که می خواهید سطح کار شما براق بوده و با جلوه ای خاص توجه مخاطب را جلب کند کارت ویزیت لمینیت براق را انتخاب کنید و با این کارت ویزیت مشتریان خود را تحت تاثیر قرار دهید.

مشخصات کارت ویزیت لمینت مات و کارت ویزیت لمینت براق:

همانطور که در نمونه مشاهده می‌کنید این کارت به صورت دورگرد بوده و دارای ضخامت بسیار بالایی نسبت به کارت های معمولی می‌باشد که همین امرموجب زیبایی این نوع کارت شده است.

روکش این کارت در هر دو نوع (لمینیت مات و لمینیت براق) به دلیل استحکام بالای این روکش، دوام و ماندگاری آن نسبت به کارت های دیگر بسیار بیشتر می‌کند.

سایز های قابل چاپ برای کارت ویزیت لمینیت براق و مات 5.5*5.5 ،  4.8*8.5 ،  6*9  سانتی متر می باشد و حداقل تعداد سفارش 1000 عدد است.

چاپ پاکت فروشگاهی

تصاویر مرتبط با این محصول


شما می توانید این محصول را سفارش دهید