خروج

ساک خرید خاص

یکی از پر کاربرد ترین ابزارهای تبلیغاتی،  چاپ ساک خرید دستی  (شاپینگ بگ) می‌باشد. ساک دستی جنبه‌ی تبلیغاتی بالایی را برای کارفرمایان فراهم می‌کند به‌گونه‌ای که از آن به عنوان بیلبورد همراه  نیز یاد می‌شود که جهت حمل هدایای تبلیغاتی، ارائه کاتالوگ‌ و بروشور و  قرار دادن اجناس خریداری شده توسط مشتری استفاده می‌گردند.

اما می‌توان گفت در دنیای امروزی مهم تر از آن که صرفا به فکر تبلیغات برند خود باشیم لازم است که به فکر محیط زیست و طبیعت نیز بوده و برای حفظ آن تلاش کنیم.

لذا پیشنهاد می شود با استفاده از چاپ ساک تبلیغاتی و ارائه آن به مشتریان خود علاوه بر اینکه برند خود را ماندگار می‌کنید، در راه حفظ محیط زیست نیز قدمی بردارید.

مجموعه تورنگ چاپ  با تجربه چندین ساله‌ی خود و نیروهای کار آزموده و متخصص و در اختیار داشتن ماشین‌آلات با دقت و کیفیت بالای چاپ، مفتخر است یکی از مراکز تخصصی تولید انواع ساک دستی تبلیغاتی،  اعم از ساک تبلیغاتی کاغذی و انواع ساک تبلیغاتی پارچه ای می‌باشد.

این نوع از ساک تبلیغاتی پارچه ای علاوه‌ بر اینکه بسیار زیبا و شکیل می‌باشد، برخلاف نایلکس ها قابلیت چندین بار استفاده را دارد و آسیبی به محیط زیست نیز وارد نمی کند. این محصول در عین‌حال که وزن بسیار پائینی دارد، مقاومت بالایی داشته و به راحتی قابل حمل است.

موارد استفاده ساک تبلیغاتی پارچه ای اغلب تمامی فروشگاه هایی که کالای قابل حمل برای مشتری عرضه می‌کنند (مثل لباس فروشی ها، هایپر مارکت ها و...) بوده و کاملا مقرون به صرفه می‌باشد.

ما در شرکت تورنگ چاپ با بهره‌مندی از سال‌ها تجربه در زمینه  تولید ساک دستی تبلیغاتی و تجربه اندوزی در این زمینه، کار باکیفیت، شکیل و درخور شغل شما را با  قیمت مناسب  ارائه می‌دهیم.

تصاویر مرتبط با این محصول


شما می توانید این محصول را سفارش دهید