خروج

ساک تبلیغاتی کاغذی

چاپ ساک دستی تبلیغاتی

انتخاب ساک دستی به‌عنوان ابزار تبلیغاتی امری است بسیار خلاقانه که در سراسر جهان بازار تبلیغاتی بزرگی را دربرمی‌گیرد و همین مسئله منجر به ایجاد انگیزه‌ی ساخت و طراحی ماشین آلات اختصاصی برای  تولید ساک دستی  شده است.

از ساک تبلیغاتی کاغذی به‌عنوان یکی از ابزارهای تبلیغاتی استفاده می‌شود و امروزه کاربرد موثری در برند سازی و تبلیغات دارد.

یکی از مهم‌ ترین و پر کاربرد ترین ابزارهای تبلیغاتی،  چاپ ساک خرید دستی (شاپینگ بگ) می‌باشد. ساک دستی جنبه‌ی تبلیغاتی بالایی را برای کارفرمایان فراهم می‌‌کند به‌گونه‌ای که از آن به عنوان  بیلبورد همراه  نیز یاد می‌شود.

ساک های تبلیغاتی جهت حمل هدایای تبلیغاتی، ارائه کاتالوگ‌ها و بروشور‌ها و قرار دادن اجناس خریداری شده توسط مشتری استفاده می‌گردند و حتی به عنوان یک هدیه تبلیغاتی نیز می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرند.

شرکت تورنگ چاپ در زمینه تولید و چاپ ساک های تبلیغاتی با تجربه چندین ساله‌ی خود و نیروهای کارآزموده و متخصص، با دقت و کیفیت بالای چاپ، مفتخر است یکی از مراکز تخصصی تولید انواع ساک دستی تبلیغاتی اعم از ساک دستی پارچه ای و ساک دستی کاغذی می‌باشد.

ساک دستی کاغذی که در بین ساک دستی های تبلیغاتی دیگر یکی از پر کاربرد ترین‌ها می‌باشد، در طی چند سال اخیر جایگاه خاصی در بین مردم داشته و به عنوان یکی از بهترین تبلیغات در مکان‌های عمومی شده است.

جهت چاپ ساک تبلیغاتی کاغذی از مرغوب‌ ترین مواد اولیه، طرح های دلخواه شما و ماشین آلات چاپی با کیفیت چاپ بالا  استفاده خواهیم کرد تا بهترین را به شما ارائه دهیم.

ساک دستی کاغذی در گرماژ و سایزهای مختلف موجود می‌باشد.

چاپ ساک تبلیغاتی

تصاویر مرتبط با این محصول


شما می توانید این محصول را سفارش دهید