خروج

چاپ ساک تبلیغاتی پارچه ای

ساک تبلیغاتی پارچه ای

در مجموعه تورنگ چاپ دو نوع ساک تبلیغاتی پارچه ای تولید می‌شود.

یکی از مهم‌ ترین و پر کاربرد ترین ابزارهای تبلیغاتی، چاپ ساک تبلیغاتی پارچه ای سوزنی(اسپان باند) است. ساک دستی جنبه‌ی تبلیغاتی بالایی را برای کارفرمایان فراهم می‌کند به‌گونه‌ای که از آن به عنوان  بیلبورد همراه  نیز یاد می‌شود.

ساك دستي تبليغاتي پارچه ای جهت حمل هدایای تبلیغاتی، ارائه کاتالوگ‌ها و بروشور‌ها و قرار دادن اجناس خریداری شده توسط مشتری استفاده می‌گردند.

مجموعه تورنگ چاپ با تجربه چندین ساله‌ی خود و نیروهای کارآزموده و متخصص و در اختیار داشتن ماشین آلات بادقت و کیفیت بالای چاپ، مفتخر است یکی از مراکز تخصصی تولید انواع ساک دستی تبلیغاتی، اعم از ساک تبلیغاتی کاغذی و ساک تبلیغاتی پارچه ای باشد.

مشاهده و خريد آنلاين ساک پارچه ای متقال

ساک سوزنی

ساک تیلیغاتی پارچه ای یک وسیله بسیار پراهمیت برای تبلیغات محصول و برند است که سازگاربامحیط‌زیست و چند بار مصرف است و فروشگاه‌ های بی‌شماری وجود دارند که با چاپ و طراحی ساک دستی پارچه ای به‌صورت سفارشی و منحصربه‌فرد، برند خود را از سایر رقبا متمایز می‌کنند. معمولا جنس ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی و فروشگاهی از اسپان باند یا سوزنی و متقال است. معمولا در مناسبت‌های مختلف و در نمایشگاه‌ها و درس گروهی‌ها برای بسته بندی هدایای تبلیغاتی از ساک تبلیغاتی پارچه ای استفاده می‌شود برای هدایای بسیار سنگین‌وزن ساک متقال مناسب‌تر است.

ساك دستي تبليغاتي پارچه ای سوزنی اسپان از پارچه های نانوون تهیه شده و آسیبی به محیط زیست وارد نمی‌کند، این محصول قابلیت چندین بار استفاده را دارد و در تمامی فروشگاه هایی که کالای قابل حمل برای مشتری عرضه می‌کنند (مثل لباس فروشی ها، هایپر مارکت ها و...) قابل استفاده بوده و کاملا مقرون به صرفه می‌باشد.

ما، در شرکت تورنگ چاپ با بهره‌مندی از سال‌ها تجربه در زمینه  چاپ و تولید ساک دستی تبلیغاتی پارچه ای سوزنی اسپان و تجربه اندوزی در این زمینه، کار با کیفیت، شکیل و درخور شغل شما را با  قیمت مناسب ارائه می‌دهیم.

لازم‌به‌ذکر است قیمت ساک سوزنی هر روز به روز رسانی شده و سفارش ساک خرید پارچه ای اسپان چاپ شده  به تعداد 3000 عدد و 50000 عدد دارای تخفیف و کاهش قیمت است.

مزایای شاپینگ بگ پارچه ای

اغلب کیف های تبلیغاتی از جنس نایلونی و یک‌بارمصرف هستند که سبب تولید بی‌رویه زباله هستند که به‌مرورزمان آسیب جدی به محیط‌زیست وارد می‌کنند. به‌مرور فروشندگان کسب‌وکار پذیرفتند که باید به بگ پارچه ای رو بیاورند تا به محیط‌زیست آسیبی وارد نکنند ازآنجاکه شاپینگ بگ پارچه ای چند بار مصرف است در امر تبلیغ نیز مؤثرتر عمل می‌کند.
گرفتن مبالغی به‌عنوان مالیات برای کسانی که از ساک‌های نایلونی استفاده می‌کنند راهی برای ترویج بگ پارچه ای تبلیغاتی است. برای جلوگیری از تخریب محیط‌زیست در سال‌های اخیر، بگ پارچه ای دوست دار محیط‌زیست توسط تورنگ چاپ تولید می‌شود. مزایای بگ پارچه‌ ای بسیار زیاد و قابل‌توجه است.  بگ پارچه‌ ای کاملاً دوستدار محیط‌زیست است و به سلامت انسان آسیبی نمی‌رساند. بگ پارچه ای باید بیشتر در زندگی انسان جای بگیرد. کیف های پارچه ای فواید زیادی دارند. یکی دیگر از مزایای بگ پارچه ای، عمر طولانی، ماندگاری و مقاومت بالای آن است. کیسه‌های پلاستیکی معمولا یک‌بارمصرف هستند یعنی به‌طورکلی یک‌بار استفاده می‌شوند و دور ریخته می‌شوند. علاوه بر این، محصولات با وزن بیش‌ازحد را نمی‌توان در کیسه‌های پلاستیکی حمل کرد. اما شاپینگ بگ تبلیغاتی پارچه ای ماندگاری بسیار بالایی دارد. یکی از کاره‌ای مهمی که می‌توان برای بهتر شدن جهان و جلوگیری از آلودگی محیط‌زیست انجام داد، تغییر عادات روزانه است. به حداکثر رساندن استفاده از بگ های تبلیغاتی پارچه ای است.
ازآنجایی‌که  بگ تبلیغاتی پارچه ای سازگار با محیط‌زیست فاقد هرگونه مواد شیمیایی بوده و کاملاً دوستدار طبیعت هستند، استفاده از آن‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است. 

تصاویر مرتبط با این محصول


شما می توانید این محصول را سفارش دهید