خروج

ساک تبلیغاتی پارچه ای

ساک تبلیغاتی پارچه ای

یکی از مهم‌ ترین و پر کاربرد ترین ابزارهای تبلیغاتی، چاپ ساک خرید دستی  (شاپینگ بگ) می‌باشد. ساک دستی جنبه‌ی تبلیغاتی بالایی را برای کارفرمایان فراهم می‌کند به‌گونه‌ای که از آن به عنوان  بیلبورد همراه  نیز یاد می‌شود.

ساک های تبلیغاتی جهت حمل هدایای تبلیغاتی، ارائه کاتالوگ‌ها و بروشور‌ها و قرار دادن اجناس خریداری شده توسط مشتری استفاده می‌گردند.

مجموعه تورنگ چاپ  با تجربه چندین ساله‌ی خود و نیروهای کارآزموده و متخصص و در اختیار داشتن ماشین آلات بادقت و کیفیت بالای چاپ، مفتخر است یکی از مراکز تخصصی تولید انواع ساک دستی تبلیغاتی، اعم از ساک تبلیغاتی کاغذی و ساک تبلیغاتی پارچه ای می‌باشد.

ساک تبلیغاتی پارچه ای از پارچه های  نانوون  تهیه شده و آسیبی به محیط زیست وارد نمی‌کند، این محصول قابلیت چندین بار استفاده را دارد و در تمامی فروشگاه هایی که کالای قابل حمل برای مشتری عرضه می‌کنند (مثل لباس فروشی ها، هایپر مارکت ها و...) قابل استفاده بوده و کاملا مقرون به صرفه  می‌باشد.

ما، در شرکت تورنگ چاپ با بهره‌مندی از سال‌ها تجربه در زمینه  چاپ و تولید ساک دستی تبلیغاتی و تجربه اندوزی در این زمینه، کار با کیفیت، شکیل و درخور شغل شما را با  قیمت مناسب  ارائه می‌دهیم.

لازم‌به‌ذکر است قیمت ها هر روز به روز رسانی شده و سفارش ساک خرید چاپ شده  به تعداد 3000 عدد و 50000 عدد دارای تخفیف و کاهش قیمت  می‌باشد.

تصاویر مرتبط با این محصول


شما می توانید این محصول را سفارش دهید