خروج

چاپ روی پارچه

چاپ پارچه

چاپ پارچه از فعالیت‌های جذابی است که در مجموعه تورنگ چاپ با کیفیت و دقت زیادی انجام می‌شود. این مجموعه با خرید دستگاه های پیشرفته دیجیتالی چاپ روی پارچه، انواع چاپ بر روی پارچه را با رزولوشن و دقت بالا انجام می‌دهد و خدمات چاپ پارچه را با قیمت رقابتی ارائه می‌دهد. چاپ پارچه از ابزارهای تبلیغاتی تاثیر گذار است.

چاپ پارچه چیست؟

چاپ پارچه به ایجاد طرح ها و الگو های زیبا بر روی پارچه اشاره دارد. وقتی به یک پارچه طرح دار می‌نگریم می‌پنداریم که این طرح ها به‌آسانی ایجادشده‌اند اما چاپ پارچه آسان و بی‌دردسر نیست زیرا ایجاد طرح هایی با رنگ های شفاف و بادوام در حین چاپ پارچه کاری ست به دستگاه پیشرفته که به‌دقت عمل زیادی نیاز دارد. زمانی که چاپ پارچه با روش درست انجام‌شده باشد رنگ با الیاف پارچه پیوند می‌خورد و موجب مقاومت آن در برابر شستشو و اصطکاک می‌شود. در چاپ پارچه رنگ های مختلفی که خاصیت پخش شدن ندارند در قسمت‌های خاص طرح هایی را ایجاد می‌کنند.

چاپ ترانسفر

در مجموعه تورنگ چاپ با استفاده از دستگاه پیشرفته چاپ ترانسفر، عمل چاپ بر روی پارچه انجام می‌شود. در چاپ ترانسفر در وهله اول طرح را روی کاغذ چاپ می‌کنند و سپس طرح با حرارت روی سطح پارچه انتقال می‌یابد. در چاپ ترانسفر رنگ شناسی از اهمیت بالایی برخوردار است و همچنین کاغذی که مرکب در آن کمتر نفوذ می‌کند برای چاپ ترانسفر مناسب تر است زیرا طرح بهتر جذب پارچه می‌شود.

چاپ پارچه با دستگاه ترانسفر

چاپ ترنسفر یعنی انتقال طرح به پارچه با فشار زیاد کاغذ به پارچه. در روش ترانسفر یا سابلیمیشن طول عمر طرح چاپی روی پارچه طولانی ‌است یعنی به‌راحتی از بین نمی‌رود و پاک نمی‌شود و برای کارهای چاپی کوچک و برای هر طرح و پارچه ای مناسب می‌باشد و همچنین برای پارچه های الیاف مصنوعی هم مناسب می‌باشد و باعث حفظ خصوصیات پارچه می‌شود مثلا اگر پارچه ضد آب باشد با چاپ سابلیمیشن خاصیت آب‌گریزی خود را حفظ می‌کند و همچنین برای چاپ در تیراژ بالا بسیار مناسب است و هزینه کمی نسبت به کیفیت چاپ بالا دارد.

چاپ روی پارچه در شرکت تورنگ چاپ

شرکت تورنگ چاپ این امکان را فراهم کرده است تا با سلیقه خود طرح دلخواه خود را بر روی پارچه متقال و پارچه اسپان چاپ کنید. با استفاده از خدمات چاپ روی پارچه تورنگ چاپ، می‌توانید با ارزان ترین قیمت اقدام به چاپ روی پارچه با پیشرفته‌ترین دستگاه ترنسفر دیجیتالی کنید، این شرکت با استفاده از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا اقدام به چاپ بر روی پارچه می‌کند. چند نمونه از چاپ روی پارچه شامل چاپ ماسک با لوگو و طرح اختصاصی، چاپ سفره از جنس پارچه اسپان و چاپ روی ساک یا شاپینگ بگ بر روی پارچه متقال می‌باشد. شما می‌توانید با ما تماس بگیرید و سفارش چاپ دهید و در اسرع وقت سفارش خود را تحویل بگیرید.

چاپ ماسک تبلیغاتی یکبار مصرف سه لایه

چاپ بر روی ماسک یکی از موثر ترین ابزارهای تبلیغاتی می‌باشد. متاسفانه با رواج بیماری کرونا مراقبت از خود و اطرافیان از وظایف هر فردی می‌باشد که استفاده از ماسک از مهم‌ترین روش‌های جلوگیری از گسترش این بیماری می‌باشد که همین امر سبب رواج چاپ ماسک تبلیغاتی در فضای جامعه شده است و به نظر ما نیز چاپ ماسک، یک ابزار قدرتمند برای تبلیغات می‌باشد. با چاپ ماسک اختصاصی و حک لوگو خود بر روی ماسک می‌توانید در برابر چشمان مخاطبان قرار بگیرید که ناخودآگاه برند شما در ذهن مخاطبان نقش می‌بندد. چاپ ماسک در محیط‌های اداری با برند اختصاصی شرکت خود می‌توانید از کارمندان خود در مقابل انواع بیماری محافظت کنید و یکدست بودن ماسک کارمندان باعث ایجاد نظم بصری در محیط کار می‌شود. بسیاری از فروشگاه ها از ماسک تبلیغاتی که آرم یا اسم فروشگاهشان بر روی ماسک حک شده است به‌عنوان هدیه تبلیغاتی استفاده می‌کنند. چاپ ماسک تبلیغاتی از کاربردی ترین ابزار برندینگ می‌باشد. با چاپ ماسک تبلیغاتی برند خود را ماندگار کنید. شرکت تورنگ چاپ، چاپ ماسک تبلیغاتی اختصاصی یکبار مصرف بهداشتی را با بهترین اصول طراحی انجام می‌دهد. برای سفارش چاپ روی ماسک با ما تماس بگیرید.

چاپ پارچه منچ و مارپله

بازی منچ و مارپله از دیرباز در میان کودکان و بزرگ‌سالان طرفداران زیادی داشته است و استفاده مکرر از صفحه کاغذی منچ باعث کثیف و پاره شدن آن می‌شود. شرکت تورنگ چاپ با چاپ صفحه منچ بر روی پارچه اسپان و متقال که قابل شستشو هم می‌باشند کار را برای بازی مکرر منچ راحت کرده است. برای چاپ پارچه منچ و مارپله با تیرا‌ژ موردنظر با ما تماس بگیرید.

چاپ سفره پارچه ای

در غذاخوری ها، کافه ها، رستوران ها می‌توان از سفره پارچه ای با چاپ اختصاصی برای زیباتر شدن فضای غذاخوری ها استفاده کرد، چاپ لوگو اختصاصی بر روی سفره پارچه ای به تبلیغات و برندینگ شما کمک شایانی می‌کند همچنین چاپ سفره پارچه ای برای استفاده به‌عنوان هدیه تبلیغاتی هم گزینه مناسبی است. مجموعه تورنگ چاپ، چاپ سفره پارچه ای را بر روی پارچه متقال و پارچه اسپان انجام می‌دهد.

چاپ پرچم های مناسبتی

چاپ و تولید پرچم های مناسبتی ایام عزاداری اهل بیت قابل نصب بر روی خودرو با قابلیت چاپ در تیراژهای بالا برای توزیع در سراسر کشور

تصاویر مرتبط با این محصول


شما می توانید این محصول را سفارش دهید