خروج

چاپ کاغذ کاهی

سفارش چاپ کاغذ کاهی

کاغذ کاهی نازک و ارزان قیمت است و رنگ سفید کدر، نخودی یا قهوه ای کم رنگ دارد. این کاغذ بسیار با دوام است، برای چاپ رنگی (الوان) آگهی، چاپ روزنامه، چاپ کاغذ ساندویچ و همبرگر، چاپ کاغذ بسته بندی لباس و کفش، چاپ کاغذ بسته بندی گل و شکلات استفاده می‌شود. البته رنگ ها روی ورق کاهی به علت تناژ رنگی کدری که دارد کمی فرق می‌کنند. به همین علت باید سفارش چاپ کاغذ کاهی را به افراد حرفه ای سپرد تا از ترکیب رنگی مناسب چاپ روی کاغذ کاهی اطلاع داشته باشند. به‌عنوان مثال رنگ آبی معمولی روی این کاغذ به رنگ سبز درمی‌آید و باید هنگام طراحی از تناژ رنگی خاصی استفاده کرد تا طرح چاپ شده با تصویری که در مانیتور دیده می‌شود مطابقت داشته باشد.

سفارش چاپ کاغذ بسته بندی کاهی

اگر در صنعت بسته بندی پوشاک، بسته بندی کفش، بسته بندی میوه فعالیت می‌کنید می‌توانید سفارش طراحی و چاپ کاغذ بسته بندی کاهی مانند چاپ لوگو و یا طرح خاصی که مدنظر شما است را به مجموعه تورنگ چاپ بسپارید. زیرا شکل و طراحی و نوع چاپ کاغذ بسته بندی لباس و کفش و بسته بندی میوه در برند سازی بسیار حائز اهمیت است و کسب کار شمارا حرفه ای جلوه می‌دهد. این کاغذ ها برای نگهداری میوه و رپ ساندویچ گزینه خوبی است زیرا علاوه بر بهداشتی بودن مانع پوسیدگی میوه می‌شود و همچنین از بدفرم شدن ساندویچ و برگر جلوگیری می‌کند. چاپ کاغذ کاهی بسته بندی یک گزینه ارزان قیمت و به‌صرفه است. همچنین می‌توان برای بسته بندی کادو با سفارش چاپ کاغذ کاهی با چاپ اختصاصی، یک کاغذ کادو شیک و خاص تولید کرد. همچنین چاپ کاغذ کاهی با طراحی مناسب جهت بسته بندی گل و شکلات نیز استفاده می‌شود.

سفارش چاپ کاغذ ساندویچ کاهی اختصاصی

اگر در حوزه کافه و رستوران و ساندویچی مشغول به کار هستید می‌توانید جهت سفارش چاپ کاغذ ساندویچ کاهی با نام برند خود به‌صورت اختصاصی با ما تماس بگیرید، مجموعه تورنگ چاپ با سال‌ها تجربه درزمینهٔ چاپ و طراحی، شمارا به هدف تبلیغاتی‌تان خواهد رساند و شمارا با کمترین هزینه از سایر رقبا متمایز خواهد کرد. البته برای کاغذ ساندویچ خرید کاغذ کاهی چاپ شده آماده در فروشگاه اینترنتی تورنگ امکان‌پذیر است. سفارش چاپ کاغذ کاهی برای بسته بندی ساندویچ یک انتخاب به‌صرفه جهت رپینگ و دورپیچ ساندویچ و همبرگر است. ورق کاهی به‌صورت قهوه ای ساده، سفید کدر و رنگی یا الوان، در سایز a3 یا a4 هم ساخته می‌شود. به علت سبک وزن بودن این ورق خرید کاغذ کاهی عم ده (یا همان کیلویی) بسیار ارزان قیمت و به‌صرفه است.

سفارش چاپ کاغذ کادو کاهی

سفارش چاپ کاغذ کاهی با طراحی خاص به‌عنوان کاغذ کادو توسط تورنگ چاپ پذیرفته می‌شود. چاپ کاغذ کادو تبلیغاتی اختصاصی شمارا بین مشتریانتان محبوب و برند شمارا معتبرتر می‌کند. کاغذ کادو با چاپ اختصاصی را می‌توان در فروشگاه ها، مغازه ها و شرکت ها استفاده کرد. چاپ کاغذ کادو کاهی بسیار به‌صرفه است و یک انتخاب مناسب جهت ایجاد ذهنیت مناسب و حس رضایتمندی از خرید در مشتریان در هنگام عرضه محصول است. برای سفارش چاپ کاغذ کادو کافی است تا با شرکت تورنگ چاپ تماس بگیرید. طراحان ما متناسب با کسب و کار شما بهترین طرح را انتخاب و چاپ خواهند کرد.

سفارش چاپ کاغذ کاهی برای چاپ آگهی

برای چاپ آگهی ورق کاهی بسیار کاربردی است چون نازک است و چاپ روی آن با کیفیت خواهد شد نسبت به کاغذ های دیگر قیمت مناسب‌تری دارد و به‌صرفه‌تر است. برای سفارش چاپ آگهی با کیفیت و طراحی عالی با ما تماس بگیرید.

چاپ کاغذ تبلیغاتی (چاپ تراکت)

چاپ کاغذ کاهی برای تبلیغات و معرفی محصولات، آدرس و شماره تماس به‌عنوان تراکت، یک راه تبلیغ ارزان قیمت برای کسب و کار شما است. برای چاپ تراکت بر روی ورقه کاهی الوان یا رنگی با طراحی دلخواه با ما تماس بگیرید.

از خدمات تورنگ چاپ در زمینه فروش و سفارش چاپ کاغذ کاهی

فروش گسترده کاغذ کاهی، خرید کاغذ کاهی کیلویی، خرید کاغذ کاهی، فروش کاغذ کاهی

فروش انواع کاغذهای کاهی، کاغذ کرافت، کاغذ مومی و کاغذ کادو

فروش انواع ملزومات فست فود (پاکت های کاغذی و کاهی ساندویچی، کاغذ های مومی زیر پیتزایی و ساندویچی)

قیمت کاغذ کاهی

فروش کاغذ کاهی به صورت آنلاین

فروش گسترده کاغذ کاهی، کاغذ روزنامه، کاغذ ساندویچی با مناسب ترین قیمت

قیمت کاغذ کاهی، قیمت کاغذ روزنامه، قیمت کاغذ ساندویچی بسیار مناسب

فروش کاغذ کاهی به صورت آنلاین کاغذ کاهی در سایز 70*100 موجود می‌باشد.
در سفارشات بالای 100 کیلوگرم با عرض 70 و یا 86 با طول سفارشی موجود می‌باشد.
کاغذ ساندویچی 25*35 و 35*50 برش شده موجود می‌باشد. کاغذ کاهی در بسته های 10 کیلویی بسته بندی شده و آماده فروش می‌باشد.
 در صورت نیاز به بسته بندی در اوزان متفاوت لطفا با واحد فروش 02188507015 تماس حاصل فرمایید. شایان ذکر است تمام کاغذ‌ ها از رول باز شده و سالم می‌باشد و در صورت وجود هر مقدار کاغذ ضایعاتی، خراب، پاره، چاپ شده، سر‌ رول یا ته‌ رول ناسالم شرکت موظف است محصول ناسالم را تحویل گرفته و به ازای آن کالای سالم تحویل نماید.

همچنین سفارش چاپ لوگو اختصاصی روی کاغذ و چاپ روی کیسه امکان‌پذیر می‌باشد.

کاغذ کاهی چاپ شده و بدون چاپ (کاغذ کاهی خام) در سایز های پر فروش را با کلیک روی محصولات زیر به صورت آنلاین بخرید!

خرید کاغذ کاهی ارزان

 کاغذ کاهی از کجا بخریم

خرید کاغذ کاهی رولی

کاغذ کاهی کیلویی

تصاویر مرتبط با این محصول


شما می توانید این محصول را سفارش دهید