خروج

طراحی سایت

امروزه گرایش استفاده از وب سایت و اینترنت به عنوان یک ابزار تشریفاتی جای خود را به استفاده‌های کاملا کاربردی از این ابزار در همه زمینه‌ها داده است. رشد عجیب این گرایش تا جایی پیش رفته، که وب سایت یک مجموعه را مهمترین رسانه و سخنگوی آن مجموعه می‌دانند .

یک وب سایت خوب مانند یک شعبه بین المللی برای معرفی خدمات و فروش کالای شرکت یا موسسه عمل کرده و دسترسی آسان کاربران از هر نقطه جهان را تنها با داشتن آدرس سایت مهیا می‌کند. یک وب سایت با کارایی خوب می‌تواند منشی، فروشنده، کارشناس مجازی و ... باشد که به صورت خودکار زیر نظر یک مدیر سایت کلیه این عملیات را انجام دهد.

مالتی مدیا این امکان را فراهم می‌کند که کلیه اطلاعات مورد نیاز از خدمات و محصولات خود را در قالب یک فایل اتوران و با استفاده از امکانات چندرسانه ای مانند فیلم، صدا، نوشته، انیمیشن و ... به کاربران و مشتریان خود ارائه داد . پروژه‌های مالتی مدیا می‌تواند در قالب‌های مختلفی مانند سی‌دی‌های آموزشی، سی‌دی‌های تبلیغاتی، کارت سی‌دی‌های تجاری، نرم‌افزارهای آموزشی، آرشیو های الکترونیکی، گالری‌های دیجیتالی، کتابخانه‌های مجازی و ... تهیه گردد .

تصاویر مرتبط با این محصولشما می توانید این محصول را سفارش دهید


فروشگاه اینترنتی تورنگ شاپ