خروج

کیسه برنج اختصاصی

مجتمع چاپ تورنگ (سهامی خاص)  در راستای توسعه چاپ و بسته بندی کیسه برنج اولین واحد تولید و چاپ کیسه برنج (گونی برنج) اسپان باند در ایران می‌باشد که تولیدات خود را با قیمت مناسب و کیفیت بالا به مشتریان عرضه می‌کند.

مقاومت دوخت، شفافیت چاپ، تحویل به موقع، قیمت رقابتی، تضمین کیفیت و پاسخگویی از اولویت های شرکت تورنگ چاپ می باشد. استفاده از مدرن ترین دستگاه چاپ روی کیسه موجب با کیفیت تر شدن محصولات و خودکار شدن فرآیند چاپ روی کیسه شده است.

با توجه به اینکه برنج یکی از وعده‌های اصلی غذایی ما ایرانی‌ها است، امروزه بسیاری از اقشار جامعه برای رفع نیاز به این محصول، نسبت به مصرف برنج در بسته بندی های با حجم کمتر و کیفیت بالاتر گرایش پیدا کرده‌اند.

کیسه برنج از پارچه های سوزنی در وزن های 2 ، 4 ، 5 ، 10 کیلوگرمی، که تا پیش از این توسط کشورهای هند و پاکستان چاپ شده و وارد ایران می‌شد، در طرح های عمومی و اختصاصی تهیه شده است.


لازم‌به‌ذکر است حداقل تعداد سفارش چاپ روی کیسه با طرح اختصاصی ۲۰۰۰ عدد و با طرح عمومی ۵۰۰ عدد می‌باشد، و حداقل زمان تحویل چاپ روی کیسه با طرح اختصاصی ۷ روز کاری "زمان تحویل در ماه های پرترافیک تا 14 روز کاری افزایش می یابد" و با طرح عمومی ۱ روز کاری می‌باشد.

جهت بازدید از نمونه کارهای موجود طرح عمومی، اینجا کلیک کنید.


ویدئو تست مقاومت کیسه های تولید و چاپ شده

به منظور اطلاع از قیمت هر محصول و دریافت لیست قیمت کیسه برنج ها با جزئیات کامل از این قسمت اقدام فرمایید.
شما می توانید این محصول را سفارش دهید