خروج

ساک های تبلیغاتی پارچه ای (نانوون)


ساک های تبلیغاتی پارچه ای (نانوون)

در این مقاله سعی بر صحبت  پیرامون بگ های تبلیغاتی نانوون و مصرف آن در اروپا علی الخصوص انگلستان و نگاهی به قیمت و آینده ی این محصول داریم.

ساک های پارچه ای که قابلیت چندین بار استفاده را دارند در انگلستان به عنوان ساک هایی برای زندگی معروف هستند و جایگزین ساک کاغذی و نایلونی می باشند که اغلب  از جنس  کنواس یا مواد مصنوعی بافته شده هستند. درمقابل پلاستیک هایی که بعد از یک بار مصرف دور انداخته می شوند٬ بهره وری اقتصادی پایین تری در مقایسه با  این محصول نیز دارند. شاپینگ بگ های تبلیغاتی قابلیت استفاده های متعددی از جمله در سوپر مارکت ها- لباس فروشی ها، هایپرمارکت ها و تمامی فروشگاه هایی که  کالایی قابل حمل  برای  اشخاص را عرضه می نمایند دارد.

در انگلستان این ساک ها پارچه ای به قیمت بسیار جزیی 10 پنی و یا به صورت مجانی درقبال  خرید کالا عرضه می گردد. بگ های نانوون بسیار با دوام و استاندارد است. بدین معنی که  می توانید بارها و بارها از آن استفاده نمایید. با توجه به تغییرات نگران کننده گرمایش زمین رسالت اصلی این محصول  دوستدار بودن محیط زیست و تجدید پذیری آن است.

این محصول به طور طبیعی تجزیه و بازیافت شده و بیشترین انگیزه ای که به دوستداران محیط زیست می دهند آن است که خسارت و ضرری به زمین وارد نمی کند.

شکل ظاهری ساک های تبلیغاتی چندبار مصرف اغلب متفاوت است. درApril 2012مارک اند اسپنسر از این محصول به صورت مجانی برای مشتریان استفاده کرد.

در سال های 1980و1990 کیسه های نایلونی پلی پروپیلن برای خرید مایحتاج روزانه در مغازه ها رشد و پیشرفت چشمگیری داشت و جایگزین بسته های کاغذی شدند.

در سال 1990 دولت ها در برخی کشورهای صنعتی شروع به اخذ مالیات در قسمت تولید و توزیع نایلون های تبلیغاتی کردند و از آن زمان تبلیغات مارک های بزرگ برای متوقف کردن  استفاده از نایلون های پلاستیکی که خسارت های جبران نا پذیری به محیط زیست وارد می کنند شروع شد.

مشاهده و خريد ساک پارچه ای


کلمات کلیدی : ساک های تبلیغاتی ٬ ساک های پارچه ای ٬ ساک های نانوون ٬ ساک تبلیغاتی ٬ ساک پارچه ای ٬ ساک نانوون ٬ شاپینگ بگ ٬ بگ ٬ بگ تبلیغاتی ٬ بگ پارچه ای ٬ ساک تجدید پذیر ٬ ساک


لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1399/10/11
همه ساک دستی های پارچه ای از یک جنس نیستند، هر نوع پارچه ای که در دوخت ساک دستی استفاده می شود فواید و معایب خودش را دارد، این مقاله به معرفی چند نوع ساک دستی به همراه الگوی ساخت ساک دستی کاغذی و پارچه ای پرداخته است.
1399/07/03
یکی از بهترین اقلامی که هر شخصی می‌تواند با خود داشته باشد (مخصوصاً خانم‌ها) ساک دستی پارچه ای است. در ادامه 7 استفاده‌ی...
1401/02/28
8 نکته کلیدی و راه‌های تبلیغ فروشگاه برای فروش بیشتر و افزایش مشتری در انواع فروشگاه آنلاین مانند پوشاک، لوازم آرایش و....