خروج

معرفی بهترین و ارزان ترین بسته بندی غذای بیرون بر


بسته بندی غذا بیرون بر

بعد از اینکه متوجه شدید بسته بندی بیرون بر دقیقاً چه وظایفی دارد نوبت به انتخاب بهترین جنس و نوع بسته بندی بر اساس قیمت و برندینگ است. ظروف پلاستیکی، ظروف فومی، جعبه کارتنی، جعبه مقوایی، پاکت کرافت و غیره برای بسته بندی بیرون بر استفاده می‌شوند که در ادامه تعدادی از آن‌ها را معرفی می‌کنیم.

 

ظروف فومی

ظروف یک‌بار مصرف فومی یا ظروف پلی استایرن یکی از بهترین انتخاب‌ها برای بسته بندی بیرون غذا است چون دمای سرد یا گرم را حفظ می‌کند و بسیار سبک است. ظروف فومی یکبار مصرف هستند و نسبت به پاکت کاغذی یا جعبه کارتنی قیمت بیشتری دارند و همین‌طور با محیط زیست سازگار نیستند. این ظروف یک‌بار مصرف معمولاً درب دار هستند اما به‌صورت لیوان فومی، سینی یا بشقاب فومی هم تولید می‌شوند.

مشاهده و خرید آنلاین انواع جعبه بسته بندی بیرون بر

بسته بندی غذا بیرون بر

 

ظروف پلاستیکی

ظروف پلاستیکی یک‌بار مصرف و ارزان قیمت هستند اما زیاد برای بسته بندی غذاهای گرم مناسب نیستند چون غذا بخار می‌کند اما برای بسته بندی غذاهای سرد یا با دمای اتاق انتخاب خوبی هستند.

بسته بندی غذا بیرون بر

 

فویل آلومینیومی

قابلیت‌های بسته بندی غذای بیرون بر با کاغذ آلومینیومی این است که ورق آلومینیوم برخلاف جعبه مقوایی یا کارتنی به‌هیچ‌وجه چیزی را جذب نمی‌کند. بسته بندی آلومینیومی محکم و بادوام است و از به هم ریختن و وا رفتن غذا جلوگیری می‌کند و همین‌طور دمای غذا را تا مدت طولانی حفظ می‌کند. فویل آلومینیومی بهترین بسته بندی برای ساندویچ و همبرگر است.

بسته بندی غذا بیرون بر

 

ظروف کاغذی

جعبه های کاغذی مثل جعبه کارتنی، جعبه کرافت، جعبه مقوایی و... در بسته بندی غذای بیرون بر زیاد استفاده می‌شوند. از جعبه کارتنی و جعبه کرافت به‌عنوان جعبه پیتزا استفاده می‌شود زیرا کاغذ این جعبه ها ضخیم است و مقدار کم روغن پیتزا از آن‌ها رد نمی‌شود اما برای غذاهایی که روغن و خیسی زیادی پس می‌دهند بهتر است از جعبه هایی که یک لایه ی داخلی ضد روغن و ضد رطوبت دارند استفاده کرد یا با کاغذ مومی و کاغذ روغنی آن‌ها را پیچید تا جعبه خراب نشود و غذا سالم به مقصد برسد.

بسته بندی غذا بیرون بر

مشاهده و خرید آنلاین انواع جعبه بسته بندی بیرون بر

 

پاکت کاغذی

پاکت های کاغذی مثل پاکت کرافت مستقیماً برای بسته بندی غذا بیرون بر استفاده نمی‌شوند زیرا تحملشان در برابر روغن و رطوبت زیاد نیست اما به‌عنوان پاکت بیرون بر برای بسته بندی نهایی تمام جعبه های غذا استفاده می‌شوند اما پاکت مومی یا پاکت روغنی به علت مقاومت بالا در برابر رطوبت، روغن و گرما برای بسته بندی غذا استفاده می‌شوند.

بسته بندی غذا بیرون بر

بر اساس مثال‌های بالا هیچ جواب قطعی برای بهترین بسته بندی بیرون بر غذا برای رستوران‌ها و فست فود ها وجود ندارند و شاید بعضی از اقلام غذایی نیازمند چند نوع از بسته بندی های بالا باشند تا کیفیت غذا در مسیر حمل و نقل حفظ شود.برای دانلود این مقاله بر روی لینک زیر کلیک کنید

معرفی بهترین و ارزان ترین بسته بندی غذای بیرون بر


کلمات کلیدی : بسته بندی بیرون بر، بسته بندی فست فود، جعبه مقوایی، غذای بیرون، پاکت بیرون بر، ظروف بسته بندی،


علاقه مند به یادگرفتن زبان ها و فرهنگ های مختلف دنیا.

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1401/07/25
شما با استفاده از کاغذ رنگی گل فروشی، سلفون، نایلون و پاکت می‌توانید ظاهر گل و گلدان و دسته گل خود را جذاب کنید.
1401/07/24
بسته بندی کاغذی کرافت یک روش بسته بندی زیبا و خوب و جذاب است که در سراسر جهان، مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است.
1401/07/23
شرکت تورنگ چاپ به تولید پاکت در اندازه‌ها و اشکال مختلف، جهت بسته‌بندی می‌پردازد و به شما کمک می‌کند تا پاکت‌ هایی را که مناسب کسب‌وکار شماست به‌راحتی انتخاب کنید.