خروج

9 فایده ی چاپ کاتالوگ برای هر کسب و کاری چیست؟


چاپ کاتالوگ، طراحی کاتالوگ

فرقی نمی‌کند که شما تازه به فکر چاپ کاتالوگ افتاده‌اید یا در حال حاضر یک کمپین تبلیغاتی با چاپ کاتالوگ را شروع کرده‌اید، درهرصورت دانستن فواید و مزیت‌هایی که چاپ کاتالوگ برای شما دارد کمک می‌کند تا بتوانید به بیشترین حد از آن‌ها استفاده کنید.

1.    همکاری چاپ کاتالوگ با بازاریابی دیجیتال درنهایت باعث فروش بیشتر می‌شود. 
کمپین های دیجیتال مارکتینگ که هم‌زمان از چاپ کاتالوگ هم استفاده می‌کند 63 درصد بیشتر از بازاریابی آنلاین بدون چاپ کاتالوگ نتیجه می‌گیرند.

2.     چاپ کاتالوگ باعث شناخته شدن بیشتر برند می‌شود. 
فرقی نمی‌کند که شما کاتالوگ هایتان را برای گروه بزرگی از مردم به‌صورت اتفاقی ارسال می‌کنید یا یک لیست انتخاب‌شده‌ی کوتاه، درهرصورت ارسال کاتالوگ باعث شناخته شدن بیشتر برند شما می‌شود.

چاپ کاتالوگ، طراحی کاتالوگ

3.    چاپ کاتالوگ می‌تواند به هدفمند شدن بازاریابی کمک کند. 
با چاپ کاتالوگ مخصوصاً برای گروهی خاصی از مردم یا یک لیست انتخاب‌شده می‌توانید یک رابطه‌ی هدفمند با مشتری‌ها بسازید و مطمئن شوید که محتوای تبلیغاتتان حتماً به دست افرادی که باید می‌رسد.

4.    چاپ کاتالوگ به انتقال بهتر هویت برند کمک می‌کند. 
طراحی کاتالوگ می‌تواند سفیر برند شما در هر خانه‌ای باشد که با استفاده از آن می‌توانید کاملاً هویت برندتان را منتقل کنید.

5.    چاپ کاتالوگ باعث ایجاد رابطه‌ی جدید و حفظ رابطه‌ی های قدیمی با مصرف‌کننده‌ها می‌شود. 
با چاپ مداوم کاتالوگ و فرستادن آن برای مشتری‌هایی که دارید می‌توانید آن‌ها راضی نگه‌دارید و همین‌طور ارسال مداوم کاتالوگ باعث می‌شود تا به دست مشتری‌های احتمالی برسند.
6.    چاپ کاتالوگ به مصرف‌کننده‌ها اجازه می‌دهد تا هر وقت دوست داشتند پیام تبلیغاتی شمارا دریافت کنند. 
برخلاف تبلیغات های آنلاین که ممکن است بی‌موقع در برابر مصرف‌کننده‌ها قرار بگیرند، کاتالوگ ها در خانه‌ی مردم می‌ماند تا هر وقت آماده بودند و سر فرصت به آن‌ها نگاه کنند.

چاپ کاتالوگ، طراحی کاتالوگ

7.    چاپ کاتالوگ باعث تأثیرگذاری بلندمدت روی مصرف‌کننده‌ها می‌شود. 
مردم علاقه‌مندند تا چیزهای زیبا را نگه‌داری کنند. اگر طراحی کاتالوگ شما خیلی خوب باشد تا مدت طولانی در خانه‌ی مردم نگه‌داری می‌شود و حتی به بقیه‌ی افراد هم نشان داده می‌شود و همین یک زنجیره‌ی تبلیغاتی عالی برای برند شما به وجود می‌آورد.

مشاهده نمونه های چاپ کاتالوگ ئ سفارش آنلاین

8.    چاپ کاتالوگ تنوع زیادی دارد و مناسب هر کسب‌وکاری است. 
کاتالوگ ها یکی از قدیمی‌ترین نوع چاپ هستند که می‌توانند بر اساس نیاز شما در هراندازه و شکلی چاپ شوند.

9.    چاپ کاتالوگ وسیله‌ی خوبی برای جلب اعتماد گروه خاصی از مردم است. 
بسیاری از مردم ترجیح می‌دهند توسط یک فرم کاغذی در جواب یک تبلیغات تماس بگیرند. 56 درصد مصرف‌کننده‌ها فکر می‌کنند که تبلیغات کاغذی قابل‌اعتمادترین نوع تبلیغ است. 86 درصد افرادی که از اینترنت استفاده می‌کنند وقتی نوبت به خرید می‌شود از نوعی از تبلیغات کاغذی استفاده می‌کنند.

چاپ کاتالوگ، طراحی کاتالوگ

چاپ کاتالوگ یک ابزار قدرتمند برای بازاریابی است. کاتالوگ ها تاریخ تبلیغات و بازاریابی را به طرز به خصوصی تغییر داده‌اند. از روزی که اولین تکه‌ی کاغذ چاپی ساخته شد از نوعی کاتالوگ ها برای تغییرات و آگاهی سازی درزمینهٔ های سیاسی، فرهنگی، آزادی بیان و پخش کردن بسیاری از عقیده‌ها استفاده‌شده است و امروزه هم شرکت‌های بزرگ از قدرت پخش کردن و رساندن پیام کاتالوگ ها درزمینهٔ بازاریابی نهایت استفاده را می‌کنند.


 


برای دانلود این مقاله بر روی لینک زیر کلیک کنید

9 فایده ی چاپ کاتالوگ برای هر کسب و کاری چیست؟


کلمات کلیدی : کاتالوگ، چاپ کاتالوگ، طراحی کاتالوگ، تمپلت، کاتالوگ محصول،


علاقه مند به یادگرفتن زبان ها و فرهنگ های مختلف دنیا.

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1399/07/12
یکی دیگر از مهم‌ترین قسمت‌های بازاریابی با کاتالوگ این است که بدانید کجا، چه وقتی و چگونه باید کاتالوگ‌هایتان را توزیع کنید
1399/07/11
افراد حرفه ای در زمینه ی بازاریابی متوجه شدنند که چاپ کاتالوگ همچنان در دیجیتال مارکتینگ امروزی نقش مهمی ایفا می کند و...
1399/07/11
چاپ کاتالوگ یکی از روش های بازاریابی است و از کاتالوگ تبلیغاتی گرفته تا کاتالوگ اطلاعاتی همه‌ی آن‌ها انواع مختلفی دارند که...