خروج

بهترین پارچه برای دوخت پیشبند چیست؟


خرید پیشبند

پیشبند چیست؟

مردم زیادی عاشق آشپزی کردن هستند اما متأسفانه بعضی آدم‌ها نمی‌توانند این کار را خیلی تروتمیز انجام بدهند و نیاز دارند که خیلی خوب خودشان را بپوشانند. هر پیشبند آشپزی معمولی نمی‌تواند خیلی خوب همه‌ی قسمت‌های موردنیاز را بپوشاند و باید مطمئن شوید انتخابی که می‌کنید نگرانی شمارا از کثیف شدن از بین ببرد. پارچه‌ای که برای پیشبند انتخاب می‌کنید خیلی مهم است. پیشبند چه در خانه چه در محل کار علاوه بر کاربردی بودن و دوام بالا باید طراحی زیبایی هم داشته باشد. در ادامه همه‌چیز در مورد پیشبند برای افرادی که زیاد با غذا سروکار دارند توضیح می‌دهیم.

مشاهده و خرید آنلاین قیف خامه زنی

پارچه ی پیشبند آشپزخانه باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

یکی از نکات مهمی که در انتخاب پیشبند پارچه‌ای مهم است تعداد رشته‌های نخ به‌کاررفته در پیشبند است. هر چه این تعداد بالاتر باشد دوام پارچه بیشتر خواهد بود و زود پاره نمی‌شود. پیشبند پارچه‌ای با ترکیب پلی استر بسیار بادوام است، پیشبند اسپان باند هم نسبت به پیشبند آشپزخانه نخی دوام و عمر بیشتری دارد.
 پیشبندی که خریداری می‌کنید باید با متناسب با کاری باشد که می‌خواهید انجام دهید. اگر شخصی مسئول شستن ظرف‌ها یا شستن زمین است باید پیشبندی نایلونی یا پلاستیکی داشته باشد که خیس نشود.
در انتخاب پیشبند آشپزخانه باید به سایز آن دقت کنید تا کاملاً اندازه باشد. اگر می‌خواهید پیشبند در تعداد بالا برای افراد مختلف یا کارکنان یک مجموعه خریداری کنید، دقت داشته باشید که ممکن است اندازه‌ی پیشبند مناسب یک شخص بزرگ جثه یا کوچک جثه نباشد.
پارچه ی پیشبند باید بر اساس سایز شخص و وظایف و کارهایش انتخاب شود.

خرید پیشبند

چه پارچه‌ای برای پیشبند آشپزخانه ساده بهتر است؟

جواب این سؤال به وظایفی که در طول روز در حال پوشیدن پیشبند انجام می‌دهید بستگی دارد. استفاده از پیشبند پارچه‌ای نخی برای کیک پزی و شیرینی‌پزی و کار کردن با مواد خشک و به‌عنوان پیشبند قنادی مناسب است. پیشبند آشپزخانه ساده که از جنس نخ و پنبه است برای استفاده در آشپزخانه خانگی هم مناسب است چون معمولاً حجم کار و کثیف کاری نسبت به یک رستوران کمتر است و نیازی نیست که شخص 8 الی 10 ساعت در روز آن‌ها را بپوشد.

خرید پیشبند

مشاهده و خرید آنلاین پیشبند

هنگام کار با آتش یا موادی که ممکن است پرش داشته باشند (مثل سرخ کردن در حجم زیاد یا کباب درست کردن) داشتن یک پیشبند چرم محض احتیاط ایده‌ی بدی نیست. پیشبند پارچه‌ای در برابر آتش‌سوزی یا دمای بالا مناسب نیست. به‌جای پیشبند چرم می‌توان از پیشبند جین یا پیشبند لنین هم استفاده کرد. استفاده از این پارچه‌ها نه‌تنها عایق گرمای بسیار خوبی است بلکه پیشبند شما سال‌ها عمر می‌کند زیرا هم جین هم لنین پارچه‌های بسیار بادوامی هستند اما متأسفانه به‌اندازه‌ی پیشبند پارچه‌ای محبوب نیستند. جین و لنین آب را جذب می‌کنند و مناسب مشاغلی که با رطوبت و خیسی سروکار دارند مناسب نیستند. پیشبند پارچه‌ای اسپان باند هم ضد آب بودن پیشبند نایلونی را دارد، هم سبکی پیشبند نخی و دوام و عایق بودن پیشبند های جین و برای استفاده در خانه و محل کار با انواع مواد خشک و خیس مناسب است.

 

برای دانلود این مقاله بر روی لینک زیر کلیک کنید

انواع قیف خامه زنی و آموزش ساخت قیف کاغذی


کلمات کلیدی : پیشبند، پیشبند ساده، پیشبند آشپزخانه، پیشبند پلاستیکی، پیشبند پارچه ای،


علاقه مند به یادگرفتن زبان ها و فرهنگ های مختلف دنیا.

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1401/04/07
آموزش و نکات مهم طراحی لوگو حرفه ای، مزیت طراحی لوگو، چرا لوگو طراحی کنیم؟ فواید داشتن لوگو
1399/10/02
نمی‌توان منکر شد که فرانسوی ها صاحب سبک مخصوص در تمام بخش های هنری هستند و طراحی گرافیک هم یک ابزار هنری برای انتقال یک مفهوم است. طراحی گرافیک فرانسوی...
1399/10/01
طراحی گرافیک فرانسوی از ترند های تبلیغاتی پیروی نمی‌کند و همیشه به ارزش های خودش پایبند است. طراحی فرانسوی بسیار هنرمندانه است و مخاطبان را از لحاظ بصری و احساسی به چالش می‌کشد.