خروج

کیسه ی برنج پارچه ای و برندینگ


برندینگ از جمله عامل هایی است که نقش گسترده و برجسته ای در افزایش یا کاهش دادن سود و درآمد یک شرکت و سازمان ایفا می کند. سازمان ها همواره در تلاش هستند تا برند و نام تجاری خود را به مشتری، کاربر ها و دیگر شرکت های پارتنر و شریک تجاری، معرفی نمایند تا از این راه میزان وفاداری و اعتماد مشتری نسبت به کالا و خدمت خود را افزایش دهند و گامی موثر در جهت ثبات درآمد زایی سازمان و شرکت خود بردارند.

گرچه برند و برندینگ راه دست یابی به سود و درآمد بیشتر را هموار می سازد، ولی شناساندن و توسعه دادن برند، خود فرآیندی بس فرساینده و زمان بر است که هر سازمان و نهادی نمی تواند به سادگی به پیاده سازی آن بپردازد. نگارنده قصد دارد تا در این یادداشت، به بررسی و تحلیل کیسه ی برنج صنعتی و نقش آن در معرفی و گسترش برند تامین کننده ی برنج، بپردازد.

گونی برنج

کیسه های برنج و برندینگ، پس از تولید برنج

کیسه های برنج صنعتی و پارچه ای، این امکان را به شما می دهند تا به سادگی به درج و چاپ برند، شماره تماس و اطلاعات خود بر روی کیسه بپردازید. با درج این اطلاعات و بسته بندی برنج، شما اطمینان خواهید داشت که برند شما، به واسطه ی کالا و برنج با کیفیتی که فروخته اید، حفظ شود و در مراجعه های بعدی نیز دلال و واسطه، برای خرید برنج، به شما رو کند. حال اگر برنج شما بسته بندی مناسبی از ابتدا نداشته باشد، دلال و واسطه می تواند کالای با کیفیت شما را به نام خود به فروشنده و مشتری برساند.

معرفی و توسعه ی برند در میان واسطه ها

پس از برداشت برنج از مزرعه، باید آن را به دست واسطه، تامین کننده یا دلال برسانیم که آن را به فروشنده ی نهایی، بازاریاب و فروشگاه های مختلف، عرضه کند. در این بین نیز دلال و گزینه های فروش زیادی قرار دارند که هر گونه سهل انگاری، سطحی نگری و مواجهه ی ساده با بحث برندینگ، می تواند لطمه و آسیب بزرگی به کسب و کار شما وارد و شاید شما را از میدان رقابت، بیرون کند. این در حالی است که استفاده از کیسه های برنج پارچه ای و کیسه های برنج صنعتی، سبب می شود تا نام تجاری و اطلاعات شما در این مسیر حفظ شود و کیفیت کالا، به نام و برند شما پیوند بخورد.

کیسه برنج

معرفی و حفظ برند در فروشگاه و میان مصرف کننده ها

در گام آخر، کیسه های برنج پارچه ای و صنعتی، سبب می شوند تا مشتری به کالا و برنج شما وفادار شود و هر گاه به فروشگاه سر زد، برنج شما را تقاضا و از آن یاد کند. همین موضوع سبب شناخته شدن برنج شما توسط دیگر مشتری و مصرف کننده ها می شود که در نهایت مشتری و سود آوری بیشتری برای شما به همراه خواهد داشت.

جهان امروز را جهان واسطه گری می دانیم که دانش برندینگ نقش برجسته ای در تدام یافتن این موضوع و در جریان نگاه داشتن روند های خرید و فروش واسطه ای، ایفا می کند. در این بین هر ابزار و عاملی که بتواند به شما در حفظ موقعیت و جایگاه شغلی تان کمک کند، ارزشمند و شایسته ی صرف هزینه است.

 

برای دانلود فایل مقاله ی «کیسه ی برنج پارچه ای و برندینگ»، بر لینک زیر کلیک کنید:

فایل مقاله ی «کیسه ی برنج پارچه ای و برندینگ»


کلمات کلیدی : بسته بندی، کیسه، کیسه برنج، گونی برنج، برنج


مهسا در بخش IT فعالیت دارد، علاقمند به استفاده از تکنولوژی است و راجع به هر چیزی که ممکن باشد جستجو و تحقیق می کند تا بیشتر بداند.

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1400/02/11
دانشمندان راه پختی را کشف کرده اند که میتواند کالری برنج را تا 50 الی 60 درصد کاهش دهد. طرز تهیه برنج کم کالری مناسب رژیم لاغری و بیماری های قند و دیابت است.
1400/02/06
زینب ایزدیار طراح ایرانی ساکن بروکلین با استفاده کیسه برنج روزمره لباس های زیبایی طراحی می کند که توجه مجله ووگ را به خودش جلب کرده است.
1400/01/23
انتخاب طرح کیسه برنج به همین سادگی ها نیست و انتخاب اشتباه تنها باعث ضرر مالی و پایین آمدن آمار فروش می‌شود. می‌توان گفت طراحی و چاپ کیسه برنج بیشتر از کیفیت برنج روی فروش محصول تاثیرگذار است.