خروج

نکته هایی درباره ی خرید کاپ کیک


کاپ کیک از ابزار و بسته بندی های کاربردی و موثری است که نقش برجسته ای در بسته بندی، قالب زدن، پختن و مصرف کردن کیک و شیرینی و دیگر خوراکی های این چنینی، ایفا می کند.

جنس کاپ کیک اولین عامل مهم در خرید کاپ کیک است.

نخستین و شاید بتوان گفت مهم ترین عامل در خریدن کاپ کیک، جنس آن است. باید توجه داشته باشید که کاپ کیک را برای چه جور کیکی، با چه شرایط پخت و مصرفی به کار می برید. فراموش نکنید که کاپ کیک ها گونه، جنس و سایز و شکل های مختلفی دارند و همه ی این مورد ها، بیان گر آن است که نوع پخت، نوع مصرف و البته میهمان و مصرف کننده، جایگاه تعیین کننده ای در خرید کاپ کیک دارند. برای نمونه اگر قصد پخت کاپ کیک خانگی برای مصرف فرزند یا خانواده تان را دارید، کاپ کیک های ساده و یک لایه می توانند گزینه ای مقرون به صرفه و موثر برای این مورد باشند.

کاپ کیک

میزان ضخامت کاپ کیک مهم است.

میزان مقاومت کاپ کیک نقش مهمی در پخت و کیفیت پخت کاپ کیک دارد. اگر کیک شما مواد خاصی دارد و به زمان پخت بیشتری نیاز دارد، پس بهتر است که از کاپ کیک هایی ضخیم و حتی دو لایه که یک لایه ی مقوایی نیز دارند، استفاه کنید.

به مقاومت کاپ کیک در برابر رطوبت و گرما فکر کرده اید؟

کاپ کیک

مقاومت کاپ کیک را می توان به عنوان برآیندی از کیفیت، ضخامت و جنس کاپ کیک در نظر گرفت. گذشته از این مورد ها، محتوای کیک، شیوه ی پخت آن نیز در این مورد دخیل هستند و می توانند سبب ایجاد تغییر در پخت و مصرف کیک شما شوند.

طراحی کاپ کیک را فراموش نکنید

یکی از ویژگی های مهم و کاربردی کاپ کیک ها، طراحی های مختلف، متنوع، رنگارنگ و زیبایی است که در آن ها به کار گرفته می شود. این موضوع یک امتیاز به شمار می رود که البته اگر به درستی ملاحظه نشود، می تواند پیامد های منفی نیز داشته باشد. پس لازم است تا برای هر مراسمی (رسمی یا غیر رسمی)، کاپ کیکی با طرح مناسب و زیبنده ی مراسم، تدارک ببینید.

کاپ کیک

همواره مراسم و مناسبت را مورد نظر داشته باشید

مهم است که بدانید کاپ کیک و پذیرایی، برای چه مراسمی انجام می شود تا بر این اساس به تهیه و خرید کاپ کیک بپردازید. برای چه مراسمی به کاپ کیک نیاز دارید؟ آیا مراسم مورد نظر شما مراسم جشن و تولد ساده و غیر رسمی است؟ آیا مراسمی رسمی، مهم و با مهمان های ویژه در پیش دارید؟

در نظر گرفتن مراسم سبب می شود تا کاپ کیکی متناسب با نوع مراسم، مخاطب، مهمان و البته هزینه و شرایط مورد نیاز و متناسب، تهیه کنید.

کاپ کیک

شاید این پرسش برای خواننده مطرح شود که در نظر گرفتن این همه عامل و فاکتور مختلف، چه فایده و ضرورتی برای خرید کاپ کیک دارد؟ آیا لازم است برای خرید کاپ کیک به همه ی نکته های یاد شده توجه کنیم؟

فراموش نکنید که کاپ کیک، بسته بندی و نمای بیرونی پذیرایی شما را تشکیل می دهد و از نگاه نگارنده، هر گونه سهل انگاری و بی توجهی به جلوه و نمای بیرونی پذیرایی، می تواند اثر های مخربی بر کیفیت مراسم و جشن شما داشته باشد. در دیگر مورد ها هم چون مصرف خانگی کاپ کیک، در نظر گرفتن مورد های یاد شده، هم به اقتصاد خانواده و هم به صرفه جویی در زمان و انرژی شما برای پخت و مصرف کردن کاپ کیک کمک می کند.

برای دانلود فایل مقاله ی «نکته هایی درباره ی خرید کاپ کیک»، بر لینک زیر کلیک کنید.

فایل مقاله ی «نکته هایی درباره ی خرید کاپ کیک».


کلمات کلیدی : کاپ، کیک، مافین


لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1399/07/05
قیف خامه زنی کاغذی از کاغذ مومی یا کاغذ روغنی ساخته می‌شود و این قیف ها را خودتان هم می‌توانید در خانه بسازید.
1399/07/05
قیف خامه زنی یا قیف قنادی یکی از لوازم شیرینی پزی و آشپزخانه است که برای تزئین کیک، شیرینی، حلوا و غیره استفاده می‌شود.
1398/12/14
در این مطلب قصد داریم به بررسی کاربرد کاپ کیک برای خوراکی های دیگر بپردازیم تا مصرف کننده را نسبت به دیگر مصارف کاپ کیک آگاه سازیم...