خروج

کارت ویزیت سه بعدی


با این کارت ویزیت  مشتریان خود را تحت تاثیر قرار دهید.

راه های ساده زیادی وجود  دارد که می توانید که یک کارت ویزیت معمولی را به کارتی تاثیرگزارتر و خلاقانه تر تبدیل کنید.

به عنوان مثال می توانید افکت های سه بعدی به آن بیفزایید. در این مقاله به شما نشان خواهیم داد چگونه یک کارت تجاری بسازید که از عناصر سه بعدی در گرافیک دو بعدی اصلی خود استفاده کند.

 

1.یک فایل جدید ایجاد کنید. 
 
یک فایل جدید با اندازه 3.5 در 2 اینچ ایجاد کرده و وضوح 300 پیکسل در هر اینچ را انتخاب کنید. می توانید کارت را عمودی ایجاد کنید اما اگر در آینده خواستید کارت افقی بسازید از همین روش برای کارت افقی نیز اعمال می شود.
 
طراحی گرافیک

 

 
2. یک پس زمینه ایجاد کنید.
 
با ابزارمستطیل شکل[1] شکلی بکشید که کل فضای ایجاد شده را اشغال کند. می توانید این کار را با کشیدن ابزار روی ناحیه کاری تان هم انجام دهید.

هنگامی که پنجره کشویی[2] ظاهر شد و از شما مقیاس مورد نظرتان را خواست همان اندازه ای که برای فایل خود انتخاب کردید را برگزینید.

رنگ را به چیزی که نشان دهنده هویت حرفه ای شماست تغییر دهید. اگر یک طرح مینیمالیستی می خواهید ترکیب سیاه و سفید خوب است. اگر می خواهید عمق بیشتری به کارت اضافه کنید می توانید از شیب ها[3] استفاده کنید. من از یک شیب شعاعی[4] با رنگ های #D94F47 to #A73D37 استفاده می کنم. 
 
طراحی کارت ویزیت سه بعدی

 

 
3.تبدیل دو بعدی به سه بعدی
 
گرافیک های دو بعدی تان را باز کنید و همه آنها را انتخاب کنید. سپس افکت Extrude & Bevel را از منوی 3D انتخاب کنید (Effects>3D>Extrude & Bevel ).

تنظیم کردن زاویه و عمق بیرون زدگی[5] را با دقت انجام داده و تنظیم کنید. همچنین می توانید سبک سطح را تغییر بدهید و بافت های مختلفی به آن اضافه کنید.

هر نوع گرافیکی با یک طرح ساده را می توانید برای این منظور استفاده کنید. برای مثال ممکن است بخواهید از لوگوی خود استفاده کنید و به آن ابعاد بیشتری بدهید. 
 
طراحی سه بعدی

 

4.ادغام گرافیک با کارت
 
گرافیک های سه بعدی خود را به فایل کارت خود کپی و الحاق کنید و یک جای خوب انتخاب کنید. تغییر اندازه بدهید و گرافیک را با کمک ابزار انتخاب[6] جا به جا کنید.
 
کارت ویزیت سه بعدی

 

 
5. افزودن اطلاعات 
 
حالا می توانید اطلاعات محتوا را اضافه کنید. شامل ایمیل و  وب سایت، در صورت امکان جزئیاتی در مورد نوع تجارت تان، شماره تلفن و آدرس خود اضافه کنید.
اگر می خواهید یک کارت دوطرفه بسازید می توانید یک فایل دیگر به اندازه همین کارت ایجاد کنید و جزئیات تماس را در آن قرار دهید و جلوی کارت را برای طرح اصلی تان خالی بگذارید. 
 
کارت ویزیت سه بعدی
 
 
از شلوغ کردن کارت خود پرهیز کنید

گرافیک های سه بعدی می توانند در صورت ترکیب مناسب با رنگ و محتوا ظاهر کارت شما را بهبود دهند. نیازی نیست روی سه بعدی بودن طرح خود خیلی تاکید کنید، چون می توانید حتی با عناصر دو بعدی نمای بهتری بسازید و به خیلی از افکت های اصلی برسید.

 

 

 

[1] rectangular

[2] pop-up window

[3] gradients

[4] radial gradient

[5] extrusion

[6] selection

 
 
جهت دانلود فایل مقاله "کارت ویزیت سه بعدی" روی لینک زیر کلیک کنید:


کلمات کلیدی : کارت ویزیت، طراحی، کارت ویزیت سه بعدی، لوگو، برند


مهسا در بخش IT فعالیت دارد، علاقمند به استفاده از تکنولوژی است و راجع به هر چیزی که ممکن باشد جستجو و تحقیق می کند تا بیشتر بداند.

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1399/11/04
افرادی که در مشاغل حقوقی کار می کنند باید سعی کنند با استفاده از کارت ویزیت در ذهن مردم بمانند و خودشان را معرفی کنند. وکیل ها جزو افرادی هستند که...
1399/10/22
چاپ کارت ویزیت آرایشگاه زنانه با متن درست و طراحی خاص یکی از عوامل موفقیت سالن است. کارت ویزیت به مشتری ها کمک می کند به راحتی...
1399/10/22
کارت ویزیت املاک خاص روش خوبی برای به چشم آمدن در یک حیطه شغلی پررقابت است. طراحی کارت ویزیت املاک خوب می‌تواند به‌عنوان برگه ضمانت....