خروج

رول آپ یا بنر ایستاده!


هنگام شرکت در یک نمایشگاه، باید برای تبلیغات محصولات و خدماتی که می خواهید ارائه دهید فکر کرده و بهترین راه را برای معرفی آن به مخاطبان خود انتخاب کنید. دکور و طراحی غرفه نمایشگاهی شما می تواند کمک بسزایی به این موضوع کند. علاوه بر برپایی غرفه نمایشگاهی باید به گزینه های تبلیغاتی دیگر مثل چاپ بروشور، چاپ تراکت، چاپ بگ تبلیغاتی، تهیه هدایای تبلیغاتی و... نیز توجه داشته باشید.

بنرهای تبلیغاتی می توانند در این راه کمک بزرگی به شما کنند بدین صورت که با استفاده از یک بنر تبلیغاتی جذاب می توانید در یک نگاه کلی توجه مخاطب را به خدمات و محصولات خود جلب کنید تا به سمت غرفه شرکت شما جذب شود و با حضور در غرفه کسب و کار شما اطلاعات بیشتر از طریق بروشور، کاتالوگ و حتی همکاران شما کسب کنند.

رول آپ

اما چون معمولا در نمایشگاه ها فضای در نظر گرفته شده برای برپایی هر غرفه محدود بوده و نیاز به مدیریت همان فضای کوچک وجود دارد؛ لذا پیشنهاد می شود به جای چاپ یک بنر تبلیغاتی بزرگ و نصب آن روی دیوار غرفه، از یک استند رول آپ یا پاپ آپ استفاده نموده تا هم از لحاظ دیداری تبلیغات زیباتر و شیک تری را انجام دهید و هم بتوانید در فضای مناسب آن را قرار داده تا مورد توجه مخاطب قرار بگیرید.

چاپ رول آپ

استند پاپ آپ و استند رول آپ که به اختصار به آنها همان پاپ آپ و رول آپ گفته می شود استندهایی هستند اغلب در نمایشگاه ها از آنها استفاده می شود.

استفاده از استند رول آپ و استند پاپ آپ در نمایشگاه ها بسیار مرسوم و محبوب است زیرا صاحبان کسب و کار می توانند با هزینه ای مقرون به صرفه غرفه نمایشگاهی خود را راه اندازی کرده و به صورت حرفه ای دکور آن را با تبلیغات برند و محصولات خود کامل کنند.

رول آپ علاوه بر امکان قرار گرفتن در جاهای کوچک از مزایای دیگر نیز برخوردار است. مزایای دیگر استفاده از رول آپ که می توان به آن اشاره کرد؛ دوام و ماندگاری مناسب، جمع آوری آسان، طول عمر مناسب، نگهداری و حمل و نقل آسان و... می باشد.

طراحی رول آپ

با چاپ رول آپ و استفاده از آن در نمایشگاه مورد نظر خود می توانید پس از اتمام نمایشگاه آن را به همراه پایه های سبک اما بادوامش به راحتی جمع آوری کرده و در بسته بندی مخصوص خود قرار دهید و در موارد بعدی که مورد نیاز است دوباره از آن استفاده کنید.

 

 

جهت دانلود فایل مقاله "رول آپ یا بنر ایستاده!" روی لینک زیر کلیک کنید:

فایل مقاله "رول آپ یا بنر ایستاده!"


کلمات کلیدی : چاپ، چاپ فضای باز، چاپ بنر، پاپ آپ، رول آپ، استند


مهسا در بخش IT فعالیت دارد، علاقمند به استفاده از تکنولوژی است و راجع به هر چیزی که ممکن باشد جستجو و تحقیق می کند تا بیشتر بداند.

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1399/10/24
کسب و کار های خانگی و کوچک می توانند با چاپ استیکر اختصاصی بسته بندی خود را بهتر و جذاب تر کنند و از یکی از تکنیک های اساسی بسته بندی استفاده کنند.
1399/10/05
چاپ بنر در انواع مختلف و سایز های مختلف انجام می‌شود و هر کسی بر اساس ایده و نیاز هایش می‌تواند چاپ بنر اختصاصی و شخصی سازی شده انجام دهد. در بین همه روش های چاپ بنر...
1399/10/04
چاپ بنر کم هزینه است، به راحتی توجه مخاطبان را جلب می کند و بسیار با دوام است. به همین دلیل روش خوبی برای بازاریابی و تبلیغات با بودجه کم است اما قبل از چاپ بنر نکات مهمی...