خروج

طراحی تقویم خاص


برای شروع سال نو هر کدام از ما مشتاق به داشتن یک  تقویم از سال جدید هستیم تا مناسبت ها مهم را برای خودمان داشته باشیم. برخی افراد از تقویم به عنوان یک اِلِمان دکوری و تزئینی استفاده می کنند.

داشتن یک تقویم خانوادگی به شما این امکان را می دهد که لحظات خاصی از گذشته را که برای شما و عزیزانتان خاطره انگیز است همیشه جلو چشم داشته باشید و با یادآوری به موقع آنها خاطرات خوب و جدیدی را خلق و ثبت کنید.

با یک تقویم خانوادگی منحصر به رویدادهای تلخ و شیرین خانواده شما؛ از روزهایی مثل تولدها، سالگردها، رویدادهای مهم، تعطیلات، غم ها و شادی های مشترک و خانوادگی شما یاد می شود. برای داشتن همچنین تقویم خاص و هیجان انگیزی، چند ایده ساده تقویم خانواده را به شما پیشنهاد می کنیم تا در به نتیجه رساندن این پروژه با شما همراه باشیم.

طراحی تقویم

اول از همه با چند عکس خاص شروع کنید. سعی کنید در انتخاب عکس پس زمینه تقویم دقت لازم را داشته باشد و در نظر داشته باشید عکسی که انتخاب می کنید هم باید مناسب محیطی باشد که قرار است تقویم در آن قرار داده شود (خانه، اداره، دفتر کار و...) و هم مورد پسند همه اعضای خانواده قرار گیرد.

برای داشتن یک تقویم زیبا لازم است موارد خاصی را به عنوان یک تِم برای تقویم خود در نظر بگیرید، اگر ایده خاصی مد نظرتان نیست می توانید از برخی نکات زیر نیز استفاده کنید.

می توانید به تقویم خود مناسبت هایی اضافه کنید، مثل:

  • جشن فارغ التحصیلی، با اضافه کردن عکس هایی از اولین روز مدرسه تا سالهای تحصیلی بعدی و سرانجام عکس هایی از روز جشن فارغ التحصیلی

تقویم سال جدید

 

  • سالگرد ازدواج، اضافه کردن عکس هایی خاطره انگیز از روز عروسی

طراحی و چاپ تقویم

 

  • اضافه شدن اعضای جدید به خانواده، اضافه کردن عکسی از نوزاد جدید و یا یک عکس خانوادگی با عضو جدید

تقویم جدید

  • تولد اعضای خانواده، می توانید در روز تولد هر یک از اعضای خانواده عکسی از دوران کودکی او و یا یک عکس مورد علاقه وی را اضافه کنید

طراحی تقویم

 

  • تعطیلات یا جشن های ملی، مثل عید نوروز، روز سیزده به در، شب یلدا و غیره که بهانه هایی برای جمع شدن خانواده دور هم و گذراندن ساعاتی خوش با یکدیگر است را می توانید با عکس هایی از سالهای قبل که در این مناسبت ها گرفته اید تزئین کنید.

تقویم سال جدید

  • تاریخ هایی مثل اولین روز کاری یا روز بازنشستگی، که می توان برای اولین روز کاری عکس هایی خاص از محیط کار جدید و برای روز بازنشستگی عکس هایی خاطره انگیز کاری اضافه کرد که دیدن آن برای شما تداعی کننده حرفه مورد علاقه تان و روزهای پرتلاشی که در آن صرف کرده اید باشد.

طراحی و چاپ تقویم

 

بعد از اتمام طراحی فقط نیاز به مشورت با یک طراح حرفه ای جهت تنظیم دقیق کادرها و موارد گرافیکی و یک چاپ دیجیتال با کیفیت جهت چاپ تقویم دارید.

وقتی یک تقویم خانوادگی تهیه می کنید و به عزیزانتان هدیه می دهید در واقع با خاطره بازی طعم دیگری به  روزها و لحظات آنها می بخشید. با طراحی و چاپ تقویم که شامل این یادبودهاست می توانید در سال جدید یک هدیه ساده اما ارزشمند برای خانواده خود داشته باشید.

 

جهت دانلود فایل مقاله "طراحی تقویم خاص" روی لینک زیر کلیک کنید:

کلمات کلیدی : تقویم، چاپ، چاپ تقویم، هدیه تبلیغاتی، تقویم سال جدید


مهسا در بخش IT فعالیت دارد، علاقمند به استفاده از تکنولوژی است و راجع به هر چیزی که ممکن باشد جستجو و تحقیق می کند تا بیشتر بداند.

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1401/02/10
در این مقاله به معرفی یکسری از لوازمی که برای کادوپیچی و بسته بندی هدیه مورد نیاز هستند پرداخته‌ایم...
1396/11/10
امروزه تبلیغات به معنای تحت تأثیر قرار دادن نگرش‌ها و اعمال دیگران برای تحقق یک هدف خاص است...
1396/10/23
در یک کار تبلیغاتی با تأثیر و انگیزه ای که در مخاطب ایجادشده، شخص به برنامه‌ریزی برای خرید کالای موردنظر می‌پردازد...