خروج

کاور فرش


از زمان های قدیم فرش ایران بهترین و با کیفیت ترین نوع فرش در جهان بوده است. بنابراین باید در حفظ و نگهداری آن نهایت دقت و ظرافت را به خرج داد. یکی از ابزار هایی که کمک می کند تا فرش برای مدت طولانی تری حفظ شود و به آن آسیبی نرسد، کاور فرش است. شما می توانید با استفاده از ابزاری مانند کاور فرش در افزایش طول عمر فرش تان سهیم باشید.

مزایای کاور فرش

  • محافظت از زیبایی فرش
  • محافظت از کیفیت فرش
  • محافظت از کیفیت تار و پود و ریشه ها
  • محافظت از تمیزی فرش

کاور شما باید از جنس و کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشد تا توان محافظت از جنس شما را داشته باشد. ترجیحا از کاورهای ضد آب استفاده کنید تا هنگامی که نوشیدنی یا هر چیزی روی آن ریخته شد، به فرش شما سرایت نکند.

کاور فرش

کاور ریشه فرش

تمام افرادی که ارزش زیادی برای فرش های شان قائل هستند، از ریشه فرش هم به خوبی مراقبت می کنند چون قاعدتا برای هر کسی پیش آمده است که ریشه های فرش دچار آسیب شده و مجبور به دوردوزی یا ریشه بافی مجدد شده است.

به علاوه پا خوردن زیاد هم باعث می شود رنگ ریشه های فرش تغییر کند و آلوده شوند و زودتر از بین بروند. به همین دلیل نیاز است تا برای محافظت از آن ها راهکاری سنجیده شود. یکی از راه ها این است که ریشه های فرش را تا کرده و زیر فرش قرار دهید، اما این راهکار راهکار مناسبی نیست و هم با جابجایی فرش دوباره به شکل اول در می آیند و هم لگد کردن آن قسمت باعث آسیب بیشتر به ریشه ها می شود. یا یک راه دیگر این است که با چسب پهن روی ریشه ها را بچسبانید اما به هر حال به دلیل کثیف شدن چسب، مجبور می شوید آن را عوض کنید و جدا کردن چسب ها مصیبت بزرگتری ست.

پس باید به دنبال راه بهتری بود. کاور ریشه فرش یکی از بهترین راهکارهای محافظت از ریشه فرش است که در هنگام جارو کردن یا تی کشیدن، ریشه های فرش را از آسیب محفوظ می دارد. فرقی نمی کند فرش شما ماشینی یا دستباف باشد، در هر حال در معرض پوسیدگی قرار می گیرد.

کاور ریشه فرش

مجموعه تورنگ چاپ با راه اندازی خط تولید و به کارگیری دستگاه های تمام دیجیتال، اقدام به تولید کاورهای با کیفیت و مقاوم در زمان حمل نموده است. کاور فرش هایی که پیش از این در بازار وجود داشت، طرح های ساده و پلاستیکی بودند که در حمل و نقل آسیب می دیدند. جنس کاور ها از پارچه اسپان باند سوزنی (پارچه بافته نشده) است و در تحمل کافی در برابر باد و باران را داراست. این اولین بار است که یک شرکت کاور فرش پارچه ای با طرح چاپ دار تولید می کند. شما می توانید برای ثبت سفارش تان با ما تماس بگیرید.

 

جهت دانلود فایل مقاله "کاور فرش" روی لینک زیر کلیک کنید


کلمات کلیدی : کاور،کاور فرش،فرش،فرش ایرانی،ریشه فرش،کیفیت فرش،کاور ریشه فرش


اهل مطالعه وموسیقی و فیلم و سفر و علاقه مند به گل و گیاه

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1399/07/19
بعضی از لکه ها که اتفاقاً متداول هم هستند نیاز به روش‌های خاص تمیز کردن خوشان را دارد.
1399/07/19
هر انسان خانه‌داری مواد شوینده و تمیزکننده هر سطوحی ازجمله فرش را دارد؛ اما موقعیت‌هایی هم پیش می‌آید که این مواد تمام‌شده باشند یا...
1399/07/18
لکه‌ی غذا، آبمیوه، قهوه و غیره روی فرش بخشی از زندگی است و حتی با احتیاط ترین آدم دنیا هم ممکن است به اشتباه چیزی را روی فرش بریزد برای همین...