خروج

بسته بندی چای


به گزارش فائو (سازمان خوار و بار کشاورزی ملل متحد) چای پر مصرف ترین نوشیدنی بعد از آب است و به طور متوسط روزانه 6 میلیارد فنجان چای در تمام نقاط جهان نوشیده می شود. چه چیزی چای را انقدر خاص کرده است؟ بعد از یک روز خسته کننده، چیزی که می تواند حال شما را خوب کند، یک فنجان چای داغ است. یا تصور کنید که در هوای سرد یک روز زمستانی چه چیزی بیشتر به شما می چسبد؟ یک فنجان چای داغ.

همین اهمیت زیاد چای و طعم خوب آن باعث شده است تا شرکت های تولید کننده چای برای بسته بندی محصول شان از روش هایی کمک بگیرند تا بتوانند راحت تر محصول شان را شکیل تر و جالب تر به دست مشتری برسانند.

چای عمدتا به دو صورت فله ای یا کیسه ای به دست مشتری می رسد. چه شما به صورت فله ای بخواهید محصول خود را توزیع کنید و چه به صورت چای کیسه ای، باید به طراحی و بسته بندی محصول توجه کنید.

طراحی بسته بندی چای

در بسته بندی چای کیسه ای حتما توجه کنید که سبک و کم جا باشد چون معمولا در هنگام سفر یا در محل کار از آن استفاده می شود و سنگین یا جاگیر بودن آن باعث عدم استفاده از آن می شود. در بسته بندی چای فله ای دقت کنید که مواد استفاده شده در تولید بسته بندی باید حتما کیفیت لازم را داشته باشد تا از ورود رطوبت و هوا به داخل چای جلوگیری شود.

طرح و رنگی که انتخاب می کنید می تواند با رنگ های برند شما هارمونی داشته باشد و یا می تواند کاملا با آن تفاوت داشته باشد. چون برای مصرف کننده بیشتر مهم است که طرحی جذاب و قابل توجه ببیند تا اینکه به رنگ های برند شما روی آن توجه کند.

بسته بندی چای کیسه ای

بسته بندی چای کیسه ای

چای کیسه ای

اطلاعات روی بسته بندی باید کامل باشد. این که چای چه طعمی دارد، زمان مورد استفاده چقدر است، تاریخ تولید و تاریخ انقضا چه زمانی ست، اگر چای از چند طعم تشکیل شده طعم ها چه هستند و حتی چه خواصی دارند، برای فرد خاصی ممنوعیت مصرف دارد یا خیر. در انتها هم حتما به لوگو و شعار شرکت تان توجه کنید.

یکی از روش های خوبی که امروزه برای بسته بندی محصولات استفاده می شود، استفاده از بسته بندی های پارچه ای ست. یعنی شما می توانید در کیسه های پارچه ای با وزن دلخواه چای یا هر محصول دیگری را قرار دهید. این کیسه پارچه ای در حین حمل و نقل مشکلی نخواهد داشت و پاره نمی شود و حتی برای صادرات هم مناسب است. تصاویر مربوط به کیسه های بسته بندی چای را که توسط مجموعه تورنگ چاپ طراحی و چاپ شده است، می توانید ببینید.

بسته بندی چای

بسته بندی چای

در پایان می توان گفت که بسته بندی نقش مهمی را در نگهداری چای ایفا می کند. در شرایط محیطی مختلف، نور و گرما می تواند روی کیفیت چای تاثیر بگذارد و در عوض یک بسته بندی خوب می تواند عطر چای را حفظ کند و کیفیت آن را در سطح بالایی نگه دارد. یک بسته بندی در درجه اول باید پوشش حفاظتی و اطلاعاتی داشته باشد. در ادامه می توانید نمونه کارهایی که مجموعه تورنگ چاپ در زمینه بسته بندی چای انجام داده است، مشاهده کنید و در صورت تمایل با ما ارتباط برقرار کنید.

بسته بندی چای کیسه ای

چای کیسه ای

 

جهت دانلود فایل مقاله "بسته بندی چای" روی لینک زیر کلیک کنید


کلمات کلیدی : بسته بندی،بسته بندی چای،چای،بسته بندی مواد غذایی،بسته بندی محصول،چای کیسه ای،تی بگ،چای بسته بندی


اهل مطالعه وموسیقی و فیلم و سفر و علاقه مند به گل و گیاه

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1400/10/06
قطعاً همه ما برای یک‌بار هم که شده نامه و یا مدارکی را پست کرده و با خدمات پستی آشنا هستیم. پاکت‌های پست دارای تنوع بسیار بوده و انواع مختلفی دارند. امروزه از پاکت می توان برای...
1400/05/23
بسته بندی محصولات و پکیجینگ آن همواره از اهمیت بالایی برخوردار بوده است و تأثیر بسزایی در بازاریابی محصولات دارد تجربه نشان داده همواره محصولاتی که ...
1400/02/21
کاغذ گیپور معمولا به عنوان یکی از لوازم قنادی شناخته می‌شود اما این وسیله کاربردهای متفاوتی دارد.