خروج

چاپ روی پلاستیک تبلیغاتی


یکی از روش های تبلیغات استفاده از پلاستیک های تبلیغاتی است. در مورد پلاستیک و فواید و مضرات آن زیاد صحبت کردیم اما چیزی که در این مقاله می خواهیم به آن بپردازیم، چاپ روی پلاستیک های تبلیغاتی ست. چه بخواهیم چه نخواهیم پلاستیک یکی از پر استفاده ترین لوازم در صنعت تبلیغات است. زمانی که شما به عنوان یک مشتری وارد مغازه ای می شوید و خریدتان را انجام می دهید، در پایان خرید شما را داخل نایلکس یا ساک تبلیغاتی که عمدتا پلاستیکی هستند قرار می دهند. زمانی که به عنوان تولید کننده می خواهید محصول تان را به دست مشتری برسانید، ارزان ترین راه این است که محصول تان را داخل پلاستیک تبلیغاتی که نام تجاری شما و یک شماره تلفن یا آدرس به همراه شعار شرکت تان روی آن چاپ شده است، به دست مشتری برسانید.

نایلکس تبلیغاتی

اما چاپ روی نایلکس تبلیغاتی باید به چه صورت باشد؟

در وهله اول نایلکس تبلیغاتی که انتخاب می کنید، باید اطلاعات تجاری شما را داشته باشد و این اطلاعات نه باید کم باشد که مشتری شما را فراموش کند و نه زیاد باشد که حوصله او را سر ببرید. نام تجاری و لوگو را حتما روی نایلکس چاپ کنید. محلی را برای چاپ شماره تلفن یا آدرس خود روی آن در نظر بگیرید. اگر وب سایتی دارید که مصرف کننده می تواند سایر محصولات تان را در آن ببیند، آن را درج کنید. بعضی شرکت ها به جای آدرس وب سایت از آدرس شبکه های اجتماعی استفاده می کنند. اما به این نکته توجه کنید که اگر شما آدرس وب سایت تان را قرار دهید، مشتری به راحتی می تواند شبکه اجتماعی شما را در سایت پیدا کند.

استفاده از جنس با کیفیت هم وفاداری مشتری را تضمین می کند و هم چاپ روی نایلکس را آسان تر می کند. زمانی که شما از جنس با کیفیت تری استفاده می کنید، مشتری نایلکس تبلیغاتی شما را برای مدت طولانی تری استفاده می کند و با هر بار استفاده نام برند شما را می بیند. این موضوع روی چاپ هم تاثیر دارد. یعنی زمانی که می خواهید چاپ روی نایلکس انجام دهید، جنس با کیفیت جوهر را پخش نمی کند و آن را ثابت نگه میدارد. تخمین زده شده است که جنس های مرغوب تا تحمل 25 کیلوگرم بار را دارد.

پلاستیک تبلیغاتی

رنگ مورد استفاده در چاپ روی نایلکس می تواند از تک رنگ تا 8 رنگ باشد. معمولا چاپ 6 رنگ چاپی با کیفیت است و توسط دستگاه هر رنگ روی نایلکس چاپ می شود.

یکی از کمترین راه های تبلیغات استفاده از نایلون و نایلکس تبلیغاتی ست و به دلیل حجم و وزن کم برای سفارش دهنده بسیار مناسب است. برای سفارش نایلکس های تبلیغاتی و چاپ روی نایلکس با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت با مجموعه تورنگ چاپ تماس بگیرید.

 

جهت دانلود فایل مقاله "چاپ روی پلاستیک تبلیغاتی" روی لینک زیر کلیک کنید


کلمات کلیدی : پلاستیک،پلاستیک تبلیغاتی،نایلکس،نایلکس تبلیغاتی،تبلیغات،چاپ روی پلاستیک،چاپ روی نایلکس


اهل مطالعه وموسیقی و فیلم و سفر و علاقه مند به گل و گیاه

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1399/10/12
همیشه این سؤال برای کسب و کار ها وجود دارد که بهترین ساک تبلیغاتی چیست؟ حقیقت این است که هر کدام از ساک های تبلیغاتی فواید و معایب خودشان را دارند و
1399/10/12
مهم‌ترین نکته در انتخاب نوع تبلیغات توجه به این نکته است که تأثیر آن روی مخاطبان شما چقدر خواهد بود. تا سرمایه گذاری شما بازگشت خوبی داشته باشد. چاپ ساک تبلیغاتی با هزینه کمی...
1399/10/11
همه ساک دستی های پارچه ای از یک جنس نیستند، هر نوع پارچه ای که در ساک دستی تبلیغاتی استفاده می شود فواید و معایب خودش را دارد به همین دلیل...