خروج

طراحی بسته بندی گیاه خوشمزه


بسته بندی صنعتی است که پا در همه صنایع از جمله مواد غذایی، نوشیدنی، دارویی، بهداشتی و... گذاشته است. طراحی بسته بندی محصول همیشه زمینه ای بوده است که خواستار زیادی داشته است و چیزی است که می تواند شما را به سمت موفقیت بیشتر و فروش بیشتر هدایت کند. این که بسته بندی محصول شما به چه شکلی و با چه نوع طراحی باشد، اهمیت زیادی دارد. کیفیت و نوع بسته بندی روی تصمیم مشتری برای خرید اثرگذار است. به همین دلیل اگر محصول شما با چیزی غیر از شکل معمول و عرف بسته بندی ارائه شود، می تواند تاثیر زیادی در تصمیم مشتری برای خرید محصول داشته باشد.

در این مقاله می خواهیم درباره خلاقیتی که یکی از شرکت های برزیلی در طراحی بسته بندی محصول خود نشان داده است، صحبت کنیم.

شرکت برزیلی Embaré یکی از شرکت های معروف در زمینه تولید محصولات لبنی ست. نام این شرکت در زبان برزیلی به معنای درخت خوشمزه است و محصولاتی را که به تازگی ارائه کرده است، در بسته بندی های شاد و زیبا عرضه کرده است و این محصولات در فروشگاه ها با استقبال زیادی روبرو شده اند. این طراحی بسته بندی که در شش طعم مختلف از میوه ها عرضه شده است، از طرح های بومی و افسانه ای کشور برزیل استفاده کرده است و با رنگ های خاصی که برای آن انتخاب شده است، زیبایی محصول را دو چندان کرده است. طراحی روی بسته بندی این محصولات یادآور طعم دهنده های گرمسیری مخصوص کشور برزیل است و به نوعی همراه با محصول داستان سرایی هم کرده است.

طراحی بسته بندی

 

بسته بندی محصول

طراحی بسته بندی آبنبات های میوه ای را شرکت Embaré به یک استودیو طراحی معروف به نام Greco Design واگذار کرد که در طراحی آن از جعبه هایی استفاده کردند که سر آن به شکل گلبرگ های یک گل بود و روی آن از همان طرح های اساطیری و افسانه ای کشور برزیل استفاده شده بود. در نگاه اول که جعبه را ببینید فکر می کنید چوبی ست اما با لمس آن متوجه خواهید شد که مقوایی ست و این یکی دیگر از ویژگی های بسته بندی خاص این شرکت است. چیزی که در این بسته بندی بیشتر از همه جلب توجه می کند، رنگ های آن است که برگرفته از پرچم برزیل است.

در ادامه می توانید عکس های مربوط به این بسته بندی خاص و زیبا را ببینید.

طراحی بسته بندی

 

طراحی

 

طراحی محصول

اگر در زمینه طراحی بسته بندی محصول خود و خاص جلوه دادن آن، نیاز به مشاوره دارید، می توانید با واحد طراحی ما تماس حاصل کنید.

 

جهت دانلود فایل مقاله "طراحی بسته بندی گیاه خوشمزه" روی لینک زیر کلیک کنید


کلمات کلیدی : بسته بندی،بسته بندی مواد غذایی،مواد غذایی،محصولات،طراحی،طراحی بسته بندی


اهل مطالعه وموسیقی و فیلم و سفر و علاقه مند به گل و گیاه

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1399/10/02
نمی‌توان منکر شد که فرانسوی ها صاحب سبک مخصوص در تمام بخش های هنری هستند و طراحی گرافیک هم یک ابزار هنری برای انتقال یک مفهوم است. طراحی گرافیک فرانسوی...
1399/10/01
طراحی گرافیک فرانسوی از ترند های تبلیغاتی پیروی نمی کند و همیشه به ارزش های خودش پایبند است. طراحی فرانسوی بسیار هنرمندانه است و مخاطبان را از لحاظ بصری و احساسی به چالش می کشد.
1399/09/21
فرهنگ چینی ارزش زیادی برای داشتن یک رابطه هارمونیک با طبیعت اطرافش قائل است. سبک زندگی چینی با ارزش هایی مثل آرامش و تعادل خو گرفته است. فلسفه این طرز فکر طراحان سراسر دنیا را تحت تأثیر قرار داده است و حتی فرهنگ غربی...