خروج

بسته بندی محصولات در فصول گرم


زمانی که شما به عنوان یک شرکت تولید کننده کار می کنید، دوست دارید و وظیفه دارید که محصول تان سالم به دست مشتری برسد. از این رو تلاش می کنید تا تمام مواردی که لازم است را رعایت کنید تا تعهد خود را به مشتری ثابت کنید. بسته بندی محصول از این جهت اهمیت پیدا می کند که باعث می شود محصول شما با کیفیت بهتری به دست مشتری برسد.

یکی از عواملی که برای نوع بسته بندی محصول تان مهم است، این است که بسته بندی محصول شما در برابر هوای گرم توان تحمل داشته باشد و خراب نشود. ممکن است برای چند روز محصول شما در فضای بسته کامیون یا ماشین های باربری باشد و گرمای مستقیم به آن بخورد. پس نیاز است که بسته بندی ویژه ای در نظر بگیرید.

انتخاب طراحی بسته بندی

طراحی بسته بندی در فصول گرم می تواند متفاوت باشد. استفاده از رنگ های هیجانی و جذاب مانند قرمز یا نارنجی در طراحی بسته بندی محصول تان می تواند تصویر زیبایی به مشتری نشان دهد. از رنگ های شاد استفاده کنید. از طرح گل می توانید استفاده کنید. استفاده از عکس خورشید هم می تواند جذاب باشد و به زیبایی بسته بندی محصول شما کمک کند. اما در کنار این ها حتما توجه کنید که نام و لوگوی شرکت شما نباید میان طرح ها گم شود.

طراحی بسته بندی

رنگ بسته بندی

بعد از طراحی بسته بندی به سراغ رنگ آن می رویم. رنگ های زرد و قرمز و نارنجی رنگ هایی هستند که در این فصل خیلی جذابیت به بسته بندی ایجاد می کنند. ترکیب این رنگ ها با رنگ سفید می تواند به هارمونی رنگ در بسته بندی محصول تان کمک کند. هر چقدر که این رنگ ها برای فصل تابستان مناسب است، استفاده از رنگ های روشن مانند آبی و صورتی برای فصل بهار استفاده می شود.

بسته بندی محصول

فصل تابستان، فصل محصول شما

 یکی از کارهایی که می توانید انجام دهید این است که نوع محصول تان را مخصوص این فصل انتخاب کنید. مثلا اگر شرکت تولید مواد غذایی و نوشیدنی دارید، از یک برچسب روی محصول استفاده کنید و با نوشتن یک شعار مشتری را ترغیب کنید تا محصول شما را خریداری کند.

مثلا روی نوشیدنی می توانید به جای واژه همیشگی "خنک بنوشید" بنویسید "گرما را با ما احساس نکنید." استفاده از کمی خلاقیت و استفاده از شعارهای کوتاه، میتواند محصول شما را مختص فصل تابستان جلوه دهد.

موارد زیر را در طراحی بسته بندی محصول تان همواره رعایت کنید:

بسته بندی شفاف و واضح انتخاب کنید. بسته بندی محصول شما باید تمام مشخصات لازم را داشته باشد.

استفاده از آن راحت باشد و مشتری برای باز کردن آن دچار مشکل نشود.

در برابر آسیب های محیطی قابل محافظت باشد. در فصول گرم که باید برای مدت زیادی داخل کامیون ها یا کانتینر ها باشد، خراب نشود.

جذاب باشد و مشتری با دیدن آن جذب شود که محصول را خریداری کند.

با رعایت این موارد و مواردی که در بالا گفته شد، می توانید به راحتی و بدون هیچ مشکلی محصول تان را در فصول گرم به فروش برسانید.

 

جهت دانلود فایل مقاله "بسته بندی محصولات در فصول گرم" روی لینک زیر کلیک کنید

کلمات کلیدی : بسته بندی،بسته بندی مواد غذایی،مواد غذایی،محصولات،تغییر بسته بندی محصول،بسته بندی در فصول گرم،فصل گرم،گرما


اهل مطالعه وموسیقی و فیلم و سفر و علاقه مند به گل و گیاه

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1401/06/28
در این مقاله رسپی و آموزش طرز تهیه پیتزا مخصوص رستورانی در خانه را شرح داده ایم
1401/06/12
تورنگ چاپ ارائه دهنده انواع محصولات بسته بندی به صورت خام و اختصاصی. سفارش و خرید انواع محصولات بسته بندی در تورنگ چاپ
1400/10/06
قطعاً همه ما برای یک‌بار هم که شده نامه و یا مدارکی را پست کرده و با خدمات پستی آشنا هستیم. پاکت‌های پست دارای تنوع بسیار بوده و انواع مختلفی دارند. امروزه از پاکت می‌توان برای...