خروج

بسته بندی محصولات ارگانیک


محققان دریافته اند که منشا بسیاری از بیماری ها مواد غذایی ناسالمی ست که مشتری مصرف می کند. یکی از بخش های مهم در صنعت کشاورزی این است که محصولات سالم تولید شود و اصطلاحا محصول پاک به دست مشتری برسد. بنابراین هم باید فرهنگ استفاده از مواد غذایی سالم آموزش داده شود و هم مواد غذایی تولید شده کاملا سالم یا به اصطلاح ارگانیک باشند و به دست مشتری برسند. اما چه چیزهایی در این مسیر اهمیت دارد؟ چطور میتوان محصولات ارگانیک را برای مدت زمان بیشتری نگه داشت؟ بسته بندی محصولات ارگانیک در مدت زمان نگهداری آن ها چقدر مهم است؟

در این مقاله به سوالات بالا پاسخ خواهیم داد پس تا پایان مقاله ما را همراهی کنید.

محصولاتی که به صورت ارگانیک تولید می شوند، چون با زحمت فراوان تولید می شوند و استاندارد های زیادی را از سر می گذرانند، باید بسته بندی های خاصی هم داشته باشند و این بسته بندی ها باید به پایداری و دوام هر چه بیشتر محصول کمک کند. کیسه های پایه دار یکی از انواع بسته بندی محصولات ارگانیک است که باعث می شود محصول شما در قفسه فروشگاه ایستاده باشد و نظر مشتری را جلب کند. اگر برای طراحی آن از ایده های خلاقانه هم کمک بگیرید که بیشتر توجه مشتری را جلب می کنند. این کیسه ها به دلیل بسته بندی مناسبی که دارند، از ورود هوا و رطوبت به داخل بسته بندی جلوگیری می کنند و محصول را برای مدت زمان بیشتری حفظ می کنند.

بسته بندی ارگانیک

شفافیت بسته بندی محصولات ارگانیک

مردمی که تمایل به خرید محصولات ارگانیک دارند، علاقه دارند تا از همه چیز آگاه باشند. این که محصول در کجا بسته بندی شده و چه زمانی برداشت شده است، مواد تشکیل دهنده آن چه چیزهایی هستند و حتی اگر طراحی بسته بندی محصول به گونه ای باشد که داخل آن معلوم باشد، برای مشتری جذاب تر است.

بسته بندی محصول

 

مواد ارگانیک

در ادامه می خواهیم تصویری به شما نشان دهیم و شما را با یک نوع بسته بندی محصولات ارگانیک که برای مشتری جذابیت دارد، آشنا کنیم. در این تصویر نمونه ای از بسته بندی محصول ارگانیک را می بینید که در طراحی آن از یک ایده خلاقانه استفاده شده است و نشان می دهد برداشت محصول از باغ یا همان مزررعه انجام شده است و مانند این است که شما آن را از آن جا برداشت کرده اید. این ایده خلاقانه باعث شد تا فروش این محصول افزایش چشمگیری داشته باشد و حتی نوشته های روی آن به این موضوع کمک کرده است. در تصویر می بینید که از کاغذ سبز رنگ استفاده شده است که در ذهن مشتری سبزه و باغ را تداعی می کند و لیبل روی این محصول شعار "تازه برداشت شده" را نمایش می دهد و حتی روزی که برداشت شده و مکانی که این ماده غذایی در آنجا روییده است هم در در لیبل نوشته شده است. این نوع بسته بندی محصولات ارگانیک از جنس کاغذ است و شما می توانید آن را از مواد قابل بازیافت تهیه کنید تا حافظ محیط زیست هم باشید.

بسته بندی ارگانیک

 

جهت دانلود فایل مقاله "بسته بندی محصولات ارگانیک" روی لینک زیر کلیک کنید


کلمات کلیدی : بسته بندی،بسته بندی مواد غذایی،مواد غذایی،محصولات،بسته بندی محصولات ارگانیک،محصولات ارگانیک


اهل مطالعه وموسیقی و فیلم و سفر و علاقه مند به گل و گیاه

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1400/10/06
قطعاً همه ما برای یک‌بار هم که شده نامه و یا مدارکی را پست کرده و با خدمات پستی آشنا هستیم. پاکت‌های پست دارای تنوع بسیار بوده و انواع مختلفی دارند. امروزه از پاکت می توان برای...
1400/05/23
بسته بندی محصولات و پکیجینگ آن همواره از اهمیت بالایی برخوردار بوده است و تأثیر بسزایی در بازاریابی محصولات دارد تجربه نشان داده همواره محصولاتی که ...
1400/02/21
کاغذ گیپور معمولا به عنوان یکی از لوازم قنادی شناخته می‌شود اما این وسیله کاربردهای متفاوتی دارد.