خروج

کیسه خرید چند لایه


کیسه خرید چند لایه در واقع چند لایه است که از ترکیب مواد مختلف به دست آمده است. این لایه ها به صورت لایه لایه یا لمینت به هم دیگر چسبیده اند.

از این کیسه ها برای محصولاتی استفاده می شود که نیاز به محافظت بیشتری دارند اما باید راه هایی وجود داشته باشد که بتوان فهمید کیسه ای که در دست داریم، واقعا کیسه لایه لایه یا لمینت است یا خیر. یا حتی راهی باشد که بتوان فهمید کدام محصولات نیاز به کیسه خرید های چند لایه دارند.

برای این که این موضوع را بهتر متوجه شویم، در این مقاله با ما همراه باشید تا با کیسه های خرید چند لایه آشنا شویم.

راه های تشخیص کیسه چند لایه

محصولاتی مانند آجیل و خشکبار و پروتئینی ها از آن دسته ای هستند که برای بسته بندی از کیسه چند لایه استفاده می کنند چرا که این محصولات نیاز دارند تا در برابر رطوبت هوا، نور، روغن و سایر عوامل محیطی حفظ شوند تا ماندگاری خوبی داشته باشند.

چاپ روی کیسه

کیسه های خرید چند لایه معمولا بسیار سخت هستند و بدون هیچ کمکی به راحتی روی سطح می ایستند در حالی که کیسه خرید های نایلونی و پلاستیکی منعطف هستند و حتما با کمک باید روی سطح قرار بگیرند.

از میان موادی که برای تولید کیسه استفاده می شود، موادی مثل لایه پلی اتیلن معمولی (LDPE) و پلی پروپیلن   (CPP) به دلیل این که هوا از آن ها عبور نمی کند، برای بسته بندی محصولات کارایی لازم را دارند و برای ماندگاری بیشتر محصولات از کیسه های چند لایه استفاده می شود.

یکی دیگر از راه هایی که می توان کیسه چند لایه را شناسایی کرد، مهر و موم هایی ست که در اطراف بسته بندی انجام می شود. مهر و موم های این کیسه ها با کیسه های معمولی تفاوت دارد.

در تصویر زیر یک نمونه از کیسه چند لایه را مشاهده می کنید که برای بسته بندی محصولات خوراکی استفاده می شود.

کیسه چند لایه

نمونه ای از کیسه های چند لایه هم هستند که با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا، هم ضد آب و هم ضد شعله هستند که برای بسته بندی محصولات خاص استفاده می شوند.

مزایای کیسه های چند لایه

این کیسه ها در مقابل کیسه های معمولی یکسری مزایایی دارند که به اختصار در این جا آن ها را نام می بریم:

  • سازگار با محیط زیست
  • کیفیت بالا در بسته بندی
  • نگهداری طولانی مدت از محصولات
  • بی خطر و غیر سمی بودن
  • استحکام و کشش قوی
  • سبک وزن بودن
  • نرم بودن
  • ممانعت از ریزش و نشتی محصول حتی محصولات بسیار ریز

چاپ روی کیسه های چند لایه

چاپ روی کیسه های چند لایه کار ساده ای نیست اما شرکت تورنگ چاپ با فرآیند کنترل حرفه ای که در چاپ کیسه های چند لایه دارد، می تواند به شما در خریدی به صرفه و با قابلیت اطمینان بالا کمک کند. در مجموعه تورنگ چاپ ما با استفاده از بالاترین کیفیت طراحی و چاپ، به بسته بندی شکیل و حرفه ای محصولات شما کمک می کنیم.


کلمات کلیدی : کیسه چند لایه،کیسه خرید،ساک خرید،چاپ روی کیسه،چاپ کیسه


اهل مطالعه وموسیقی و فیلم و سفر و علاقه مند به گل و گیاه

لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه در رابطه با مقاله (0)
       


مقاله بعدی

1399/10/09
چاپ دستی اسکرین این امکان را فراهم می کند که تصاویر و طرح ها با دقت بیشتر، در اندازه بزرگتر و روی هر نوع پارچه ای چاپ شوند. چاپ دستی اسکرین یک تکنیک...
1399/10/08
چاپ پیگمنت روی پارچه های طبیعی و مصنوعی انجام می‌شود و محدودیت خاصی ندارد. پروسه چاپ پیگمنت بسیار ساده است و
1399/10/07
روش های زیادی برای چاپ پارچه (استامپ، ترانسفر، اسکرین، سابلیمیشن) وجود دارد و هرکدام از آن‌ها نتیجه متفاوتی دارند. انتخاب روش چاپ پارچه به عوامل مختلفی مثل ...